صفحه 8 از 171 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1703

موضوع: همه سوالات درباره دانشگاه EPFL

Junior Member

پیش فرض پاسخ : EPFL

سلام
    من واسه EPFL اقىام كرىم اينا اين جوابو ىاىن يعني الان بايى دهكار كنم؟
    I am writing to inform you that your file and titles may allow you to enter the EPFL Doctoral Program in chemistry and chemical engineering under the condition that you obtain a total of 8 credits (8 x 14hrs courses) the first year of enrolment in our school and that you obtain your Master as planned. This letter does not guarantee you a place in our Doctoral School. To be accepted in our program you must now find a PhD advisor who can support you while studying at the EPFL and this within a time-limit of 3 months. This letter will allow you to apply for a grant of scholarship either in your country or here at the EPFL. Please inform me as soon as you have found a PhD advisor in our school and a research assistant position, or a grant, so that we may finalize your enrolment.

Junior Member

خسته نباشيد مي خواستم ببينم براي phd اگر براي استادي كه به زمينه كاريمان نزديك است proposal را فرستاديم .و اگر از proposal خوشش بيايد و قبول كرد چقدر در گرفتن پذيرش كمك مي كند.

دوستانی که از این به بعد می خوان برا EPFL اقدام کنن حواسشون باشه که فقط دارن پولو دور می ریزن مخصوصاً برا master. تا الان خودم و 2 نفر دیگه رو سراغ دارم که همه در ظرف یک روز reject شدیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ch_hamid123
    دوستانی که از این به بعد می خوان برا EPFL اقدام کنن حواسشون باشه که فقط دارن پولو دور می ریزن مخصوصاً برا master. تا الان خودم و 2 نفر دیگه رو سراغ دارم که همه در ظرف یک روز reject شدیم.
    قابل توجه دوستانی که برای PhD اقدام میکنند - من و دو تا دیگه از دوستانم هم در عرض دو روز گذشته Reject شدیم - کاملا مشخصه که مدارک حتی بررسی هم نشده - کسی میتونه خلافش رو ثابت کنه ؟
    دیشب خواب دیدم بزرگ شدم. خواستم برگردم، کفش هایم اندازه ام نبود.

Junior Member

با سلام. آفا من فوق لیسانس ریاضی کاربردی دارم و می خوام دوباره برای master دانشگاه epfl اقدام کنم . به این دلیل می خوام برای فوق لیسانس دوباره اقدام کنم که در واقع می خوام گرایشم را تغییر بدم. آیا امیدی برای پذیرش همراه با فاند هست؟ چرا همه دوستان می گن که نمی شه؟
    ممنونم.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_dm
    با سلام. آفا من فوق لیسانس ریاضی کاربردی دارم و می خوام دوباره برای master دانشگاه epfl اقدام کنم . به این دلیل می خوام برای فوق لیسانس دوباره اقدام کنم که در واقع می خوام گرایشم را تغییر بدم. آیا امیدی برای پذیرش همراه با فاند هست؟ چرا همه دوستان می گن که نمی شه؟
    ممنونم.
    شانستون رو برای جایی غیر از EPFL امتحان کنید.

Member mohhhamad آواتار ها

سلام
    بچه ها شما با استاد ها هم در تماس بودید؟

دوباره با استاد ها مکاتبه کنید واین موضوع رو گوشزد کنید.
    امیدوارم که حل بشه
    این کاربر ،غیر فعال است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Asman
    شانستون رو برای جایی غیر از EPFL امتحان کنید.
    میشه بفرمایید چرا؟ آیا برای رشته هایی که قبلا گفته شده(برق و کامپیوتر)همه را رد می کنن یا کلا همین طوره؟ با ایرانیها موردی دارن؟ بورساشون کم شده؟ جریان چیه؟
    ممنونم.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_dm
    میشه بفرمایید چرا؟ آیا برای رشته هایی که قبلا گفته شده(برق و کامپیوتر)همه را رد می کنن یا کلا همین طوره؟ با ایرانیها موردی دارن؟ بورساشون کم شده؟ جریان چیه؟
    ممنونم.
    من خودم و بسیاری از دوستانم با لیسانس مرتبط و رزومه خوب( در مورد دوستانم بسیار خوب) از این دانشگاه بدون دلیل قانع کننده ای reject شدیم. به طور کلی توی پذیرش سخت گیرند و معیارهاشون اصلا معلوم نیست. من خودم خیلی پیگیری کردم ولی به نتیجه ایی نرسیدم.
    حالا شما که دنبال فاند هم هستید. فکر میکنم البته در پذیرش دکترا وضع بهتر باشه. به هر حال اگه مایلید شما هم امتحان کنید و این صرفا یه توصیه بود.
    موفق باشید

Junior Member

من برای master توی دپارتمان I&C برای fall2009 قبول شدم. جوابم 3 روز پیش اومد....میتونید برید تو نتایج مشخصاتم رو ببینید
    R.S

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)