صفحه 12 از 31 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 303

موضوع: (FH Fachhochschule (University of Applied Sciences و تفاوت آن با University

Senior Member

پیش فرض پاسخ : Universities of Applied Sciences in Germany

رشته خیلی جذابی هست منم میخاستم اپلای کنم واسش اما سر همین مسئله بیخیال شدم.:-( اما اگه بشه بعدش ی کار مهندسی توی ی شرکت خودرو سازی المانی پیدا کرد( که به عقیده خیلی این نوع مدرک وضعیت کاریش بهتره) به نظرم میرزه دکترا رو فداش کرد...

Junior Member FDR آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

جدای جذابیت خود رشته، دانشگاه Esslingen Univ. of Ap. Sci تو قلب خودروسازی اروپا قرار داره به طوری که دو شرکت بزرگ خودروسازی Audi و Porsche نزدیک این دانشگاه قرار دارند. همینطور سایر شرکت‌های مرتبط مثل Behr, Bosch, Daimler and Festo هم در نزدیکی این دانشگاه هستند.
    کلا این دانشگاه فقط بخاطر همین رشته خودروشه که معروفه تو آلمان. (دو رشته مرتبط با خودرو داره!)
    برای من اینکه مدرکش تو ایران معتبر نباشه مهم نیست ولی اینکه امکان ادامه دکترا رو نداشته باشم قابل قبول نیست. گر چه خودم دوست دارم کار کنم بعد ارشد..
    شکست، نردبان پیروزی است.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط FDR نمایش پست ها
    جدای جذابیت خود رشته، دانشگاه Esslingen Univ. of Ap. Sci تو قلب خودروسازی اروپا قرار داره به طوری که دو شرکت بزرگ خودروسازی Audi و Porsche نزدیک این دانشگاه قرار دارند. همینطور سایر شرکت‌های مرتبط مثل Behr, Bosch, Daimler and Festo هم در نزدیکی این دانشگاه هستند.
    کلا این دانشگاه فقط بخاطر همین رشته خودروشه که معروفه تو آلمان. (دو رشته مرتبط با خودرو داره!)
    برای من اینکه مدرکش تو ایران معتبر نباشه مهم نیست ولی اینکه امکان ادامه دکترا رو نداشته باشم قابل قبول نیست. گر چه خودم دوست دارم کار کنم بعد ارشد..
    منم وسوسه کردی ))))) شاید اپلای کنم واسش))))

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

نقل قول نوشته اصلی توسط alikhani2011 نمایش پست ها
    رشته خیلی جذابی هست منم میخاستم اپلای کنم واسش اما سر همین مسئله بیخیال شدم.:-( اما اگه بشه بعدش ی کار مهندسی توی ی شرکت خودرو سازی المانی پیدا کرد( که به عقیده خیلی این نوع مدرک وضعیت کاریش بهتره) به نظرم میرزه دکترا رو فداش کرد...
    من به قصد گرفتن دکترا، اومدم برای ارشد در المان، اما الان که دارم کار ضنعتی میکنم، هیچ دلیل منطقی پیدا نمی کنم که دکترا بخونم!
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

این رشته ایکه شما گفتید ددلاینش تموم شده،تا 31 مارس بوده.

Refference:

http://www.study-in.de/en/chat/

Kishore Kumar:
    Dear Sirs, I want to know if studying in Hochschule or Facchocschule would pave a way for PhD in Germany? Or is only a degree from TUs and Universitaten
    valid for PhD study. Thank you.

Philip Miessner: At RWTH / Mechanical Engineering, you may also apply for admission to a doctorate if you have a "Fachhochschul"-degree (Master of Science, Master of Engineering etc.). However, our faculty will ask you, in this case, to complete some additional exams before the prerequisites for doctoral "study" are accredited. By the way, this procedure is very similar to the procedure international (that is: non-EU) degree holders will have to apply for.

Alexandra Raunig: Graduating from a Hochschule or Fachhochschule will enable you to pursue a PhD, in cooperation with a university. At Offenburg University of AS e.g. there exists a cooperation with Freiburg university and we do indeed have about 20 (also international) PhD students.
    در ره منزل لیلی که خطرهاست در آن .............................................. شرط اول قدم آن است که اوسکُل باشی

رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط oranus نمایش پست ها

Refference:

http://www.study-in.de/en/chat/

Kishore Kumar:
    Dear Sirs, I want to know if studying in Hochschule or Facchocschule would pave a way for PhD in Germany? Or is only a degree from TUs and Universitaten
    valid for PhD study. Thank you.

Philip Miessner: At RWTH / Mechanical Engineering, you may also apply for admission to a doctorate if you have a "Fachhochschul"-degree (Master of Science, Master of Engineering etc.). However, our faculty will ask you, in this case, to complete some additional exams before the prerequisites for doctoral "study" are accredited. By the way, this procedure is very similar to the procedure international (that is: non-EU) degree holders will have to apply for.

Alexandra Raunig: Graduating from a Hochschule or Fachhochschule will enable you to pursue a PhD, in cooperation with a university. At Offenburg University of AS e.g. there exists a cooperation with Freiburg university and we do indeed have about 20 (also international) PhD students.
    طبق پست شما با مدرک Master of Engineering هم میشه برا دکترا ادامه داد و طبق گفته دوست خوبمون dexoey که خودشون تو یک دانشگاه Hochschule درس خوندن نمیشه ..
    و برای منی که برام مهمه این مسئله فقط یک علامت سوال گنده میمونه رو سرم
    شکست، نردبان پیروزی است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    من به قصد گرفتن دکترا، اومدم برای ارشد در المان، اما الان که دارم کار ضنعتی میکنم، هیچ دلیل منطقی پیدا نمی کنم که دکترا بخونم!
    كلا پيشنهاد ميكني fh رو
    اگه 3 ترمه باشه چي(رفتم وزارت علوم گفت معرفي ميكنيم به يه دانشگاه ايران بري اونجا تزتو دفاع كني اگه اوكي دادن مام اكي ميديم)
    از نظر ادامه تحصيل و از همه مهمتر كار پيدا كردن

رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Nakh0d4 نمایش پست ها
    كلا پيشنهاد ميكني fh رو
    اگه 3 ترمه باشه چي(رفتم وزارت علوم گفت معرفي ميكنيم به يه دانشگاه ايران بري اونجا تزتو دفاع كني اگه اوكي دادن مام اكي ميديم)
    از نظر ادامه تحصيل و از همه مهمتر كار پيدا كردن
    از نظر کار که عالیه. اصلا FH ها برای تربیت نیروی کار ساخته شدن و مهارت‌های عملی رو زیاد می‌کنن.
    مشکل سر ادامه تحصیله (برای PHD) که به هر دلیلی کسی بعد ارشد یا دو سه سال بعد ارشدش خواست ادامه تحصیل بده با مشکل پیدا نکنه
    شکست، نردبان پیروزی است.

به فروم زیر برید. در این باره بحث شده
    http://www.edulix.com/forum/showthread.php?tid=130635
    اگه حوصله خوندنو ندارید خلاصه اینکه بعد مستر از Fachhochschule می‌شه برای دکترا پذیرش گرفت -هم برا خود آلمان هم آمریکا- فقط باید رزومه پژوهشی خوب داشت که معلوم بشه قابلیت independent research رو دارین و چون این دانشگاه‌ها به قول دوستمون برای تربیت نیروی کار ساخته شدن و مهارت‌های عملی رو زیاد می‌کنن- زمینه انجام کارهای پژوهشی تو این دانشگاه‌ها کمتره و توصیه شده کسی که از اول قصد دکترا خوندن داره بره TU/Uni و FH نره.