صفحه 10 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 151

موضوع: همسفر قبرس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mech-Sharif

پیش فرض پاسخ : همسفر قبرس

سلام

من 23 فروردین 90 دارم می رم قبرس. کسی هست همسفر شیم؟
    ویرایش توسط MINERVAra : March 19th, 2011 در ساعت 04:38 PM

Junior Member

سلام

من 31 مي 2011 وقت سفارت دارم، می رم قبرس. اگه كسي حول و حوش اين تاريخ وقت سفارت داره و ميخواد تا هزينه هاشو پائين بياره، بياد تا همسفر شیم.
    لطفا به ياهو ايميل بزنيد.با تشكر

کلا امسال انگار مسافر قبرس خیلی کمه...خیلی سوت و کوره تاپیک های قبرس..
    من و همسرم هم 31 می وقت داریم...
    ghanian عزیز..شما ویزای قبرس گرفتید؟ چه تاریخی قصد دارید برید؟

سلام

من و همسرم هم 7 جون وقت دارم. لطفا اگه کسی اطلاعی داره که ویزای قبرس شنگن شده یا نه خبر بده؟
    آیا آژانسی هست که ویزا بگیره؟ من در اصفهان ساکن هستم و تهران نیام راحت ترم و با چند آژانس که صحبت کردم گفتند ما ویزا رو نمیگیریم.
    سند خونه هم نداریم. باید چه کار کنیم؟

پروازهای ایران هم کلا به تاریخ سه شنبه نمی خوره! تورهای 7 روزه دارن. چه جوری می شه 1-2 شنبه رفت و 4-5 شنبه برگشت؟

دوستانی که به قبرس سفر داشتند لطف کنند جواب بدن

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanjoon نمایش پست ها
    سلام

من و همسرم هم 7 جون وقت دارم. لطفا اگه کسی اطلاعی داره که ویزای قبرس شنگن شده یا نه خبر بده؟
    آیا آژانسی هست که ویزا بگیره؟ من در اصفهان ساکن هستم و تهران نیام راحت ترم و با چند آژانس که صحبت کردم گفتند ما ویزا رو نمیگیریم.
    سند خونه هم نداریم. باید چه کار کنیم؟

پروازهای ایران هم کلا به تاریخ سه شنبه نمی خوره! تورهای 7 روزه دارن. چه جوری می شه 1-2 شنبه رفت و 4-5 شنبه برگشت؟

دوستانی که به قبرس سفر داشتند لطف کنند جواب بدن

ممنون
    سلام.. پرواز امارات برای هر روز هفته انگار پرواز داره..توصیه می کنم هر چه زودتر بلیطتونو رزرو کنید..که با قیمت پایین تری بتونید بلیط و بگیرید...
    اگر می خواهید با تور برید هم آزانس هایی توی تهران هستند که برای کسانی که می خواهند برای سفارت برند کمتر از 7 روز هم تور دارند و هر چقدر که بخواهید می تونید بمونید..به شرطی که پرواز جا بده..ویزا هم براتون می گیرند..که خب باید مدارک و بهشون برسونید..در مورد آژانس توی اصفهان خبر ندارم..
    اگر خودتون می خواهید اقدام کنید..زنگ بزنید آزانس ها ی هواپیمایی و بلیط رزرو کنید..برای ویزا هم خودتون باید تشریف بیارید تهران و مدارکتونو ببرید سفارت..

خیلی ممنون از پاسخ

پرواز امارات رو همین آژانس های توی ایران هم رزرو می کنند یا باید آنلاین انجام بشه؟
    طبق سایت سفارت http://www.mfa.gov.cy/mfa/embassies/...a?OpenDocument انگار برای سفارت قبرس در تهران باید بلیط خریداری بشه؟

خیلی ممنون از پاسخ

پرواز امارات رو همین آژانس های توی ایران هم رزرو می کنند یا باید آنلاین انجام بشه؟
    طبق سایت سفارت http://www.mfa.gov.cy/mfa/embassies/...a?OpenDocument انگار برای سفارت قبرس در تهران باید بلیط خریداری بشه؟
    بله اصل بلیط و باید ببرید سفارت..

خیلی ممنون از پاسخ

آزانس ها توی ایران رزرو می کنند..بعد بهتون می گن که تا کی مهلت دارید که پول و پرداخت کنید و بلیط و بخرید..
    پایین ترین کلاس قیمتی انگار 611 تومن هست که باید زود اقدام کنید..بعدش 750...820..و885 هست فکر می کنم..
    نیازمندی های همشهری و بگیرید توی قسمت فروش بلیط آزانس ها رو پیدا می کنید..تماس بگیرید و رزرو کنید...قیمت ها رو از چند جا بپرسید..

Junior Member

من برای 24 می وقت دارم، از دوستان عزیز کسی با من همزمان هست؟

Junior Member

دوستان چون همه هول هستن و میخوان بلیط ارزون بخرن زنگ میزنن چند تا رزرو میکنن. همین باعث میشه الکی قیمت بره بالا و جای خالی پیدا نشه.
    لطف کنید یک جا بیشتر رزرو نکنید. اینجوری به نفع همه مون هست، چون فکر می کنم این پروازها اصلا پر نمیشن، فقط خودمون باعث میشیم که همه بلیط گرون بخریم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)