نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: بچه دار شدن حین تحصیل چه مسائلی را به همراه دارد؟

Junior Member

پیش فرض بچه دار شدن حین تحصیل چه مسائلی را به همراه دارد؟

سلام به دوستان
    من حدود 30 سالم هست و قصد دارم بعد از اتمام دوره دکترا (الان دانشجوی ایران هستم) با شوهرم برای پست دکترا یا دکترای مجدد اقدام کنم. می خوام بدونم با توجه به سنم و این که نمی تونم زمان بچه دار شدن رو خیلی به تاخیر بندازم، امکان بچه دار شدن در حین گذراندن دوره برام وجود داره یانه. هم از لحاظ شرایط بارداری و هم مرخصی پس از زایمان و هم امکان نگه داری بچه در مراکز مطمئن در ساعات کاری.
    در ضمن بچه دار شدن در اونجا مزایایی رو برای اقامت دائم گرفتن برای ما و یا بچه ایجاد می کنه یا نه؟

ApplyAbroad Veteran
    hope آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بچه دار شدن حین تحصیل چه مسائلی را به همراه دارد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fztajrishi نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من حدود 30 سالم هست و قصد دارم بعد از اتمام دوره دکترا (الان دانشجوی ایران هستم) با شوهرم برای پست دکترا یا دکترای مجدد اقدام کنم. می خوام بدونم با توجه به سنم و این که نمی تونم زمان بچه دار شدن رو خیلی به تاخیر بندازم، امکان بچه دار شدن در حین گذراندن دوره برام وجود داره یانه. هم از لحاظ شرایط بارداری و هم مرخصی پس از زایمان و هم امکان نگه داری بچه در مراکز مطمئن در ساعات کاری.
    در ضمن بچه دار شدن در اونجا مزایایی رو برای اقامت دائم گرفتن برای ما و یا بچه ایجاد می کنه یا نه؟
    وقتی دانشجو هستین دور از خانواده بچه داری احتمالا هم برای شما و هم هسرتون سخت خواهد بود. اینجا بچه ها رو از چند ماهگی هم میشه به مراکزی برای نگهداری فرستاد...
    بچه ای که امریکا متولد شه شهروند اینجا به حساب میاد ولی این مزیتی برای والدین نداره تا بچه به 18 سالگی برسه و بتونه برای والدین اقدام کنه.

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بچه دار شدن حین تحصیل چه مسائلی را به همراه دارد؟

سلام
    این وبلاگ را مطالعه بفرمایید
    مطالب خوبی در این مورد داره ؛ سوالاتتون را هم میتونین از ایشون بپرسین.

http://usdoctoral.blogfa.com/

موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)