صفحه 5 از 171 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1703

موضوع: همه سوالات درباره دانشگاه EPFL

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نامه از EPFL با عنوان Certificate confirming the reception of a Master ca

نقل قول نوشته اصلی توسط Asman
    It means, if you get accepted to the EPFL university at 15 may by email, you can go to the embassy with this letter to do related work for viza. because the acceptance letter comes to you on 15 jun. so it helps you to do your work faster.
    مرسی از پاسخ شما.

ولی با چه منطقی، وقتی پذیرش بصورت ایمیل بیاد، من باید با این نامه برم کارهای ویزا رو انجام بدم؟!
    با این اوصاف این نامه برای سفارت ارزش داره!

اگه اینطوره خوب چرا قبل از اومدن اصل پذیرش، نباید بتونم با این نامه کارهای ویزا رو انجام بدم؟

پیش فرض پاسخ : EPFL

I can speak both English and French but I did not show them any certificate because they did not ask me

But I myself prefer canada univs to EPFL ,because they give you money to studey vice versa EPFL.

Junior Member

سلام
    من از EPFL در رشته بيوتكنولو‍ژي پذيرش دارم. استاد دعوتم هم كرده كه براي ديدن و مصاحبه برم اونجا به خرج دانشگاه. منتها من از يه دانشگاه خوب كاليفرنيا هم پذيرش دارم. به نظر شما كدوم بهتره؟
    ممنون ميشم از نظراتتون

آقا EPFL انصافا خفنه من یکی از دوستام که از Stanford پذیرش داشت و ویزا نگرفت اونجاست و واسه دکترا هم حاضر نشد بره آمریکا و همونجا موند. ولی اولین نفری هستی که می بینم که بهت پذیرش دادن امسال !!! پول به دکتری خفن می دن. به فوق هم ای خوب می دن. اگه استاد دانشگاه بشی اونجا هم می تونی لیموزین بخری .
    The things you own end up owning you

Junior Member

من فوق مكانيك دارم از دانشگاه تهران. معدلم هم نسبتا خوب بود. 3 4 تا مقاله كنفرانس هم دارم.
    استاد خيلي اصرار داره كه من برم اونجا ولي من چند وقت پيش براي ويزاي امريكا اقدام كردم و الان منتظر كلير شدن هستم.
    اگه جواب كليرنس زود بياد ميشه راحتتر تصميم گرفت.
    البته برام جالب بود كه چرا امسال از EPFL كسي پذيرش نگرفته.
    من به استاد گفتم كه يه دانشگاه ديگه هم پذيرش دارم ولي خيلي اصرار داره كه برم اونجا رو ببينم و بعد تصميم بگيرم!
    خلاصه در دوراهي موندم!

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

محیطش خیلی قشنگه، ولی به قول یکی از دوستام به نظر بی روحه. (اینا نقل قول بود)
    ولی تو خوب بودن دانشگاش که شکی نیست.

Junior Member

من یکی از دوستام برای هوا فضا phd پذیرش گرفت ( سه ماه پیش) و رفت اونجا مصاحبه حضوری هم شد! و الان با اینکه از امریکا هم full fund داره می خواد بره اونجا!
    میگفت خیلی جای آروم کوچیک و قشنگیه!
    گر چه به نظرم زندگی با مردم اروپا به مراتب سخت تر از امریکاست!

Junior Member

سلام بر همه

مي‌خواستم ببينم كداميك از بچه ها براي مستر مكانيك از EPFL پذيرش به همرام Scholarship گرفته.
    من از اين دانشگاه پذيرش گرفتم اما بهم فاند ندادند و مي دونم كه تنها هر سال به بالاترين معدل( از بين شريفيها) در بين applicant ها بورسو ميدن. من فكر مي كردم معدل من بالاترين باشه اما ظاهراً اين طور نيست.
    ضمناً اگه كسي گرفته خواهشاً جواب بده.يا براي من خصوصي پيغام بفرسته

ممنون از لطفتون
    در پناه خدا

من هم براي ديدن اونجا و مصاحبه دعوت شدم. براي دكتري در رشته كامپيوتر. هفته‌ي ديگه دارم ميرم براي مصاحبه.
    به شدت تحويل گرفتن و خيلي همه چيز دوستانه و مودبانه بوده تا اينجاش.
    تنها نكته‌ي جالبش اينجاست كه يه استاد اونجا هست كه نزديك 10 سال يكي از سرپرست هاي تيم هاي تحقيقاتي گوگل بوده و آمريكا رو ول كرده اومده اينجا درس بده، من براي اين استاده apply‌كردم ولي براي خالي نبودن عريضه اسم دو سه نفر ديگه رو هم در application form تيك زدم. كارهاي تحقيقاتي قبليم دقيقا با اين استاده هم راستا بود. ولي يك استاد ديگه كه ربط زيادي به پيش زمينه‌ي علمي من نداره از من خوشش اومده و دعوت كرده برم براي مصاحبه!
    در ضمن كليه‌ي مخارج سفر رو خودشون ميدن و حتي خودشون هتل هم برات رزرو ميكنن!
    application fee‌ هم براي دكتري نداره. تازه براي رشته‌ي كامپيوتر همه چيز آنلاين هستش و حتي شما هزينه‌ي پست هم نمي‌خواد بدين! اسكن همه‌ي مدارك رو قبول دارن و recommendation‌ ها رو هم به صورت آنلاين از استادها مي‌گيرن.
    خلاصه خيلي مهربونن! يكي از بهترين و بي دردسرترين سيستمهاي apply‌ كردن بود كه تا حالا ديدم.
    فقط اميدوارم سر مصاحبه مشكلي پيش نياد! برام دعا كنيد...
    ----------------------------
    در ضمن از دوستاني كه اينجا هستن و سالهاي پيش در مصاحبه‌ي اين دانشگاه شركت كردن خواهش مي‌كنم اگه تجربه يا نكته‌ي خاصي دارن كه ممكنه به دردم بخوره دريغ نكنن.

saeede83
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط wwwpedram
    من هم براي ديدن اونجا و مصاحبه دعوت شدم. براي دكتري در رشته كامپيوتر. هفته‌ي ديگه دارم ميرم براي مصاحبه.
    به شدت تحويل گرفتن و خيلي همه چيز دوستانه و مودبانه بوده تا اينجاش.
    تنها نكته‌ي جالبش اينجاست كه يه استاد اونجا هست كه نزديك 10 سال يكي از سرپرست هاي تيم هاي تحقيقاتي گوگل بوده و آمريكا رو ول كرده اومده اينجا درس بده، من براي اين استاده apply‌كردم ولي براي خالي نبودن عريضه اسم دو سه نفر ديگه رو هم در application form تيك زدم. كارهاي تحقيقاتي قبليم دقيقا با اين استاده هم راستا بود. ولي يك استاد ديگه كه ربط زيادي به پيش زمينه‌ي علمي من نداره از من خوشش اومده و دعوت كرده برم براي مصاحبه!
    در ضمن كليه‌ي مخارج سفر رو خودشون ميدن و حتي خودشون هتل هم برات رزرو ميكنن!
    application fee‌ هم براي دكتري نداره. تازه براي رشته‌ي كامپيوتر همه چيز آنلاين هستش و حتي شما هزينه‌ي پست هم نمي‌خواد بدين! اسكن همه‌ي مدارك رو قبول دارن و recommendation‌ ها رو هم به صورت آنلاين از استادها مي‌گيرن.
    خلاصه خيلي مهربونن! يكي از بهترين و بي دردسرترين سيستمهاي apply‌ كردن بود كه تا حالا ديدم.
    فقط اميدوارم سر مصاحبه مشكلي پيش نياد! برام دعا كنيد...
    ----------------------------
    در ضمن از دوستاني كه اينجا هستن و سالهاي پيش در مصاحبه‌ي اين دانشگاه شركت كردن خواهش مي‌كنم اگه تجربه يا نكته‌ي خاصي دارن كه ممكنه به دردم بخوره دريغ نكنن.
    تبریک می گم. یکی از دوستان برای مصاحبه رفته بود و اونجا ازش خواسته بودن یکی از مباحث research اش رو ارائه بده (خوشون انتخاب کرده بودن) بهتره برای اینجور مصاحبه هم آماده باشین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)