صفحه 6 از 88 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 875

موضوع: تجربیات و نتایج مصاحبه روادید دانشجویی کانادا در سال 2010

Junior Member

پیش فرض تجربیات و نتایج مصاحبه روادید دانشجویی کانادا در سال 2010

سلام،
    من از بريتيش كلمبيا-اوكاناگان كمپس پذيرش گرفتم. سالي 15000 تا هم فعلا بهم فاند ميدن و شهريم رو هم به 3600 دلار كاهش دادن. مي خواستم ببينم تاهل تاثيري در ويزا داره يا نه؟!
    اگه كسي كمك كنه ممنون ميشم...

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه روادید دانشجویی کانادا در سال 2010

نقل قول نوشته اصلی توسط mazij نمایش پست ها
    سلام،
    من از بريتيش كلمبيا-اوكاناگان كمپس پذيرش گرفتم. سالي 15000 تا هم فعلا بهم فاند ميدن و شهريم رو هم به 3600 دلار كاهش دادن. مي خواستم ببينم تاهل تاثيري در ويزا داره يا نه؟!
    اگه كسي كمك كنه ممنون ميشم...
    سلام

به نظر من اگر مدارک tie خوبی ارائه کنید نیاز نیست نگران باشید. این عنوان رو ببینید:

http://www.applyabroad.org/forum/sho...ادا/page206

اخیرا سفارت خیلی منطقی تر و مهربون تر شده میتونید توی اون تاپیک چندین زوج محترم رو هم پیدا کنید که الحمد لله مدیکال یا ویزا گرفتن.

Junior Member

سلام.
    من از کلگری برای مکانیک مستر پذیرش دارم.
    فاند هم ندارم.
    تاپیک رو خوندم ولی چیزی راجع به سوالم پیدا نکردم:
    1-سفارت ایران باید بریم یا سوریه؟
    2-به من اصلا ویزا می دن یا مثل آمریکا به بدون فاندا نمیدن یا سخت میدن؟
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arman_1984 نمایش پست ها
    سلام

به نظر من اگر مدارک tie خوبی ارائه کنید نیاز نیست نگران باشید. این عنوان رو ببینید:

http://www.applyabroad.org/forum/sho...ادا/page206

اخیرا سفارت خیلی منطقی تر و مهربون تر شده میتونید توی اون تاپیک چندین زوج محترم رو هم پیدا کنید که الحمد لله مدیکال یا ویزا گرفتن.

مرسي از جوابت آرمان جان،
    من عنواني كه گفتي رو ديدم ولي چون خيلي شلوغ بود چيزي دستگيرم نشد. ميشه راهنمايي كني كه منظور از tie خوب چيه؟

ممنونم ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط davood.ie نمایش پست ها
    سلام
    من ازدانشگاه اتاوا پذیرش گرفتم و یک سری برگه های اسکن شده پذیرش با ایمیل واسم فرستادن و نوشته بودن گویا نامه های اصلی رو پست می کنن .
    الان 75 روز گذشته ولی هیچ نامه ای بدستم نرسیده.
    به نظرتون می تونم با همون برگه های اسکن شده پذیرش که با ایمیل واسم فرستادن واسه ویزا اقدام کنم یا حتماً باید مدارکی رو ببرم که با پست میفرستن؟
    نامه اسکن شده پذیرش 5 صفحه هست .صفحه اول شامل مشخصات رشته و دانشگاه و توضیح در مورد صفحه های بعدی بود. صفحه دوم Terms and Conditions of Your Admission بود که توش نوشته هست این نامه برای فلان ترم معتبره و این نامه براساس فلان مدرک شما از دانشگاه ... در مقطع ... و رشته ... صادر شده. صفحه سوم هم Important Information for Foreign Students بود که نوشته بود: باید مبلغ ... رو که شامل شهریه، کتاب، بیمه، غذا، حمل و نقل و مسکن هست رو سالیانه بپردازی.

من هیچ تجربه ای ندارم لطفاً راهنمایی کنید.

سلام من هم از اتاوا پذیرش گرفتم برای من هم تقریبا یک ماه طول کشید تا نامه اومد. من هم هیچ تجربه ای ندارم و بدجوری نگرانم که دیر بشه. دانشنامه ها رو هم باید از دانشگاه آزاد کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mazij نمایش پست ها
    مرسي از جوابت آرمان جان،
    من عنواني كه گفتي رو ديدم ولي چون خيلي شلوغ بود چيزي دستگيرم نشد. ميشه راهنمايي كني كه منظور از tie خوب چيه؟

ممنونم ...
    سلام

خواهش می کنم.

social tie یعنی هر چیزی که نشون بده شما به ایران وایستگی دارید و به خاطر اونها به ایران بر میگردید. مثل خونه ماشین پول پیشنهاد شغلی خوب و ...

لازمه که با حوصله forum رو بخونید. میتونید از امکانات جستجو هم استفاده کنید تا راحتتر باشید.

در امان خدا
    شاد باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط irani2010 نمایش پست ها
    دوست عزیز آیا شما براساس گفته HURRICANE
    مدارک اضافی داشتید؟
    نه من فقط نوشتم که برادرم اونجاست. هیچ مرک اضافی هم نداشتم! آخه به من که مربوطی نیست که اون اونجاست! من یه آدم دیگم. یعنی از هر خانواده فقط یه نفر حق داره بره کانادا تحصیل کنه؟ شما نگران نباش. روی روال کارت رو انجام بده. اما من شرایطی که داشتم این بود که با برادرم تو یه استان نیستم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_jalali نمایش پست ها
    بله
    من همان SOP را کمی تغییر دادم و بالاش نوشتم Study Plan و براشون بردم.
    سلام وممنون
    میشه راهنمایی کنید چی نوشتید؟ مثلا در مورد ایالت های کانادا یا اینکه چرا نمیخاهید همینجا رشتتون را ادامه بدید؟ من هیچ ایده ای در ایمن مورد ندارم. ممنمون میشم کمک کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط shadin نمایش پست ها
    سلام وممنون
    میشه راهنمایی کنید چی نوشتید؟ مثلا در مورد ایالت های کانادا یا اینکه چرا نمیخاهید همینجا رشتتون را ادامه بدید؟ من هیچ ایده ای در ایمن مورد ندارم. ممنمون میشم کمک کنید.
    نوشتم که من اینجا وضعم خوب بود. دانشگاه خوب درس خوندم و کارم هم خوب بوده (شما اگه اینا را ندارید هم الکی بنویسید.نمی گردنتون!!) حالا می خوام تجربه اینترنشنال پیدا کنم و در مراکز علمی خوبِ دنیا تحصیل کنم.
    این دلیل من برای جوابهاشون بود. در ضمن من نیومدم سوال هاشو دو دونه جواب بدم. SOP داشتم که کمی تغییرش دادم و یه سری چیزها را حذف کردم. مثلا اسم دانشگاه را کردم در یکی از دانشگاه های کانادا و از این تغیرات خیلی جزیی.
    گفتم اگر شعور داشته باشند خودشان جواب سوالهایشان را از این متن من پیدا می کنند.
    یادتون باشه سفارت نمی خواد Study plan شما را تصحیح کنه و بگه مثلا چون 15 شدید پس ردید! نه. یه نگاه کلی می اندازند که مثلا نگفته باشید که ایجا بی کس و کار بودم می خوام برم کانادا! بنویسید که می خواهید درس بخونید. دانشگاه های کانادا خوبند و سطحشون بالاست. در ضمن سعی نکنید کشور عزیز خودمون را بکوبید! خیلی هم دلشان بخواد.
    موفق باشید

Junior Member

سلام
    من یه مشکل نادر واسم پیش اومده.
    توی مدارک دانشگاه و بقیه مدارک اسمم به صورت Davood Ahmadi نوشته شده ولی توی گذرنامه به صورت Davoud Ahmady نوشتن. به نظرتون سفارت گیر میده؟
    باید چه کار کنم؟