صفحه 15 از 171 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1703

موضوع: همه سوالات درباره دانشگاه EPFL

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره دانشگاه EPFL

سلام کسی واسه open position مربوط به earthquake engineering اپلای کرده؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sbaba نمایش پست ها
    What branch of mechanics did you apply to?
    I applied for Geomechanics and Solid Mechanics as scientific interests in the field of mechanics

I contact with them via phone and the lady said, they will contact applicants regarding admission decision in next few days

ApplyAbroad Veteran
    sajad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering - Software

من برای PhD در رشته کامپیوتر میخواهم Apply کنم تمام مدارکم حاضره ولی Statement of objectives ندارم.
    چه اطلاعاتی باید در Statement of objectives بنویسم؟
    چند صفحه باید باشه ؟ و ...
    A man does what he must - in spite of personal consequences, in spite of obstacles and dangers and pressures - and that is the basis of all human morality
    Winston Churchill

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Mechanical Engineering at EPFL

من با بکگراند mechanical engineering برای energy engineering phd پذیرش گرفتم با 50000 فرانک سوییس فاند.(البته این مبلغ رو ظاهرا به همه دانشجو های دکترا میدن.)استادی که بهم پذیرش داده از رزومه من خوشش اومده بود و اصلا خودش دنبال کارم رو گرفت. ولی گفت اول july باید اینجا باشی. من از آمریکا(ohoi state, UCRiverside )هم پذیرش دارم که فاند ندارن (فقط tuition waive کردن). کسی نظری داره؟

I got admission for master in Chem Eng unfortunately without fund ,
    How long do I have time to accept my admission , it didn't mention anything ?good luck

Junior Member

من واسه مستر مکانیک اپلای کرده بودم، لیسانس آزاد خوندم رزوممم فک می کردم خیلی توپه ، هیچی دیگه ریجکت شدم هالا باید برم سربازی

Member mohhhamad آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahbod_heidari نمایش پست ها
    من با بکگراند mechanical engineering برای energy engineering phd پذیرش گرفتم با 50000 فرانک سوییس فاند.(البته این مبلغ رو ظاهرا به همه دانشجو های دکترا میدن.)استادی که بهم پذیرش داده از رزومه من خوشش اومده بود و اصلا خودش دنبال کارم رو گرفت. ولی گفت اول july باید اینجا باشی. من از آمریکا(ohoi state, UCRiverside )هم پذیرش دارم که فاند ندارن (فقط tuition waive کردن). کسی نظری داره؟
    سلام
    عذر میخوام من اگه جای شما بودم شک نمیکردم ومیرفتم سویس.
    من رنکینگ واوضاع این دانشگاه رو تو مهندسی شیمی نمیدونم اما در کل بخوام بگم و همینطور درباره رنکینگ و اوضاع اون دو تا دانشگاه آمریکایی تو م.شیمی.اما باتوجه به داشتن فاند واینکه این دانشگاه فوقالعادست حتما میرفتم اینجا.شما خودت درباره این دانشگاه میدونید که اپلای کردید اما برا یاد آوریتون تو ویکی÷دیا دربار این دانشگاه بخونید.
    شک نکن وبرو سویس
    این کاربر ،غیر فعال است.

Junior Member

سلام
    من برای Master از EPFL پذیرش گرفتم ولی بدون Scholarship. می خواستم بدونم کسی از دوستان می دونه که آیا می شه برای TA/ RA هم اقدام کرد و از این طریق فاند گرفت؟

ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Mechanical Engineering at EPFL

رنکینگ EPFL تو مهندسی شیمی؟ چه ربطی به مهندسی انرژی داره؟به نظرم انرژی بیشتر بین مکانیک وقدرت هست تا م.شیمی. در ضمن پذیرش من از آمریکا برای مکانیک هستش.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)