صفحه 159 از 171 نخستنخست ... 59109149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,581 تا 1,590 , از مجموع 1703

موضوع: همه سوالات درباره دانشگاه EPFL

Senior Member aminc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره دانشگاه EPFL

نقل قول نوشته اصلی توسط maplecedar نمایش پست ها
    سلام ، ممنونم
    مقالاتم در زمینه پترن ریکوگنیشن و ماشین لرنینگ هست... و ارشد بیشتر در زمینه هوش مصنوعی بود..اما کارشناسی ارشد کامپیوتر ساینس مد نظرم هست.
    بعدش بخوام الکترونیک برم اصلاً تو زمینه طراحی آی سی کار نکرد به جز پاس کردن دروس اصلی با نمره بالا... و همچنین مخابرات هم هیچ گرایش خاصی کار نکردم به جز پاس کردن دروس لیسانس
    متاسفانه استاد کم پیدا میکنم ..به همین دلیل بیشتر تمایلم تو پی اچ دی سمت کامپیوتر ویژن وماشین لرنینگ هست.. و اگر نشد باید ارشد مجدد بدرد بخور دوباره خونم..
    خلاصه هر توصیه مفیدی میتونین داشته باشید ممنون میشم..
    ببین
    تغییر رشته ممکنه تا یه حدودی قابل قبول باشه نه 180 درجه
    اینطوری شانست خیلی میاد پایین
    در بین تمامی مردم تنها عقل است که به عدالت تقسیم شده زیرا همه فکر می‌کنند به اندازه کافی عاقلند. "دکارت"
    همه رو دوست داشته باشیم، به همدیگه کمک کنیم "مهربان"

رشته و دانشگاه

سلام ، ممنونم
    مقالاتم در زمینه پترن ریکوگنیشن و ماشین لرنینگ هست... و ارشد بیشتر در زمینه هوش مصنوعی بود..اما کارشناسی ارشد کامپیوتر ساینس مد نظرم هست.
    بعدش بخوام الکترونیک برم اصلاً تو زمینه طراحی آی سی کار نکرد به جز پاس کردن دروس اصلی با نمره بالا... و همچنین مخابرات هم هیچ گرایش خاصی کار نکردم به جز پاس کردن دروس لیسانس
    متاسفانه استاد کم پیدا میکنم ..به همین دلیل بیشتر تمایلم تو پی اچ دی سمت کامپیوتر ویژن وماشین لرنینگ هست.. و اگر نشد باید ارشد مجدد بدرد بخور دوباره خونم..
    خلاصه هر توصیه مفیدی میتونین داشته باشید ممنون میشم..

آیا دروسی در رابطه با کامپیوتر ویژن وماشین لرنینگ در لیسانس یا ارشد پاس کردی؟
    در بین تمامی مردم تنها عقل است که به عدالت تقسیم شده زیرا همه فکر می‌کنند به اندازه کافی عاقلند. "دکارت"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aminc نمایش پست ها
    آیا دروسی در رابطه با کامپیوتر ویژن وماشین لرنینگ در لیسانس یا ارشد پاس کردی؟
    هیچ کدوم پاس نکردم درسهایی که پاس کردم هوش مصنوعی ، پترن ریکوگنیشن، پردازش تصویر و سیگنال بوده که بی ربط هم نمیتونه باشه
    برای ارشد این دانشگاه نوشته نباید رشته تکراری باشه .. من رشتم الکترونیک بوده ولی کار الکترونیکی نکردم..نمیدونم میشه اینجا یا نه... برای کامپوتر ساینس نمیدونم ارشد مجدد شانس دارم یا نه؟

Junior Member

دوستان لطف میکنید منو راهنمایی کنید: نمیدونم دارم اشباه میکنم یا نه:
    این دانشگاه هزینه اپلیکشن فی داره؟؟ بعداً میگفتند دانشگاههای اروپا اپلیکشن فی هزینه نداره که.!!!!
    150 CHF فکر کنم نوشته بود.. حدود 140 یورو میشه ظاهراً که میشه حدود 650 هزار تومن.. خیلی زیاده که

رشته و دانشگاه

دوستان لطف میکنید منو راهنمایی کنید: نمیدونم دارم اشباه میکنم یا نه:
    این دانشگاه هزینه اپلیکشن فی داره؟؟ بعداً میگفتند دانشگاههای اروپا اپلیکشن فی هزینه نداره که.!!!!
    150 CHF فکر کنم نوشته بود.. حدود 140 یورو میشه ظاهراً که میشه حدود 650 هزار تومن.. خیلی زیاده که
    برا دکتری نداره
    اجتمالا برا ارشد نوشته

رشته و دانشگاه

هیچ کدوم پاس نکردم درسهایی که پاس کردم هوش مصنوعی ، پترن ریکوگنیشن، پردازش تصویر و سیگنال بوده که بی ربط هم نمیتونه باشه
    برای ارشد این دانشگاه نوشته نباید رشته تکراری باشه .. من رشتم الکترونیک بوده ولی کار الکترونیکی نکردم..نمیدونم میشه اینجا یا نه... برای کامپوتر ساینس نمیدونم ارشد مجدد شانس دارم یا نه؟
    اره خوب واضحه دوتا رشته بخونی اونم مث هم باشه و تکراری خوب منطقی نیست و رد میکنن
    اگه واقعا علاقه به برنامه نویسی و کامپوتر و اینا داری خوب عوض کن البته تو ارشد بورس به افراد خاص میدن که خیلی رقابتیه و نمیتونی روش حساب کنی
    اما با هزینه شخصی احتمال قبول شدن هست البته اونم رقابتیه . فک نکنین اونم راحته چون تو کامپوتر جزو بهتریناهای دنیاست
    EPFL "رنک 18 در کامپوتر به گزارش QS
    چون هزینه اپلای داره برا ارشد بهتره یه مکاتبه بکنی با اساتید و دپارتمان ببینی چی میگن قبول میکنن یا نه که پولت هدر نره
    موفق باشی

Junior Member

اره خوب واضحه دوتا رشته بخونی اونم مث هم باشه و تکراری خوب منطقی نیست و رد میکنن
    اگه واقعا علاقه به برنامه نویسی و کامپوتر و اینا داری خوب عوض کن البته تو ارشد بورس به افراد خاص میدن که خیلی رقابتیه و نمیتونی روش حساب کنی
    اما با هزینه شخصی احتمال قبول شدن هست البته اونم رقابتیه . فک نکنین اونم راحته چون تو کامپوتر جزو بهتریناهای دنیاست
    EPFL "رنک 18 در کامپوتر به گزارش QS
    چون هزینه اپلای داره برا ارشد بهتره یه مکاتبه بکنی با اساتید و دپارتمان ببینی چی میگن قبول میکنن یا نه که پولت هدر نره
    موفق باشی
    برای ارشد مجدد تو رشته مخابرات سیستم اپلای کنم چطور؟ شانسم بر اساس رزمه چقدره؟ چون دارم کلی پول می پردازدم نمیخوام ریسکی کار کنم. چون دیدم یک زیر گرایشی داره که من درسهاشو تو ارشد پاس کردم.

رشته و دانشگاه

برای ارشد مجدد تو رشته مخابرات سیستم اپلای کنم چطور؟ شانسم بر اساس رزمه چقدره؟ چون دارم کلی پول می پردازدم نمیخوام ریسکی کار کنم. چون دیدم یک زیر گرایشی داره که من درسهاشو تو ارشد پاس کردم.
    این دو گزینه به نظرم بهتر جواب میده
    1- مقاله در زمینه الکترونیک کار کنی و سپس دکتری الکترونیک اپلای کنی
    2-همون ارشد دوم برا مخابرات بری و ادامه بدی
    بازم از بچه های برق هم مشورت کن در زمینه بازار کار و اینا

رشته و دانشگاه

این دو گزینه به نظرم بهتر جواب میده
    1- مقاله در زمینه الکترونیک کار کنی و سپس دکتری الکترونیک اپلای کنی
    2-همون ارشد دوم برا مخابرات بری و ادامه بدی
    بازم از بچه های برق هم مشورت کن در زمینه بازار کار و اینا
    اگه زمینه ای کاربردی در حوزه مخابرات و الکترونیک و مقالاتت بتونی پیدا کنی عالی میشه میتونی تو رزومه توضیح بدی و اوونو ادامه بدی البته باید استادی پیدا کنی

Junior Member

اگه زمینه ای کاربردی در حوزه مخابرات و الکترونیک و مقالاتت بتونی پیدا کنی عالی میشه میتونی تو رزومه توضیح بدی و اوونو ادامه بدی البته باید استادی پیدا کنی
    ممنونم از راهنماییات:
    برا ارشد باید استاد پیدا کنم؟ چون معمولاً ارشد میگن فرایند طی کن و یه کمیته هس تصمیم میگیره(دانشگاه بهم گفت)... یکی از اساتید هم امروزاینطوریبهم گفت..
    thanks for your email and interest in our topic areas!. keeping fingers crossed for your application through the regular EPFL master application process.. best regards,
    برای دکتری فکر نکنم شانس داشه باشم : یکی به خاطر اینکه رشتم یه چی بوده و پروژم یه چچی دیگه: دو به خاطر اینکه دانشگاه فارغ التحصیلی خیلی اهمیت داره براشون فکر کنم.. شاید بچه های شریف بتونن اونجا.. ولی مستر مجدد شاید شانس داشه باشم.. اونم دنبال نظرات دیگران هستم..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)