صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 50

موضوع: داستان پذیرش گرفتن از آمریکا - از ابتدا تا انتها

پیش فرض پاسخ : داستان پذیرش گرفتن از آمریکا - از ابتدا تا انتها

با سلام
    من یک سوال داشتم در مورد یورس کاندا و امریکا
    میخواستم بدونم بورس RA TA در امریکا را استاد باید تایید کند یا office دانشگاه چون من شنیدم در کاندا بورس معمولا استاد میدهد در صورتی که در امریکا را بورس دانشگاه میدهد
    اگه درسته چرا مکاتبه باید با استاید مکنیم؟؟؟؟

Member ali_m4057 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Transportation and Highway Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ایران33 نمایش پست ها
    با سلام
    میخواستم بدونم بورس RA TA در امریکا را استاد باید تایید کند یا office دانشگاه چون من شنیدم در کاندا بورس معمولا استاد میدهد در صورتی که در امریکا را بورس دانشگاه میدهد

سلام والا تا اونجایی که من فهمیدم ای چیزی که شما گفتی تقریبا برعکسه یعنی تو امریکا استاد دانشجو بورس میکنه و البته باید از افیس دانشگاه هم تایید بشه که اگه استاد بخواد میشه گفت که تایید هم میشه !!( دیگه تا 90% رو حرف استاد حرف نمیزنن)
    من خودم دارم برای امریکا اقدام میکنم اینجوری متوجه شدم برای کانادا رو نمیدونم البته حتما از بچه هایی که تجربه بیشتری دارن هم بپرس چون من تازه کارم .................................ولی فکر کنم اینجوریه ....چون نظریات بچه ها رو که تو این فروم خوندم اینو گفته بودن..........بازم بپرس..بای

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ایران33 نمایش پست ها
    با سلام
    سلام،

دوست من فاند انواع مختلفی داره. توی اغلب دانشگاه ها، برای گرفتن RA باید با خود استاد تماس بگیری. در مورد TA بعضی از دانشگاه ها کمیته ادمیشن تصمیم گیرنده است و در بعضی دیگه استاد تعیین میکنه، البته سفارش استاد میتونه تاثیر گذار باشه. در مورد fellowship هم اغلب کمیته تصمیم گیری میکنه. اغلب افرادی که موفق به گرفتن فاند میشن، بصورت RA/TA هست که استاد بهشون اختصاص میده و به تایید دانشگاه میرسونه. این موضوع در مورد هم آمریکا و هم کانادا صدق می کنه. اما در مورد کانادا بعضی از دانشگاهها حتی پذیرش (بدون فاند) هم بدون هماهنگی قبلی دانشجو با استاد نمیدن (مثل western ontario, victoria ,...). بنابراین اگر دنبال فاند هستید، چه برای آمریکا و چه کانادا، باید با اساتید ارتباط برقرار کنید و سعی کنید توجهشون رو به رزومتون جلب کنید. شانس گرفتن فاند، بدون ارتباط با استاد برای آمریکا بسیار ضعیف و برای کانادا نزدیک به صفر هست (مگر اینکه رزومه بسیار قوی داشته باشید، که توجه استادی رو به خوذش جلب کنه). موفق باشید!
    ویرایش توسط Nima_87 : September 5th, 2010 در ساعت 02:43 PM
    The best way to predict the future is to invent it

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

اگه کسی اطلاعاتی داره خواهشاً بذاره دیگران هم استفاده کنند:
    *میگن: آمریکا سیستم تحصیلاتیش به ایران نزدیکتر از اروپا هست_مثلا اروپا خیلی تحقیق محور است_(منظورم تحقیق محور مطلق نیستا!!!) / این حرف تا چه حد درسته؟
    **اگه یه ایرانی بخاد بدون فاند بره،حدودا(میدونم ایالت به ایالت فرق داره!) برای 1 سال ارشد چقدر باید همراه خودش از ایران ببره؟آیا با این وضع اقتصادی در آمریکا برای
    دانشجویان خارجی کار(از هر نوع!!) هست؟
    با تشکر فراوان
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    اگه کسی اطلاعاتی داره خواهشاً بذاره دیگران هم استفاده کنند:
    *میگن: آمریکا سیستم تحصیلاتیش به ایران نزدیکتر از اروپا هست_مثلا اروپا خیلی تحقیق محور است_(منظورم تحقیق محور مطلق نیستا!!!) / این حرف تا چه حد درسته؟
    **اگه یه ایرانی بخاد بدون فاند بره،حدودا(میدونم ایالت به ایالت فرق داره!) برای 1 سال ارشد چقدر باید همراه خودش از ایران ببره؟آیا با این وضع اقتصادی در آمریکا برای
    دانشجویان خارجی کار(از هر نوع!!) هست؟
    با تشکر فراوان
    سلام دوست خوبم،

1- این حرفها خیلی کلی گویی هست.
    2- همونطور که گفتید ایالت به ایالت فرق میکنه. اما بطور میانگین از حدود $ 20000-55000 میتونه تغییر کنه و رنج اکثریتشون $ 25000-35000 هست. (برای 1 سال)
    3- کسی که ویزای دانشجویی میگیره، حق کار کردن خارج از دانشگاه رو در آمریکا نداره (غیر قانونیه و اگر متوجه بشن دانشجو دیپورت خواهد شد).

موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima_87 نمایش پست ها
    سلام دوست خوبم،

1- این حرفها خیلی کلی گویی هست.
    2- همونطور که گفتید ایالت به ایالت فرق میکنه. اما بطور میانگین از حدود $ 20000-55000 میتونه تغییر کنه و رنج اکثریتشون $ 25000-35000 هست. (برای 1 سال)
    3- کسی که ویزای دانشجویی میگیره، حق کار کردن خارج از دانشگاه رو در آمریکا نداره (غیر قانونیه و اگر متوجه بشن دانشجو دیپورت خواهد شد).

موفق باشید.
    As a foreign student studying on F1 visa, you need to get the permission for out-campus working from your university international student office for working in US during your study. it's applicable but it's limited to maximum 20 hours per week if you are qualified based on your academic achievement and financial needs. I have even seen some guys who are completely funded by their universities financial aids but they still have such permit and work out-campus too.
    لطفا لینک سوال خود در فروم را با پیغام خصوصی برایم فرستاده تا در فروم به ان پاسخ دهم. ضمنا من از کسی که متن مفیدی در فروم نوشته یا پست هایش به دیگران کمک میکند، با زدن "اضافه کردن به امتیاز کاربر" تشکر میکنم.

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط she نمایش پست ها
    As a foreign student studying on F1 visa, you need to get the permission for out-campus working from your university international student office for working in US during your study. it's applicable but it's limited to maximum 20 hours per week if you are qualified based on your academic achievement and financial needs. I have even seen some guys who are completely funded by their universities financial aids but they still have such permit and work out-campus too.

سلام،

ممنون از توضیحاتتون، بله با اجازه گرفتن از international office دانشگاه، کار کردن بیرون کمپس قانونی خواهد بود. اما مطمئن نبودم که بشه به راحتی این اجازه رو گرفت.

Junior Member

can you upload that file again please....I cant download it....and i really need it cause i dont know where the start point is!!!!

سلام
    دوستان من يه تازه واردم، براي دانشگاه سياتل در رشته IT اقدام كرده ام و هم اكنون 18 سالم است.
    بيشتر آشنايان به من گفته اند كه بزرگترين مشكلم در اخذ ويزا مي باشد، حتي اگر بورس تحصيلي ام بيايد.
    ميخواستم درباره اخذ ويزا از دبي بيشتر بدانم.

ممنون و متشكر

Junior Member AppUSA آواتار ها

سلام
    چند نفر از دوستان به من پیغام دادند که فایل PDF پست اول دانلود نمی شه . من اینجا دوباره این فایل رو میگذارم ....

موفق باشید
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)