صفحه 6 از 171 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1703

موضوع: همه سوالات درباره دانشگاه EPFL

Junior Member

پیش فرض پاسخ : EPFL

Hello Meysam, If you can see EPFL, but remember in mind you can't get Swiss residency at the end of the day if its important for you,

Junior Member

سلام
    ميشه بگيد شرط معدلش چنده؟ من ليسانس 13!! و فوق 15.3 ، 15 تا هم مقاله دارم
    اميدي هست؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط genimi
    سلام
    ميشه بگيد شرط معدلش چنده؟ من ليسانس 13!! و فوق 15.3 ، 15 تا هم مقاله دارم
    اميدي هست؟

این موارد رو تو سایت خود دانشگاه چک کنید به نتیجه مطمئن تری میرسید. ولی تا جایی که یادمه شرط معدل جایی از سایت نبود.

saeede83
    Guest

کسی برای فوق لیسانس کامپیوتر از EPFL پذیرش master گرفته؟ اطلاع دارین که برای master فاند می ده یا نه؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط saeede83
    کسی برای فوق لیسانس کامپیوتر از EPFL پذیرش master گرفته؟ اطلاع دارین که برای master فاند می ده یا نه؟
    فاند برای مستر وجود داره! (البته شانسش اگه منفی نباشه دیگه احیانا صفره ) ولی پذیرش فوق گرفتن از EPFL انگار از MIT هم سخت تره!

saeede83
    Guest

آخه EPFL خیلی دانشگاه خوبیه به خصوص برق و کامپیوترش رو که من می دونم. بودن کسانی که EPFL رو به برکلی ترجیح دادن. حق هم دارن برای پذیرش سخت بگین. منتها من شنیده بودم به master فاند نمی ده. شاید هم ETH بوده که فاند نمی داده. راستی EPFL رنکش بهتره یا ETH؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط saeede83
    آخه EPFL خیلی دانشگاه خوبیه به خصوص برق و کامپیوترش رو که من می دونم. بودن کسانی که EPFL رو به برکلی ترجیح دادن. حق هم دارن برای پذیرش سخت بگین. منتها من شنیده بودم به master فاند نمی ده. شاید هم ETH بوده که فاند نمی داده. راستی EPFL رنکش بهتره یا ETH؟
    رنک ETH بهتره.
    بله حق با شماست، واقعا تو برق رو که من میدونم دانشگاه خوبیه.

یکی از دوستان من که لیسانسش پلی تکنیک بود با معدل پایین و فوقش شریف بود با معدل خیلی بالا و 8 تا مقاله ی کنفرانس، به راحتی آب خوردن برای ترم ژانویه ی 2008 از دانشکده ی برق پذیرش گرفت! از زمانی که آگهی open oposition رو دید و ایمیل زد تا زمان رفتنش روی هم رفته شاید به سختی 2 ماه شد! مصاحبه اش هم اینترنتی و هم تلفنی بود و ازش خواسته بودند در مورد بعضی از الگوریتمهای پروژه اش توضیح بده. به نظر من هم اینکه در زمینه ی کاری شما open position وجود داشته باشه خیلی مهمه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط wwwpedram
    . تازه براي رشته‌ي كامپيوتر همه چيز آنلاين هستش و حتي شما هزينه‌ي پست هم نمي‌خواد بدين! اسكن همه‌ي مدارك رو قبول دارن و recommendation‌ ها رو هم به صورت آنلاين از استادها مي‌گيرن.
    خلاصه خيلي مهربونن! يكي از بهترين و بي دردسرترين سيستمهاي apply‌ كردن بود كه تا حالا ديدم.

اما اینجا http://www.international-phd.ch/applicationکه نوشته حتما باید پست بشه!؟!!!!!
    Please note that your candidacy will not be considered if your application is not received on paper by the date of the selected deadline. Material sent by email or fax will not be considered.

NVD
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط winterboy
    سلام

من EPFL apply کردم برای PhD و مدارکمم فرستادم.
    TNT نشون میده که مدارکم رسیده ولی توی سایت هیچ تغییری تو شرایط application من پیش نیومده
    بعلاوه هرچی ایمیل و زنگ میزنم هیچ کس جواب نمیده!
    نمیدونم امسال چرا EPFL اینطوری شده!
    شما شرایطتون چطوره؟
    بهتون جواب میدن؟
    شرایط application شما تو سایت عوض شده؟

سلام

کاری که که کردم این بود که به منشی department ایمیل زدم و ازش خواستم که تایید کنه که مدارکم رو دریافت کرده (البته بعد از 3 بار ایمیل زدن جواب داد)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)