صفحه 19 از 171 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627282969119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 1703

موضوع: همه سوالات درباره دانشگاه EPFL

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره دانشگاه EPFL

منظور از منفی بافی ها کتمان کردن واقعیتی هستش که برخی از دوستان با توجه به عدم پذیرش اونو دارند طور دیگه در اذهان القا می کنند. منظورم کسانی هستش که میگن دانشگاه EPFL حساب کتاب نداره، (کاری به گیج بودن یا نبودن منشی هاش ندارم چون کلا همه که مثل ایرونی ها intelligent نیستند) و خاطر نشان می کنند کسانی بودند از MIT، Stanford، UCLA،Georgia Tech ، Caltech و از این دست فاند داشتند و این حرفا ولی از ایجا reject شدند. این کاملا طبیعیه در اروپا و امریکا هیچ دو دانشگاهی سیاست های کلی پذیرششون مثل هم نیست و عدم پذیرش از EPFL دلیل بر بی کفایتی متقاضی نیست چنانچه امکان داره research area of interest، academic background، your chosen specialization (minor) within academic field of study اون متقاضی با تحقیقات رایج در دانشگاه یا علایق تحقیقاتی Faculty members سلزگار نباشه و بسیاری از موارد در تهیه مدارک که فقط خود فرد میتونه بفهمه که کجای مدارکش ناقص یا اشکال داشته.
    Do you realize what I intended to illustrate you? Thanks a lot

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Mechanical Engineering at EPFL

نقل قول نوشته اصلی توسط Khwarizmi نمایش پست ها
    منظور از منفی بافی ها کتمان کردن واقعیتی هستش که برخی از دوستان با توجه به عدم پذیرش اونو دارند طور دیگه در اذهان القا می کنند. منظورم کسانی هستش که میگن دانشگاه EPFL حساب کتاب نداره، (کاری به گیج بودن یا نبودن منشی هاش ندارم چون کلا همه که مثل ایرونی ها intelligent نیستند) و خاطر نشان می کنند کسانی بودند از MIT، Stanford، UCLA،Georgia Tech ، Caltech و از این دست فاند داشتند و این حرفا ولی از ایجا reject شدند. این کاملا طبیعیه در اروپا و امریکا هیچ دو دانشگاهی سیاست های کلی پذیرششون مثل هم نیست و عدم پذیرش از EPFL دلیل بر بی کفایتی متقاضی نیست چنانچه امکان داره research area of interest، academic background، your chosen specialization (minor) within academic field of study اون متقاضی با تحقیقات رایج در دانشگاه یا علایق تحقیقاتی Faculty members سلزگار نباشه و بسیاری از موارد در تهیه مدارک که فقط خود فرد میتونه بفهمه که کجای مدارکش ناقص یا اشکال داشته.
    Do you realize what I intended to illustrate you? Thanks a lot
    بله متوجه منظورتون شدم.من از EPFL سوییس پذیرش دکترا گرفتم و دو هفته بعد دارم میرم اونجا.ببینید تا جایی که من میدونم تو این دانشگاه استاد قدرت زیادی داره و اگر کسی رو بخواد بگیره و به درد کارش بخوره میتونه نظرش رو براحتی به admission comittee تحمیل کنه و به اون فرد پذیرش بده . بر عکس اگه کسی خیلی هم رزومه خوبی داشته باشه ولی کارش در راستای کار یه استاد تو اونجا نباشه و استادی اونو نخواد در هر صورت reject میشه.اما دانشگاه های آمریکا تقریبا رویه شون فرق میکنه و تاپ ها رو بر میدارن و استاده باید از بینشون انتخاب کنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    tehran university.material sience and eng

سلام بر همه دوستان
    من واسه پاییز 2010 ،(master) پذیرش گرفتم.material science and eng . الان پی کار های سفارتم. تو برد سفارت نوشته"تست حدود آشنایی با زبان های خارجی داخل سفرت انجام میشود".کسی از این تست و جزییاتش خبر داره؟ تو کدوم مرحله انجام میشه؟ موقع تحویل مدارک؟ چه قدر تاثیر داره؟چیا میپرسند؟ حقیقت اینه که وضع speaking من متوسط و لذا استرس دارم اساسی.ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

من از epfl واسه فوق لیسانس financial engineering برای سال 2010-2011 پذیرش گرفتم. کس دیگه ای هست که پذیرش داشته باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fazel نمایش پست ها
    سلام بر همه دوستان
    من واسه پاییز 2010 ،(master) پذیرش گرفتم.material science and eng . الان پی کار های سفارتم. تو برد سفارت نوشته"تست حدود آشنایی با زبان های خارجی داخل سفرت انجام میشود".کسی از این تست و جزییاتش خبر داره؟ تو کدوم مرحله انجام میشه؟ موقع تحویل مدارک؟ چه قدر تاثیر داره؟چیا میپرسند؟ حقیقت اینه که وضع speaking من متوسط و لذا استرس دارم اساسی.ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام دوست عزیز. اگه میشه اول از همه، دانشگاهی که فارغ التحصیل شدید و Cumulative GPA میزان فاند اخذ شده تونو بگید که واسه هم رشته هاتون که دارن اینجا تقاضا میدن یک معیار باشه. من که فکر نمی کنم به مشکلی برخورد کنین از اونجایی که اکثر ایرونی ها در تکلم به انگلیسی یا فینگلیش حرف میزنند یا ترکی .... جای نگرانی نیست. یقینا روزی که برای interview خواهی رفت این placement test رو ازیت می گیرند. دیگه از سفارت امریکا که سخت تر نمی گیرن. مثلا من که خودم زبانم فول بود و عین خود امریکاییها با American accent ،intonation و rise and fall صحبت می کردم چی شد یک افسر کنسولگری امریکایی 25 ساله سال 2005 با اون همه بورسیه ویزامو تکذیب کرد و گفت برو اول لیسانستو بگیر بعد واسه ارشد بیا امریکا.

Junior Member

سلام. من هم از EPFL در Financial Engineering پذیرش گرفتم ولی بدون فاند. برای همین موندم برم یا نه. شما چطور فاند دارید یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    tehran university.material sience and eng

Cool پاسخ : همه سوالات درباره دانشگاه EPFL

[QUOTE=Khwarizmi;222767][INDENT]سلام دوست عزیز. اگه میشه اول از همه، دانشگاهی که فارغ التحصیل شدید و Cumulative GPA میزان فاند اخذ شده تونو بگید که واسه هم رشته هاتون که دارن اینجا تقاضا میدن یک معیار باشه. من که فکر نمی کنم به مشکلی برخورد کنین از اونجایی که اکثر ایرونی ها در تکلم به انگلیسی یا فینگلیش حرف میزنند یا ترکی .... جای نگرانی نیست. یقینا روزی که برای interview خواهی رفت این placement test رو ازیت می گیرند. دیگه از سفارت امریکا که سخت تر نمی گیرن. مثلا من که خودم زبانم فول بود و عین خود امریکاییها با American accent ،intonation و rise and fall صحبت می کردم چی شد یک افسر کنسولگری امریکایی 25 ساله سال 2005 با اون همه بورسیه ویزامو تکذیب کرد و گفت برو اول لیسانستو بگیر بعد واسه ارشد بیا امریکاTQUO

سلام
    از دانشکده فنی دانشگاه تهران.معدل کل 15.2 .دو سال آخر 17.6.فاند هم ندادن! البته شهریه ترمی 700 فرانک است.ولذا می مونه خرج زندگی که با خودم.

ApplyAbroad Veteran
    sajad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering - Software

[QUOTE=fazel;222890]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Khwarizmi نمایش پست ها
    [INDENT]سلام دوست عزیز. اگه میشه اول از همه، دانشگاهی که فارغ التحصیل شدید و Cumulative GPA میزان فاند اخذ شده تونو بگید که واسه هم رشته هاتون که دارن اینجا تقاضا میدن یک معیار باشه. من که فکر نمی کنم به مشکلی برخورد کنین از اونجایی که اکثر ایرونی ها در تکلم به انگلیسی یا فینگلیش حرف میزنند یا ترکی .... جای نگرانی نیست. یقینا روزی که برای interview خواهی رفت این placement test رو ازیت می گیرند. دیگه از سفارت امریکا که سخت تر نمی گیرن. مثلا من که خودم زبانم فول بود و عین خود امریکاییها با American accent ،intonation و rise and fall صحبت می کردم چی شد یک افسر کنسولگری امریکایی 25 ساله سال 2005 با اون همه بورسیه ویزامو تکذیب کرد و گفت برو اول لیسانستو بگیر بعد واسه ارشد بیا امریکاTQUO

سلام
    از دانشکده فنی دانشگاه تهران.معدل کل 15.2 .دو سال آخر 17.6.فاند هم ندادن! البته شهریه ترمی 700 فرانک است.ولذا می مونه خرج زندگی که با خودم.
    هزینه زندگی اونجا ماهی حدود 2000000 تومان(من یکی از دوستانم داره اونجا فوف میخونه)
    A man does what he must - in spite of personal consequences, in spite of obstacles and dangers and pressures - and that is the basis of all human morality
    Winston Churchill

Junior Member

نمیدونم واسه کارشناسی ارشد چرا استادا حاضر به دادن grduate assistantshipنمی شند در حالیکه خود دانشگاه بورسیه تحصیلی ترمیک میده. ضمنا هیچ استادی نه در اروپا و نه در امریکا واسه ادامه تحصیل یک دانشجو در Master's Degree خودشو در تصمیم کمیته پذیرش دخالت نمیده. کسی جواب این سوال رو میدونه؟

Junior Member

وضعیت تو EPFL از چه قراره?

من که رزومه و بسیاری از افتخارات و کارامو ارسال کردم یه استاد بم گفت:
    I am not involved in the process of selection of MSc at EPFL, and I do not know how I can help with that.
    The best is that you discuss with the contact person at EPFL who takes care of this.
    Best regards

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)