صفحه 88 از 88 نخستنخست ... 387879808182838485868788
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 875 , از مجموع 875

موضوع: تجربیات و نتایج مصاحبه روادید دانشجویی کانادا در سال 2010

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanic- IUT

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه روادید دانشجویی کانادا در سال 2010

بله ، امتیاز محسوب می شه. هر چی شما بتونی نشون بدی دانشجوی عالی هستی و به اصطلاح سرت به تنت می ارزه، اونا مصمم تر می شن که بت ویزا بدن. حالا این امتیاز می تونه با نشون دادن پذیرش از هر دانشگاهی تو دنیا باشه، می تونه fund گرفتنات باشه، می تونه recommendation از یه موسسه معتبر کانادایی و ... باشه. این جور چیزا به هیچ عنوان قصد موندن یه نفر خارج از کشورا نشون نمی ده.
    good luck
    نقل قول نوشته اصلی توسط SIG نمایش پست ها
    سلام. سوالي دارم که اميدوارم دوستان جواب بدن. تو يکي از تاپيکها پستي ديدم که برام جالب بود. دوستي که براي گرفتن ويزاي کانادا اقدام کرده بود نتايج پذيرشش از چندتا دانشگاه کانادا، استراليا و بقيه جاها که خاطرم نيست به سفارت داده بود تا بقول خودش ببينند که از دانشگاه هاي تاپ کشورهاي ديگه هم پذيرش داره و مي تونه بره اونجا. و البته موفق شده بود ويزاي کانادا بگيره. سوال من اينه که نشون دادن مدارک پذيرش از دانشگاه هاي چندتا کشور حتي اگه تاپ باشن و همراه فاند امتياز محسوب مي شه؟يعني اين ثابت نمي کنه که درخواست کننده به هر نحوي مي خواد راهي پيدا کنه که از کشور خارج بشه؟

و يه سوال مهمتر دارم که ممنون مي شم جواب بدين، اگه من از 2 يا 3 دانشگاه تو کانادا پذيرش بگيرم (فرض محال همگي فول فاند ) مي تونم با وجود انتخاب يه دانشگاه تو فرم هاي سفارت، نامه پذيرش از دانشگاه هاي بعدي رو هم جزو مدارک بدم سفارت. اين مدارک مي تونه برام امتياز باشه که صلاحيت گرفتن ويزا دارم يا برعکس اونا شک مي کنن که اين طرف ممکنه هدفش پيداکردن يه جا تو کاناداست که ديگه برنگرده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SIG نمایش پست ها
    سلام
    البته مي دونم که بايد يکيشو بيارم و سفارتو سردرگم نکنم اما نمي فهمم منگنه کردن بقيه يا کلا مطرح کردن اونا امتياز مثبت داده يا برعکس؟
    مسلما اثر مثبت داره مخصوصا اگه بتونی خوب قانعشون کنی که چرا از بین اونهمه offer این یدونه مد نظرته که بری

سلام دوستان
    من یه بار رد شدم. این بار می خوام فقط برای خودم و پسرهام اقدام کنم . ( بدون همسر) دفعه پیش به این دلیل که خانوادگی اقدام کرده بودبم و نتونستم افسر رو به بازگشتمون متقاعد کنم رد شدم.
    اون دفعه برای هر کدوم از پسرها ویزای جدای تحصیلی درخواست کرده بودم. سوالاتم اینه که
    1- اگر این بار فقط در اپلیکشن فرم خودم تیک بزنم که منو همراهی می کنند کافیه؟ یا باز باید مدارک تحصیلیشون رو ترجمه کنم و ویزای تحصیلی درخواست بدم؟
    2- پاسپورت ها رو هم همراه مدارک بفرستم؟
    3- اپیل ی که اون بار دادم رو همراه مدارک بفرستم؟ و توضیح بدم راجع بهش؟
    4- گردش 200 تایی و 70 تا موجودی به نظرتون واسه 3 نفر کافیه؟ ( بدون فاند)
    5- ریکام اساتید کمک میکنه به گرفتن ویزا؟
    6- اگر راهنمایی دیگه ای لازمه خواهش میکنم دریغ نفرمایید.
    ممنون

Junior Member

من یه سئوال فوری دارم. خواهشا هر کی می دونه جوابمو بده.
    من الان نامه پذیرشم اومده و می خوام برای ویزا اقدام کنم اما مدرک تافلم نه اصلش و نه کپی اش رو ندارم جون اشتباها برای یکی از دانشگاه ها فرستادم. به نظرتون اگه از نمراتم توی سایت ETS پرینت بگیرم به مشکل بر می خورم؟

Junior Member

من یک کم مبتدی ام . میشه بگین چطور میشه فهمید بهت ویزا دادن یا نه ؟ مهری تو پاسپورت میزنن یا چی ؟