صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 33

موضوع: Conference indexed by ISI Proceedings

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : Conference indexed by ISI Proceedings

نقل قول نوشته اصلی توسط studentt نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    تو یه کنفرانس چنین چیزی نوشته :
    All accepted papers must be written in English and will be published in the conference proceeding by IEEE, which will be included in the IEEE Xplore, and indexed by EI Compendex and ISI(ISTP)Proceeding
    قسمت IEEE رو فهمیدم که تو اون جا ایندکس میشه اما منظورشو از EI Compendex and ISI(ISTP)Proceeding نفهمیدم. میشه راهنمایی کنید؟
    اونها هم دو مجل جمع آوری و ایندکسینگ مقالات هستند که دامنه شون وسیعتر از IEEE Xplore است. EI Compendex رو elsiever منتشر میکنه و ISI proceeding رو Thompson.

یعنی ISI حساب میشه؟
    لینک کنفرانس اینه:
    http://www.icemms.org/index.html
    برام یه ذره عجیبه، چون سطح کنفرانسش اون قدرا خوب به نظر نمیاد.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

یعنی ISI حساب میشه؟
    لینک کنفرانس اینه:
    ISI حساب میشه اما IF نداره! در نتیجهنمی تونی خیلی معتبر حسابش کنی. اما به هر حال اگه index بشه، ISI محسوب میشه. اینم در نظر بگیر که بین 1 تا 2 سال طول میشکه index بشه تو isi proceedings.
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian_Boy نمایش پست ها
    ISI حساب میشه اما IF نداره! در نتیجهنمی تونی خیلی معتبر حسابش کنی. اما به هر حال اگه index بشه، ISI محسوب میشه. اینم در نظر بگیر که بین 1 تا 2 سال طول میشکه index بشه تو isi proceedings.
    کنفرانسم مگر IF داره؟ فکر کردم IF فقط برای مجلاته.

ApplyAbroad Guru

یعنی ISI حساب میشه؟
    لینک کنفرانس اینه:
    کنفرانسهای IEEE عموما توسط ISI ایندکس میشن. ایندکس شدن ISI صرف ملاک خوبی و بدی نیست.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    کنفرانسم مگر IF داره؟ فکر کردم IF فقط برای مجلاته.
    میگم که نداره دیگه! آخه میدونی؟! یه بار به یکی از استادام که n تا ژورنال و کنفرانس داره گفتم 3 تا کنفرانس ISI دارم. بعد گفت اصلا هم چین چیزی وجود خارجی نداره. اون چیزی که تو ایران با لفظ ISI مرسومه مقالاتی هست که IF داشته باشه. یعنی حتما تو ژورنال چاپ شده باشه. اون کنفرانس ها چون تو ژورنالی چاپ نمیشه در نتیجه IF هم نداره و تو یه سایتی به نام ISI Proceedings ایندکس میشه فقط. اونم اگه بشه. من الان یه سال از دو تا مقاله کنفرانسم میگذره خبری از ایندکس نیست هیچ جا حتی توی IEEEXplore. پیگیر شدم از خود کنفرانس گفتن طول میکشه، دست ما نیست. اینم در نظر بگیر این کنفرانس های جنوب شرقی آسیا اکثرا حالت تجاری پیدا کرده و هر چی دستشون برسه می پذیرن. من مقاله نشون شما می دم - از همین عزیزان هموطن خودمون که فکر میکنن اگه نعداد مقالاتشون 2 رقمی بشه کرسی استادی دانشگاه هاروارد رو باید بدن بهشون و کیفیت مقالات درجه آخر اهمیته - پذیرفته شده تو proceeding هم اومده که اصلا ببینیش خندت میگیره!! اگه قرار باشه همه این ها بره ایندکس بشه تو ISI که دیگه باید فاتحه علم و تکنولوژی رو بخونیم. در نتیجه من فکر میکنم این داستان ISI Proceeding خیلی با اون چیزی که ما از مقاله ISI تصور داریم فاصله داره. اما به هر حال چیز بدی نیست و من با شما موافقم که داشتنش بهتر از نداشتنشه و به اون پولی که برای ثبت نام کنفرانس آدم میده می ارزه! اما من یکی دیگه از این کنفرانس های جنوب شرقی آسیا شرکت نمی کنم! چون یه مقالاتی دیدم میپذیرن که آدم واقعا بهش بر میخوره که چه کنفرانس سطح پایینی بود من شرکت کردم. یه چیز دیگه هم راجع به IF ، که میدونم میدونی شما، میگم دیگران در جریان باشن: بعضی از کنفرانسها از بین مقالاتشون یه سری رو انتخاب میکنن برای چاپ توی ژورنالی که مال خود موسسه یا سازمان برگزار کننده اس. اون موقع میشه امیدوار بود که با فرستادن مقاله برای اون کنفرانس ها ، بعد از پذیرش توی کنفرانس، توی ژورنال هم چاپ بشه و IF هم بگیره! ببخشید طولانی شد.
    پیروز باشید
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian_Boy نمایش پست ها
    میگم که نداره دیگه! آخه میدونی؟! یه بار به یکی از استادام که n تا ژورنال و کنفرانس داره گفتم 3 تا کنفرانس ISI دارم. بعد گفت اصلا هم چین چیزی وجود خارجی نداره. اون چیزی که تو ایران با لفظ ISI مرسومه مقالاتی هست که IF داشته باشه. یعنی حتما تو ژورنال چاپ شده باشه.
    دلیل این صحبت ایشون احتمالا اینه که تا اونجا که یادم میاد تا همین یکی دوسال پیش ISI کنفرانسها رو ایندکس نمیکرد و فقط ژورنالها رو ایندکس میکرد. حالا وقتی روی وب سایت ISI میری کنفرانسها هم همراه ژورنالها لیست شده. توی ایران هم اسم ISI مثل یک معیار جهانی دراومده که انگار مدرک بین المللی یه!

Member Apolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics faculty, СПбГУ

يه مقاله من تو روسيه قبول شده براي پوستر. براي proceeding اورال ها رو تو Journal of magnetism and magnetic material و پوستر توjournal of solid phenomena(IF=0.492 چاپ مي كنن. حالا به advisorدانشگاه مي تونم بگم. مقالم تو ISI journal چاپ ميشه؟

Junior Member

سلام من یه مقاله تهیه کردم. تصمیم دارم برای یه مجله‌ی elsevier با IF 1.5 h بفرستمش، البته مطمئن به پذیرفته شدنش نیستم. از طرفی هم یه کنفرانس هست که گفته مقالات قبول شده رو به صورت online در یه مجله elsevier چاپ میکنه.(ISSI مجله رو هم داده) میخوام بپرسم ارزش این کنفرانس و ارزش چاپ شدن مقاله online چقده و آیا به نظرتون من بی خیال مجله بشم و برای همین کنفرانس بفرستم؟ توضیح کنفرانس اینه: All submissions are peer-reviewed. The accepted papers will be published (online) in Procedia Engineering by Elsevier. Procedia Engineering is on Elsevier content platform ScienceDirect, and will also be indexed by Scopus. All papers in Procedia Engineering will be submitted for EI Indexing. این هم آدرس سایتشه:http://www.gbsc2011.org من تا امشب فرصت دارم برا ارسال مقاله.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط HDY نمایش پست ها
    سلام من یه مقاله تهیه کردم. تصمیم دارم برای یه مجله‌ی elsevier با IF 1.5 h بفرستمش، البته مطمئن به پذیرفته شدنش نیستم. از طرفی هم یه کنفرانس هست که گفته مقالات قبول شده رو به صورت online در یه مجله elsevier چاپ میکنه.(ISSI مجله رو هم داده) میخوام بپرسم ارزش این کنفرانس و ارزش چاپ شدن مقاله online چقده و آیا به نظرتون من بی خیال مجله بشم و برای همین کنفرانس بفرستم؟ توضیح کنفرانس اینه: All submissions are peer-reviewed. The accepted papers will be published (online) in Procedia Engineering by Elsevier. Procedia Engineering is on Elsevier content platform ScienceDirect, and will also be indexed by Scopus. All papers in Procedia Engineering will be submitted for EI Indexing. این هم آدرس سایتشه:http://www.gbsc2011.org من تا امشب فرصت دارم برا ارسال مقاله.
    مسلما ارزش ژورنال با IF=1.5 بیشتر از چاپ آنلاینی یه که ISI هم نیست. میتونید مقاله تون رو برای کنفرانس بفرستید و بعد نسخه کاملتری رو برای مجله.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین