صفحه 4 از 171 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1703

موضوع: همه سوالات درباره دانشگاه EPFL

Junior Member

پیش فرض پاسخ : EPFL

نقل قول نوشته اصلی توسط pleasoh
    آره دوستان،
    EPFL براي مستر application fee داره، خوبم داره. من و 6 تا از رفقا با زحمت اپلاي كرديم و 20 روز بعد از تقاضا، يك ميل يك جور براي هممون اومد كه توش نوشته بود شما رد شدين. سال ديگه هم تقاضا ندين كه از امسال هم بيشتر ضايع ميشين :'( (حدود 3 ماه پيش)
    بعد تو همون ايميل نوشته بود كه اگر دوست دارين جوابتون رو كتبي هم بفرستيم، من گفتم آره. اما نفرستادن
    فكر كنم فقط application fee ها رو خوردن.
    ااااااي روزگار
    میشه شرایطتون رو کلی (یا جزئی) بگید تا بقیه دوستان هم دستشون بیاد که این دانشگاه EPFL تقریبا به چه کسانی پذیرش نمیده و لااقل بقیه کسانی که تمایل به دادن درخواست دارن، پولشون رو حروم نکنن! و کمی سنجیده تر و قابل پیش بینی تر عمل کنن.
    مرسی.

farzam2007
    Guest

ببینید مشکل EPFL سوییس اینکه هر سال تعداد وحشتناکی متقاضی داره شاید اماره متقاضیاش به اندازه MIT و شاید هم بیشتر باشه ، در رشته کامپیتر همون طور که میدونید سویسس یکی از پیشگامان این صنعت و تاریخچه پروتوکل WWW و بیشمار استاندارد دیگر رو این کشور جا انداخته ، الان هم که دارن روی Grid Computing کار میکنند و احتمالا تا چند وقت دیگر این کشور سرآغاز انقلابی در اینترنت خواهد شد، چرا که سرعت اینترنت ده ها برابر سرعت فعلی خواهد شد(در اروپا و همه قاره های دیگر) و بسیاری از مزایای دیگری را به همراه خواهد داشت. Anyway همه اینها رو گفتم تا بدونی که تو بعضی رشته ها مثل برق-کامپیوتر تقاضا بسیار زیاد و عرضه کمه.

saeede83
    Guest

البته یک دلیل دیگه هم داره! یک سالی (فکر کنم 2 سال پیش) EPFL به 12 نفر از شریفی ها پذیرش می ده، فقط 2 نفرشون می رن و بقیه می رن آمریکا
    به خاطر همین خیلی دل خوشی از ایرونی ها ندارن! مثل بقیه جا ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hesamk
    نقل قول نوشته اصلی توسط pleasoh
    آره دوستان،
    EPFL براي مستر application fee داره، خوبم داره. من و 6 تا از رفقا با زحمت اپلاي كرديم و 20 روز بعد از تقاضا، يك ميل يك جور براي هممون اومد كه توش نوشته بود شما رد شدين. سال ديگه هم تقاضا ندين كه از امسال هم بيشتر ضايع ميشين :'( (حدود 3 ماه پيش)
    بعد تو همون ايميل نوشته بود كه اگر دوست دارين جوابتون رو كتبي هم بفرستيم، من گفتم آره. اما نفرستادن
    فكر كنم فقط application fee ها رو خوردن.
    ااااااي روزگار
    میشه شرایطتون رو کلی (یا جزئی) بگید تا بقیه دوستان هم دستشون بیاد که این دانشگاه EPFL تقریبا به چه کسانی پذیرش نمیده و لااقل بقیه کسانی که تمایل به دادن درخواست دارن، پولشون رو حروم نکنن! و کمی سنجیده تر و قابل پیش بینی تر عمل کنن.
    مرسی.
    براي اينكه بهتر بتونيد بفهميد كه چرا نبايد پولتون رو حروم كنيد به شرايط يك نفر از جمع ما كه بهترين شرايط رو داشت توجه كنيد:
    معدل 15.4 و داشتن 8 مقاله پذيرفته شده در كنفرانس هاي خارجي كه فكر ميكنم 4 تاش IEEE بود. سابقه ي كلاس حل تمرين براي 2 درس و ثبت اختراع. توصيه نامه هاي خوبي هم از اساتيد گرفته بود. اما ريجكت شد . . .
    تازه سال قبل يكي از دوستان هم دانشگاهي ما كه از استانفورد پذيرش فول فاند گرفت و رفت، از طرف EPFL (و همچنين دانشگاه آيندهوون هلند) رد شد. در مجموع نميدونم به چه نوابغي پذيرش ميده اين EPFL ???

براي PhD دانشگاه EPFL معمولا open position داره. اگر يک گروهي open position نداشته باشه شما اگر نابغه هم باشي ردت مي کنند. البته من که براي گروه کنترل اقدام کردم و open position داشت طرف ردم کرد و گفت که your background is weak in chemical engineering. من هم گفتم که ببخشيد نميدونستم که دانشجوي برق بايد در زمينه مهندسي شيمي هم قوي باشه .

I got my admission for Msc in Civil eng from epfl just two weeks after I submitted my documents , this was about february
    But they did not give me scholarship so I am not going there

farshad

Junior Member

Hi dear Farshad
    would you mind telling if you informed them about your French language degree, As the languages of instruction in the field of civil engineering are French and English
    ?
    Luck is the residue of hard work

Junior Member

تا جایی که تجربه سالیان نشون می ده EPFL فقط یک IF می ذاره روی معدل و بر همون اساس هم انتخاب می کنه... هیچ عامل دیگه ای هم موثر نیست !

Junior Member

پیش فرض نامه از EPFL با عنوان Certificate confirming the reception of a Master candidate

سلام

من نامه ای از EPFL دریافت کردم که متن اصلی اون رو در زیر آوردم. یه سوال برام پیش اومده و اون اینه که منظور اینها از جمله قرمز چیه؟

The Academic Registrar's Office, who is responsible for enrollments and admission, certify that:
    Mr ................
    has submitted his/her candidature with the view to studying at EPFL for the semester mentioned below:

Autumn 08/09 starting on 15th September 2008
    Section: Computer Science

The admission is conditional on the candidate obtaining the require degree or diploma, in accordance with the rules and regulations for admission to EPFL, in addition to the acceptance by the Masters Admissions commission which takes place in May 2008.
    For foreign students, please use this certificate to already start the necessary steps for obtaining a studies visa at the appropriate Embassy*. Please note that studies visas can take several months to be processed.
    This certificates is not valid after the start date of the semester indicated above.

متشکرم.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

پیش فرض پاسخ : نامه از EPFL با عنوان Certificate confirming the reception of a Master candidate

It means, if you get accepted to the EPFL university at 15 may by email, you can go to the embassy with this letter to do related work for visa. because the acceptance letter comes to you on 15 jun. so it helps you to do your work faster.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)