صفحه 11 از 31 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 303

موضوع: (FH Fachhochschule (University of Applied Sciences و تفاوت آن با University

Member
    رشته و دانشگاه
    -Polimilano-Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : Universities of Applied Sciences in Germany

دوستان کسی از رشته energy system تو دانشگاه fh aachen اطلاعات داره؟از نظر رشته و دانشگاه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_sh_kh نمایش پست ها
    دوستان کسی از رشته energy system تو دانشگاه fh aachen اطلاعات داره؟از نظر رشته و دانشگاه؟
    This FH university is so famous between all FH universities in Germany you can apply for that

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

سلام دوستان
    من یک کم گیج شدم ، لطفا هر کس اطلاعات درست داره راهنمایی کنه:
    1-
    از Steinbeis Berlin بعضی جاها به عنوان Steinbeis University Berlin نام برده شده و بعضی جاها steinbeis hochule berlin

من که اصلا نمیدونم کدوم درسته!!!!! شما اطلاعی دارید؟ چیزی می دونید؟
    2-
    Steinbeis University Berlin یه مستر دوساله با 75 واحد ارائه میده!!!! (2ساله - 75 واحد) نمیدونم بعدا قابل اعتماد هست مدرکش؟

ممنون از راهنمایی دوستان

Senior Member

سلام دوستان،
    این دانشگاههای علمی کاربردی که زدن ددلاینشون ۱ ژانویه بوده ، یعنی اگر ایمیلی چیزی بزنیم و در خواست بدیم مدارکمون رو نگاه کنن فایده نداره؟ من فکر میکردم اینا ۱۵ ژانویه است ددلاینشون! ولی توی یونی اسیست قسمت اپلای هنوز واسشون بازه.
    چیزی میدونین بچه ها در این مورد؟

مرسی

دوستان کسی در مورد fh kiel اطلاعی داره؟سطحش قابل قبول هست؟ من میخام رشته انرزی بادی رو تو این دانشگاه بخونم.مرسی از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط haaaji نمایش پست ها
    دوستان کسی در مورد fh kiel اطلاعی داره؟سطحش قابل قبول هست؟ من میخام رشته انرزی بادی رو تو این دانشگاه بخونم.مرسی از راهنماییتون
    سلام دوست عزیز،رشته و دانشگاه خوبیه،فقط مشکلش اینکه ترم اول 6 درس بصورت پیش نیاز به ایرانی ها میده و به زبان آلمانی ارایه می شوند.این را خانم mehbang که پارسال برای اینجا apply کرده بودند گفتند.

Junior Member FDR آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

آقا یکی که وارده -دوستان با سابقه- میشه منو روشن کنه الان مستر سه ترمه (90 ETC) - تز مستر و دفاع هم داره- که تهش مدرک M.Eng میده معتبر است یا نه؟ (کیس من دانشگاه Esslingen University of Applied Sciences است رشته خودرو). مخصوصا از دو جهت -قبولی مدرک در ایران و دیگه -امکان ادامه (دکترا) مثلا در آمریکا. خیلی ممنون
    شکست، نردبان پیروزی است.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط FDR نمایش پست ها
    آقا یکی که وارده -دوستان با سابقه- میشه منو روشن کنه الان مستر سه ترمه (90 ETC) - تز مستر و دفاع هم داره- که تهش مدرک M.Eng میده معتبر است یا نه؟ (کیس من دانشگاه Esslingen University of Applied Sciences است رشته خودرو). مخصوصا از دو جهت -قبولی مدرک در ایران و دیگه -امکان ادامه (دکترا) مثلا در آمریکا. خیلی ممنون
    دروود.
    بله در انتها شما تز رو به زبان انگلیسی ارائه خواهید داد و مدرک master o Eng دریافت خواهید کرد. اما در خصوص ایران که مشکل ساز نیست بنا به بند (ج) دانشگاههای وزارت علوم در کشور المان منعی نداره. اما هنوز خیلی این موضوع روشن نیست که فردی بتونه برای دانشگاههای خارج از اتحادیه اروپا اقدام کنه یا نه!! اما مسلماً در اروپا منع برای ادامه تحصیلات وجود نداره.

Junior Member FDR آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دروود.
    بله در انتها شما تز رو به زبان انگلیسی ارائه خواهید داد و مدرک master o Eng دریافت خواهید کرد. اما در خصوص ایران که مشکل ساز نیست بنا به بند (ج) دانشگاههای وزارت علوم در کشور المان منعی نداره. اما هنوز خیلی این موضوع روشن نیست که فردی بتونه برای دانشگاههای خارج از اتحادیه اروپا اقدام کنه یا نه!! اما مسلماً در اروپا منع برای ادامه تحصیلات وجود نداره.
    ممنون.
    اتفاقا بیشتر منظورم سر امکان ادامه دکترا بود.. آخه مدرکش M.Sc نیست و M.Eng است (ولی تز داره).
    در مورد ایران هم آخه یکی می‌گفت ارشد باید حتما دو ساله (4ترمه) باشه تا مقبول درگاه وزارت علوم باشه از اون جهت گفتم.
    شکست، نردبان پیروزی است.

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

نقل قول نوشته اصلی توسط FDR نمایش پست ها
    مسترهای سه ترمه مورد قبول وزارت علوم نیستند و با M.Eng هم برای دکترا گرفتن به مشکل برمیخورید، اما برای کار صنعتی مشکلی نداره.
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.