صفحه 123 از 171 نخستنخست ... 2373113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,221 تا 1,230 , از مجموع 1703

موضوع: همه سوالات درباره دانشگاه EPFL

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره دانشگاه EPFL

سلام دوستان من یه سوالی داشتم، این دانشگاه همه اپلیکیشن ها رو جمع میکنه تا ددلاین، و بعد از اون بررسی رو شروع میکنه؟ من یه هفته ای میشه اپلیکیشنم کامل شده. البته قبلش با یه استادی که پوزیشن خالی داشت مکاتبه کردم و بعدش هم مصاحبه اسکایپ داشتیم، در کل بهم گفت از نظر اون اکیه همه چی و اپلای کنم از طریق دانشگاه، اگه پذیرش گرفتم من رو انتخاب خواهد کرد، از نظر زمانی هم حساب کرد خودش و گفت که کاملا زمان اپلایت به شروع پروژه میخوره. دلیل اینکه پرسیدم کی بررسی رو شروع میکنن برای اینه که خیلی طول نکشه که این بپره دوستان راجب رزومم هم اگه میشه نظر بدین: لیسانس (16) ارشد (19) مهندسی شیمی دانشگاه دولتی شهرستان شاگرد اول دوره ارشد 6 تا ISI تو ژورنالهای معتبر، 2 تا کنفرانس تافل 90 سابقه پژوهشی 6 سال مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng. University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط yas_yas نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه سوالی داشتم، این دانشگاه همه اپلیکیشن ها رو جمع میکنه تا ددلاین، و بعد از اون بررسی رو شروع میکنه؟ من یه هفته ای میشه اپلیکیشنم کامل شده. البته قبلش با یه استادی که پوزیشن خالی داشت مکاتبه کردم و بعدش هم مصاحبه اسکایپ داشتیم، در کل بهم گفت از نظر اون اکیه همه چی و اپلای کنم از طریق دانشگاه، اگه پذیرش گرفتم من رو انتخاب خواهد کرد، از نظر زمانی هم حساب کرد خودش و گفت که کاملا زمان اپلایت به شروع پروژه میخوره. دلیل اینکه پرسیدم کی بررسی رو شروع میکنن برای اینه که خیلی طول نکشه که این بپره دوستان راجب رزومم هم اگه میشه نظر بدین: لیسانس (16) ارشد (19) مهندسی شیمی دانشگاه دولتی شهرستان شاگرد اول دوره ارشد 6 تا ISI تو ژورنالهای معتبر، 2 تا کنفرانس تافل 90 سابقه پژوهشی 6 سال مرسی
    عموما بعدر از ددلاین اپلیکیشن ها بررسی میشه... ولی شما میتونیین از صفحه اصلی فرم اپلای تون نگاه کنین که رفته تحت بررسی یا نه.. تو صفحه اصلی وقتی اپلای گردید وضعیت اپلیکیشن تون با رنگ مشخص میشه.. اگر ابی باشه هنوز نرفته تحت بررسی، اگر زرد باشه تحت بررسیه...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام
    من برای دکترای برق این دانشگاه اقدام کردم. البته به ددلاین دوم که 15 اپریل هست رسیدم.
    میشه لطف کنید باتوجه به رزومه من درمورد شانس پذیرشم همراه با فاند نظرتون رو بدین؟

دانشگاه کارشناسی : دانشگاه فردوسی مشهد
    معدل کارشناسی :18.18
    دانشگاه کارشناسی ارشد :دانشگاه فردوسی مشهد
    معدل کارشناسی ارشد :18.63
    تعداد مقالات :1 مقاله ISI (ژورنال IEEE Transaction که از جمله ژورنالهای معتبر هست) و دو مقاله کنفرانس بین المللی
    سابقه کار :یک ترم تدریس در داتشگاه غیرانتفاعی
    نمره زبان انگلیسی : IELTS 7
    سه تا توصیه نامه از اساتید

در ضمن، آیا ددلاین دوم که من اقدام کردم، در مقایسه با ددلاین اول شانس کمتری برای پذیرش وجود داره یا نه؟
    ممنون از راهنماییتون

Senior Member aminc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط cma نمایش پست ها
    سلام
    من برای دکترای برق این دانشگاه اقدام کردم. البته به ددلاین دوم که 15 اپریل هست رسیدم.
    میشه لطف کنید باتوجه به رزومه من درمورد شانس پذیرشم همراه با فاند نظرتون رو بدین؟

دانشگاه کارشناسی : دانشگاه فردوسی مشهد
    معدل کارشناسی :18.18
    دانشگاه کارشناسی ارشد :دانشگاه فردوسی مشهد
    معدل کارشناسی ارشد :18.63
    تعداد مقالات :1 مقاله ISI (ژورنال IEEE Transaction که از جمله ژورنالهای معتبر هست) و دو مقاله کنفرانس بین المللی
    سابقه کار :یک ترم تدریس در داتشگاه غیرانتفاعی
    نمره زبان انگلیسی : IELTS 7
    سه تا توصیه نامه از اساتید

در ضمن، آیا ددلاین دوم که من اقدام کردم، در مقایسه با ددلاین اول شانس کمتری برای پذیرش وجود داره یا نه؟
    ممنون از راهنماییتون
    سلام
    1-بله شانس دارید رزومتون خیلی خوبه
    2- بله شانس کمتری در ددلاین 2. اما باز بستگی به رقبا داره
    نمیشه گفت
    موفق باشین
    در بین تمامی مردم تنها عقل است که به عدالت تقسیم شده زیرا همه فکر می‌کنند به اندازه کافی عاقلند. "دکارت"
    همه رو دوست داشته باشیم، به همدیگه کمک کنیم "مهربان"

Junior Member rezaya73 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mech eng/iust

سلام دوستان
    دانشجوی کارشناسی مهندسی مکانیک علم و صنعت هستم
    معدلم 18.5
    مقاله ندارم فعلا
    چقد احتمال fund گرفتن از دانشگاه های بین 50 تا 400 برایepfl master هست برام(فاند به هر صورتی،به طوری که بتونم فقط با همون زندگیمو بچرخونم)؟و چه نمره زبانی نیازه؟مقاله هم نیازه یا نه؟
    اگه اطلاع دارید لطف کنید جواب بدید

Senior Member aminc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaya73 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دانشجوی کارشناسی مهندسی مکانیک علم و صنعت هستم
    معدلم 18.5
    مقاله ندارم فعلا
    چقد احتمال fund گرفتن از دانشگاه های بین 50 تا 400 برایepfl master هست برام(فاند به هر صورتی،به طوری که بتونم فقط با همون زندگیمو بچرخونم)؟و چه نمره زبانی نیازه؟مقاله هم نیازه یا نه؟
    اگه اطلاع دارید لطف کنید جواب بدید
    Extra documents such as TOEFL or GRE scores, research publications or other portfolios of your previous work, are welcome but not compulsory.
    یعنی اینا برای مستر اجباری نیست
    اما و اما و اما داشتنش با این وضع و اوضای پذیرش مهمه
    رقابتیه دیگه!!!
    پیروز باشین
    مهربان
    در بین تمامی مردم تنها عقل است که به عدالت تقسیم شده زیرا همه فکر می‌کنند به اندازه کافی عاقلند. "دکارت"
    همه رو دوست داشته باشیم، به همدیگه کمک کنیم "مهربان"

سلام
    من می خواستم بدونم چقدر شانس برای این دانشگاه دارم
    لیسانس مهندسی هوافضا - صنعتی امیرکبیر-معدل 15.15
    ارشد مهندسی هوافضا-صنعتی شریف-معدل 18.19-شاگرد اول
    یک مقاله ISI
    تافل ندادم ولی بالای 95 می تونم بگیرم
    تا چه زمانی برای این دانشگاه باید اپلای کنیم تا برای پاییز سال بعد برسیم
    خیلی ممنون

Junior Member

سلام
    لطفا در اینم مورد راهنماییم کنید. من الان می‌تونم از دانشگاه‌های متوسط USA برای PhD پذیرش با فاند بگیرم اما چون هدفم از اول تحصیل تو دانشگاه Top Ten بوده، تصمیم گرفتم یک مدرک ارشد دیگه از یه دانشگاه متوسط بگیرم تا بعد برای دکتری شانسم بیشتر بشه. این وسط یه بحث خیلی مهم هم شرایط مالیه! حالا می‌خوام ببینم برای مستر این دانشگاه شانس پذیرش با فاند هست؟ اگر نه، چه کشورها و دانشگاه‌هایی رو برای این منظور پیشنهاد می‌کنید؟
    لیسانس عمران - دانشگاه تهران – 16.59
    فوق لیسانس عمران-سازه - دانشگاه تهران – در حال تحصیل (اما خب فکر نمی‌کنم مهم باشه چون می‌خوام برای مستر اپلای کنم.)
    تافل : 104
    جی آر ای (Ver.: 144, Quan.: 165, Anl.: 3.5)
    دو مقاله‌ی ISI
    دو مقاله‌ی کنفرانس داخلی
    سابقه‌ی دو ترم TA در دانشگاه تهران

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط puryas نمایش پست ها
    سلام
    لطفا در اینم مورد راهنماییم کنید. من الان می‌تونم از دانشگاه‌های متوسط USA برای PhD پذیرش با فاند بگیرم اما چون هدفم از اول تحصیل تو دانشگاه Top Ten بوده، تصمیم گرفتم یک مدرک ارشد دیگه از یه دانشگاه متوسط بگیرم تا بعد برای دکتری شانسم بیشتر بشه. این وسط یه بحث خیلی مهم هم شرایط مالیه! حالا می‌خوام ببینم برای مستر این دانشگاه شانس پذیرش با فاند هست؟ اگر نه، چه کشورها و دانشگاه‌هایی رو برای این منظور پیشنهاد می‌کنید؟
    لیسانس عمران - دانشگاه تهران – 16.59
    فوق لیسانس عمران-سازه - دانشگاه تهران – در حال تحصیل (اما خب فکر نمی‌کنم مهم باشه چون می‌خوام برای مستر اپلای کنم.)
    تافل : 104
    جی آر ای (Ver.: 144, Quan.: 165, Anl.: 3.5)
    دو مقاله‌ی ISI
    دو مقاله‌ی کنفرانس داخلی
    سابقه‌ی دو ترم TA در دانشگاه تهران
    الان EPFL دانشگاه متوسطی هست؟!! من دیدم کسی با معدل 18 بهدبالا برای ارشد برق اقدام کرد و ریجکت شد! بورسیه بماند! خیلی خیلی سخت بورسیه بدن به ارشد! حالا شما با چندتا استاد صحبت ن شاید شانست افزایش پیدا کنه
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member

سلام
    شرایطم رو اینجا نوشتن به نظر دوستان آیا میتونم فول فاند بگیرم
    کارشناسی: فردوسی مشهد
    معدل :16.98
    رشته کارشناسی : برق -قدرت
    کارشناسی ارشد : دانشگاه تهران
    معدل : 18.13
    رشته ارشد: برق - الکترونیک قدرت
    مقالات: یک عدد کنفرانس خارجی
    نمره آیتس :7