صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 50

موضوع: داستان پذیرش گرفتن از آمریکا - از ابتدا تا انتها

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

پیش فرض پاسخ : داستان پذیرش گرفتن از آمریکا - از ابتدا تا انتها

نقل قول نوشته اصلی توسط AppUSA نمایش پست ها
    سلام
    چند نفر از دوستان به من پیغام دادند که فایل PDF پست اول دانلود نمی شه . من اینجا دوباره این فایل رو میگذارم ....

موفق باشید
    ظاهرا باز هم لينك مشكل داره. طبق درخواست دوستان، من با لينك مستقيم اينجا ميارم
    دانلود كنيد.

Junior Member

توي سايت برخي دانشگاه هاي آمريكا مثل UTSA هست كه
    A foreign credential evaluation is required for all foreign transcripts. UTSA recommends Foreign Credential Services of America (FCSA). You may choose any member listed at www.naces.org.
    كه البته 80 دلار هم خرجشه!
    حالا من ميخواستم بدونم كه من بايد براي هر چند تا دانشگاه كه ميخوام 80 دلار بدم؟

Junior Member

سلام
    من دانشجوی ارشد مهندسی برق-مخابرات هستم در ایران.
    میشه لطفا یکی از دوستان با تجربه فقط به صورت تیتروار بگه مراحل رفتن به آمریکا برای تحصیل چیه؟و ویزا ،آزمون ها و شهریه و ...(و همین طور زمان تقریبی هر مرحله)
    ممنون

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

نقل قول نوشته اصلی توسط mrkh نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی ارشد مهندسی برق-مخابرات هستم در ایران.
    میشه لطفا یکی از دوستان با تجربه فقط به صورت تیتروار بگه مراحل رفتن به آمریکا برای تحصیل چیه؟و ویزا ،آزمون ها و شهریه و ...(و همین طور زمان تقریبی هر مرحله)
    ممنون
    دوست عزیز خوش آمدید
    شما مثل خود من و بقیه دوستان باید وقت بزارید و این سایت رو خوب مطالعه کنید. فکر کنم یک ماهی زمان ببره تا دستت بیاد چی به چیه .. من چند سال اینجا عضو هستم و الان رسیدم به مرحله ویزا و دارم فروم رو زیرو رو میکنم تا بفهمم باید چیکار کنم..
    شما اگه تمام مطالب رو خوندی و جواب سوال هات توش نبود اونوقت باید سوال کنید.
    به یاد داشته باش سوال های بدون محتوا و بدون جستجو خلاف مقررات فروم است و تخلف محسوب میشود.

با تشکر از همکاریتون
    یا حق

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Junior Member AppUSA آواتار ها

چندتا از دوستان دوباره پیام فرستادن که فایل PDF راهنمای apply کردن دانلود نمی شه.
    من این فایل رو دوباره این جا ضمیمه میکنم.

موفق باشید
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

سلام دوستان
    سلام دوست عزیز
    یه سوال نسبتا حیاتی! من می تونم با ریز نمرات شامل 114 واحد از 144 ای که باید بگذرونم برای master ، آمریکا apply کنم؟ یعنی این مسئله که 30 واحدم مونده باعث نمی شه Reject شم؟ من تا آخر تابستون 90 اینقدر پاس می کنم و می خوام برای fall 2012 اپلای کنم. ترم پاییز 90 هم که نمراتش به deadline ها نمی رسه. خواهش می کنم راهنماییم کنید که اگر برای اونا این شرایط اشکال داره الکی 4-5 میلیون بی خودی برای اپلای بی موقع ندم.
    مرسی
    ویرایش توسط Milad2012 : June 14th, 2011 در ساعت 11:20 AM

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام دوست عزیز
    یه سوال نسبتا حیاتی! من می تونم با ریز نمرات شامل 114 واحد از 144 ای که باید بگذرونم برای master ، آمریکا apply کنم؟ یعنی این مسئله که 30 واحدم مونده باعث نمی شه Reject شم؟ من تا آخر تابستون 90 اینقدر پاس می کنم و می خوام برای fall 2012 اپلای کنم. ترم پاییز 90 هم که نمراتش به deadline ها نمی رسه. خواهش می کنم راهنماییم کنید که اگر برای اونا این شرایط اشکال داره الکی 4-5 میلیون بی خودی برای اپلای بی موقع ندم.
    مرسی
    ببینید شما در حین تحصیل هم میتونید اپلای کنید. نکته اینجاست که شما تا وقتی از اینجا فارغ نشده باشی نمیتونی اونور ثبت نام کنی! دیگه محاسبه زمان و واحد درسی باقی مونده بر عهده خودته. معمولا یه نامه هم میخوان از طرف دانشگاه شما که توش قید شده باشه که این دانشجو تا فلان تاریخ فارغ التحصیل میشه!
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian_Boy نمایش پست ها
    ببینید شما در حین تحصیل هم میتونید اپلای کنید. نکته اینجاست که شما تا وقتی از اینجا فارغ نشده باشی نمیتونی اونور ثبت نام کنی! دیگه محاسبه زمان و واحد درسی باقی مونده بر عهده خودته. معمولا یه نامه هم میخوان از طرف دانشگاه شما که توش قید شده باشه که این دانشجو تا فلان تاریخ فارغ التحصیل میشه!
    مرسی از پاسختون. من تیر 91 فارغ التحصیل می شم. و فکر کنم تا 15 مرداد مدرک فارغ التحصیلیم رو بگیرم. می تونم برای fall 2012 اپلای کنم؟؟ چه از نظر ویزا و چه از نظر پذیرش!
    مرسی

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون. من تیر 91 فارغ التحصیل می شم. و فکر کنم تا 15 مرداد مدرک فارغ التحصیلیم رو بگیرم. می تونم برای fall 2012 اپلای کنم؟؟ چه از نظر ویزا و چه از نظر پذیرش!
    مرسی
    برای پذیرش که مشکلی نداری.
    برای ویزا هم چرا به مشکل بخورید؟!! یکی از دوستای من که Fall2010 رفت تا همون دقیقه 90 کارای دانشگاهش انجام نشده بود. یکی از نمره هاش فکر کنم همون مرداد اینا اومد. اون مشکل سربازی و خروج از کشور هم داشت اما تو اردیبهشت و خرداد درخواست ویزا داده بود و به موقع هم ویزاش اومد و رفت به کلاس هاش رسید. چون شما وقتی پذیرشت میاد میتونی پاسپورت رو بگیری. اگه مشکل خروج نداری که کلا این بحث ها مطرح نمیشه!
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

سلام
    من نمره ielts شش دارم . معمولا دانشگاههای امریکا چه نمری می خواندبرای پذیرش دکتری؟
    ممنون

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)