صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 33

موضوع: Conference indexed by ISI Proceedings

Lightbulb Conference indexed by ISI Proceedings

آیا مقالاتی که در این کنفرانس ها به چاپ می رسد جزء کنفرانس محسوب می شود یا isi ؟چرا ؟

یک نمونه :
    All accepted papers will be published in a special volume of Advances in Intelligent and Soft Computing (Springer), indexed by ISI Proceedings, DBLP and Springerlink, among others.

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

پیش فرض پاسخ : Conference indexed by ISI Proceedings

نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRHEAVY666 نمایش پست ها
    آیا مقالاتی که در این کنفرانس ها به چاپ می رسد جزء کنفرانس محسوب می شود یا isi ؟چرا ؟

یک نمونه :
    All accepted papers will be published in a special volume of Advances in Intelligent and Soft Computing (Springer), indexed by ISI Proceedings, DBLP and Springerlink, among others.
    قاعدتا با این توضیحات خودشون جزو ISI هستش دیگه. مگه نه؟
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRHEAVY666 نمایش پست ها

یک نمونه :
    این کنفرانس ها خیلی عالی هستن، چون زمان داوری مقاله به شدت از زمان داوری مجلاتISI پایین تره.
    اگه Full paper رو چاپ کنن، شما میتونید بگید در مجله Advances in Intelligent and Soft Computing یک مقاله دادید و در واقع در ژورنال ISI مقاله داشتید.
    اتفاقاً دو روز پیش ددلاین یکیشون در پاریس بود که دقیقه آخر من یک خلاصه مقاله Submit کردم، امیدوارم که بشه.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NTNU- Cybernetics

The ICCAE 2011 conference proceeding will be published by IEEE, which will be included in the IEEE Xplore, and be indexed by Ei Compendex and Thomason ISI Proceeding

منظور از indexed by Ei Compendex and Thomason ISI Proceeding چیه ؟ اگه ممکنه توضیح بدید

در سایت thomason بری یک قسمت داره برای کنفرانسهایی که مورد تایید isi است که اونجا می تونی کنفرانس خودتو بررسی کنی . کنفرانسهای معتبر و قوی این ایندکس رو می گیرند. .... و مقاله ات هم بعد از چاپ در سایت ieee قرارمی گیره . من خودم دو تا مقاله برای یک همچنین کنفرانسهایی فرستادم و الان آنلاین در ieee قرار گرفته .......

سلام
    یک سوال:
    این مجلاتی که مقالات در شون چاپ میشن دارای impact factor نیستن؛ درسته؟
    آیا کنفرانسی هست با این شرایط اما مقالات رو در ژورنالای ISI با impact factor چاپ کنن ؟
    ممنون

Senior Member Harrison آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sanazf نمایش پست ها
    سلام
    یک سوال:
    این مجلاتی که مقالات در شون چاپ میشن دارای impact factor نیستن؛ درسته؟
    آیا کنفرانسی هست با این شرایط اما مقالات رو در ژورنالای ISI با impact factor چاپ کنن ؟
    ممنون
    دوست عزیز تا اونجا که میدونم مقالات مربوط به conference که در proceeding چاپ میشوندIF ندارند،،،همونطور که گفتید در journal ها بسته به مقاله دارای IF خواهد شد.همچنین شما در مقاله‌ای که برای کنفرانس می‌نویسید میتوانید رفرنس بدهید(مثلا حتی به مقاله قبلی خودتان!) اما بازIF نخواد بود
    البته این اطلاعات من بود که دیده بودم،،، به قول دوستان وحی منزل نیست :د،

نقل قول نوشته اصلی توسط Harrison نمایش پست ها
    دوست عزیز تا اونجا که میدونم مقالات مربوط به conference که در proceeding چاپ میشوندIF ندارند،،،همونطور که گفتید در journal ها بسته به مقاله دارای IF خواهد شد.همچنین شما در مقاله‌ای که برای کنفرانس می‌نویسید میتوانید رفرنس بدهید(مثلا حتی به مقاله قبلی خودتان!) اما بازIF نخواد بود
    البته این اطلاعات من بود که دیده بودم،،، به قول دوستان وحی منزل نیست :د،
    Your response is correct

دوستان لازم دونستم نظرمو تا حدودی اصلاح کنم
    چیزی که از قبل تاحالا بوده مقالات کنفرانس در proceeding چاپ می شد،،مقالأت ژورنال هم که جدا بوده،،،اما اخیرا بعضی جاها که تعدادشون هم کم نیست به دلیل یکی‌ قضیه بحران اقتصادی دیگری برای ارتقا سطح کنفرانس ها،،،مقالات کنفرانس رو در ژورنال هم چاپ می‌کنند البته با هزینه ای که میگیرند،،،جالبه بدونین بعضی ها شون هم Springer هستند

نقل قول نوشته اصلی توسط Harrison نمایش پست ها
    دوستان لازم دونستم نظرمو تا حدودی اصلاح کنم
    چیزی که از قبل تاحالا بوده مقالات کنفرانس در proceeding چاپ می شد،،مقالأت ژورنال هم که جدا بوده،،،اما اخیرا بعضی جاها که تعدادشون هم کم نیست به دلیل یکی‌ قضیه بحران اقتصادی دیگری برای ارتقا سطح کنفرانس ها،،،مقالات کنفرانس رو در ژورنال هم چاپ می‌کنند البته با هزینه ای که میگیرند،،،جالبه بدونین بعضی ها شون هم Springer هستند
    یه مثال از نوعی که هر دو رو دارند شاید به درد بچه های کامپیوتر و برق بخوره که IEEE و Springer هست،،،مربوط به هوش مصنوعی در لهستان تاریخ چاپ هم می هست

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین