صفحه 7 از 171 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1703

موضوع: همه سوالات درباره دانشگاه EPFL

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

پیش فرض پاسخ : EPFL

نقل قول نوشته اصلی توسط NVD
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.hashemian
    من که توی این فروم کسی ندیدم EPFL پذیرش گفته باشه، مخصوصاً برای Master، فکر کنم این دانشگاه فقط Fee ها رو میگیره و مدارکو میریزه دور!!!
    سلام
    EPFL فکر نمی کنم Application Fee داشته باشه
    برای مستر که مطمئنم application fee داره.

NVD
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط NVD
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.hashemian
    من که توی این فروم کسی ندیدم EPFL پذیرش گفته باشه، مخصوصاً برای Master، فکر کنم این دانشگاه فقط Fee ها رو میگیره و مدارکو میریزه دور!!!

سلام
    EPFL فکر نمی کنم Application Fee داشته باشه

تصحیح میکنم : واسه PhD ، اصلا Application Fee نداره.

aaa_pour
    Guest

سلام
    من می خوام بدونم که کلا توی EPFL پروسه پذیرش آیا جدا از اساتید و PHD Open Position موجود انجام میشه یا نه.
    تاثیر یک استاد وقتی میگه Apply کن توی پذیرش ، چقدر هست؟ اصلا تصمیم گیرنده توی پذیرش کی هستش .

سلام – دوستانی که الان EPFL هستن یا اطلاعی دارن - میخواستم بدونم برای PhD باید به استاد ایمیل زدید یا همینطوری بدون تماس با استاد اپلای کرد ؟ اسم هیچ استادی رو هم باید حین اپلای ذکر کرد ؟ سوال دیگه اینکه آیا به طور پیش فرض به همه دانشجویان دکتری فاند میدن ؟ چقدر ؟ ممنون
    دیشب خواب دیدم بزرگ شدم. خواستم برگردم، کفش هایم اندازه ام نبود.

Junior Member

سلام
    در مورد سوئیس..
    کلا اگه از طریق job position اقدام نکنید...کلا خیلی بعیده که موفق بشید. اول باید در سایت دانشگاه ثبت نام کنید و بعد باید در سایت هر دانشگاه دنبال جاهای خالی بگردید و برای استادها اسکن کلیه مدارکتون رابفرستید...هم باید پذیرش استاد باشه و هم دانشگاه!
    این ها جاهایی که باید مداوم سر بزنید تا به نتیجه برسید...البته رنکینگ ETH 14 و EPFL 34 است ولی من برای مصاحبه رفتم ETH خیلی دلگیر بود و خیلی خشک!!

http://internet5.refline.ch/845721/search.html?lang=en

http://www5.epfl.ch/emplois

www.telejob.ch

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sam3135
    سلام بر همه

مي‌خواستم ببينم كداميك از بچه ها براي مستر مكانيك از EPFL پذيرش به همرام Scholarship گرفته.
    من از اين دانشگاه پذيرش گرفتم اما بهم فاند ندادند و مي دونم كه تنها هر سال به بالاترين معدل( از بين شريفيها) در بين applicant ها بورسو ميدن. من فكر مي كردم معدل من بالاترين باشه اما ظاهراً اين طور نيست.
    ضمناً اگه كسي گرفته خواهشاً جواب بده.يا براي من خصوصي پيغام بفرسته

ممنون از لطفتون
    در پناه خدا
    آقا درسته که زبونش برا مستر مکانیک فرانسویه؟
    Top 50

Junior Member

من الان EPFL هستم و میدونم که کلا چیزی غیر ممکن نیست...باید از راه درست وارد بشین.. ( همین بالا نوشتم که چه جوری بهتره!) در ضمن اگر نتونید بورس بگیرید زندگی در اینجا واقعا براتون سخت میشه! خیلی اینجا همچی گرونه!

Junior Member

پیش فرض آیا EPFL رشته کنترل داره

سلام بچه ها،

من گرایش برق گرایش کنترل خوندم و می خوام EPFL پذیرش بگیرم ولی هر چی می گردم گرایش کنترل یا استاد کنترلی پیدا نمی کنم.

خواهش می کنم کمکم کنید. اگه داره لینکشو واسم بذارید.

مرسی.

پیش فرض پاسخ : EPFL Application Fee???l

من و خانمم می خوایم برای Master دانشگاه EPFL اقدام کنیم. هر چی با این کردیت کارت های مجازی امتحان می کنم قبول نمی کنه (اگر چه برای جاهای دیگه پرداخت کردم و مشکلی نبوده ) زنگ زدم دانشگاه گفت نقدی هم می شه فرستاد. حالا نمی دونم اگر بزارم تو پاکت و با TNT بفرستم ممکنه مشکلی پیش بیاد یا نه. اگر مشکلی پیش بیاد بسته برگشت می خوره؟ باید به اون مامورش بگم شاید که اون بدونه چه جوری می شه scan رو پیچوند یا اصلاً هیچی نگم. لطفاً راهنمایی کنید

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

پیش فرض پاسخ : EPFL Application Fee???l

نقل قول نوشته اصلی توسط ch_hamid123
    من و خانمم می خوایم برای Master دانشگاه EPFL اقدام کنیم. هر چی با این کردیت کارت های مجازی امتحان می کنم قبول نمی کنه (اگر چه برای جاهای دیگه پرداخت کردم و مشکلی نبوده ) زنگ زدم دانشگاه گفت نقدی هم می شه فرستاد. حالا نمی دونم اگر بزارم تو پاکت و با TNT بفرستم ممکنه مشکلی پیش بیاد یا نه. اگر مشکلی پیش بیاد بسته برگشت می خوره؟ باید به اون مامورش بگم شاید که اون بدونه چه جوری می شه scan رو پیچوند یا اصلاً هیچی نگم. لطفاً راهنمایی کنید
    پول رو نمیتونید با پست بفرستید و به مامورش هم بیگید کمکی نخواهد کرد و به وظیفه اش عمل میکنه و پول رو خارج میکنه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)