صفحه 43 از 59 نخستنخست ... 333435363738394041424344454647484950515253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 583

موضوع: شانس پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

نقل قول نوشته اصلی توسط keivanpro نمایش پست ها
    من بعد از مدتها اومدم اینجا سر زدم..... می بینم تاپیکی که زدم..... مورد استقبال بچه های زیست شناسی بوده
    امیدوارم حداقل تونسته به چند نفر کمک کنه.....

دوستان به شدت به مشورتتون نیاز دارم

من الان 32 ساله هستم
    ارشد بیوسیستماتیک از دانشگاه تهران دارم
    رتبنه کارشناسی ارشدم 3 بود... و متاسفانه به خاطر مشورت بدی که گرفتم.. رشته مورد علاقم.. یعنی فیزیولوژی را انتخاب نکردم.. و مستقیم رشته ای را انتخاب کردم که ازش متنفر بودم.. یعنی بیوسیستماتیک.. برای همین بدون هیچ انگیزه ای دو سال ارشد را خوندم.. با هر سختی بود تمومش کردم

ولی متاسفانه چند سال دچار بیماری شدید افسردگی شدم که زندگیمو به طور کامل مختل کرد... و خیلی ازش ضربه خوردم.... که یکی از علت هاش تنفر از رشتم بود
    الان می خوام می خوام دوباره برگردم به مسیر عادی زندگیم.... واقعا" نیاز به مشورت دوستان دارم..... آیا با وجود این شرایط شانسی هنوز برای گرفتن پذیرش دارم؟
    من علاقه اصلیم به نوروساینش و فیزیولزی مغز هست.. با وجود تغییر رشته و با وجود این وقفه ای که توی تحصیلم پیش اومده.. شانسی برای گرفتن پذیرش وجود داره؟
    سلام دوست عزیز
    شما قطعن بهتر از من میدونید که مسائلی مثل سن جنس ملیت و... در پرو سه اپلای تاثیری نداره حتی اگر بااحتمالی که به 0 میل میکنه بگیم تاثیرداره موارد مهم اپلای یعنی معدل-نمره تافل/ایلتس-جی ارای جنرال وسابجکت وسابقه پژوهشی شمابه شدت از هر چیز دیگه ای مهمتره نکته ی دیگه ای هم که هست اینه که گذشته گذشته یعنی معدل لیسانس یا ارشدتون دیگه قابل تغییر نیست پس غصه اون چیزایی که دیگه نمیتونیدکاری براشون انجام بدین رو نخورین بلکه برای هرچه بهتر کردن این چیزایی که میتونید تغییر بدین (مثل نمرات زبان وهر چیز دیگه ای که نشون میده ادم اکتیو و دنبال درس و تحقیقی هستین)تلاش کنید
    امیدوارم به همین زودیا تو قسمت نتیجه اپلای نتایج شما روهم زیارت کنیم
    ودر نهایت یه جمله که اولین ومهمترین مخاطبش(بدن هیچ تعارفی) خودمم:
    دنیا خیلی کوچیکتر وعمرما خیلی کمتر از اونه که بخیام خودمون رو سرگرم چیزایی کنیم که دوستشون نداریم
    شاد وموفق باشین

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

نقل قول نوشته اصلی توسط mkan نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شما قطعن بهتر از من میدونید که مسائلی مثل سن جنس ملیت و... در پرو سه اپلای تاثیری نداره حتی اگر بااحتمالی که به 0 میل میکنه بگیم تاثیرداره موارد مهم اپلای یعنی معدل-نمره تافل/ایلتس-جی ارای جنرال وسابجکت وسابقه پژوهشی شمابه شدت از هر چیز دیگه ای مهمتره نکته ی دیگه ای هم که هست اینه که گذشته گذشته یعنی معدل لیسانس یا ارشدتون دیگه قابل تغییر نیست پس غصه اون چیزایی که دیگه نمیتونیدکاری براشون انجام بدین رو نخورین بلکه برای هرچه بهتر کردن این چیزایی که میتونید تغییر بدین (مثل نمرات زبان وهر چیز دیگه ای که نشون میده ادم اکتیو و دنبال درس و تحقیقی هستین)تلاش کنید
    امیدوارم به همین زودیا تو قسمت نتیجه اپلای نتایج شما روهم زیارت کنیم
    ودر نهایت یه جمله که اولین ومهمترین مخاطبش(بدن هیچ تعارفی) خودمم:
    دنیا خیلی کوچیکتر وعمرما خیلی کمتر از اونه که بخیام خودمون رو سرگرم چیزایی کنیم که دوستشون نداریم
    شاد وموفق باشین
    ممنون دوست خوبم..... به خاطر اون جمله قشنگی هم که نوشتی تشکر مضاعف
    مشکل من اون وقفه ای هست که تو کار علمی برام پیش اومده.... تو این مدت من مدت زیادیش را تو کار آزاد بودم....حقیقتش اینه که ما بچه هایی که کار علمی کردیم.. به محیط دانشگاه وابسته ایم.... الان هم من تا حد زیادی به همین خاطر می خوام برگردم... ولی تا اونجایی که می دونم وقفه تو کار علمی تاثیر منفی زیادی تو پروسه اپلای داره.... تو این مدت هم هیچ مدرکی که بگم کار علمی کردم ندارم.....
    و مشکل دوم رشته ارشد من هیچ ارتباطی به رشته ای که می خوام اپلای کنم نداره....برای همین حتی حاضرم از طریق مدرک لیسانس بیولوزی یک بار دیگه برای ارشد نورساینس اپلای کنم....
    حالا با توجه به این شرایط شما یا بقیه دوستان چقدر شانس برای پذیرش می بینید؟ آیا برای ارشد هم داشتن مقاله مرتبط الزامیه؟
    به راه پر ستاره می کشانی ام ..فراتر از ستاره می نشانی ام ...نگاه کن ...من از ستاره سوختم ...لبالب از ستارگان تب شدم ...چو ماهیان سرخ رنگ ساده دل ....ستاره چین برکه های شب شدم

Junior Member

با سلام خدمته دوستای گلم.
    من لیسانس میکروبیولوژی میخونم ترم ۶
    و معدلم احتمالا ۱۸ میشه.مقاله ای ندارم فعلا. دو سه تا کارگاه رفتم. زبانم هم خوبه نسبتا.میخام برای مستر پذیرش با فاند بگیرم. ترجیحا آمریکا یا کانادا
    -سوالم اینه که آیا من باید جی آر ای سابجکت هم امتحان بدم؟علاوه بر جنرال
    -و از کجا باید موقعیت های خالی برای ارشد رو مثلا در آمریکا ببینم؟
    شانسم برای پذیرش با فاند چقدره؟ با دادنه این احتمال که من نمره جی آر ای و تافل خوبی بگیرم و معدلم هم ۱۸ باشه.

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra4208 نمایش پست ها
    با سلام خدمته دوستای گلم.
    من لیسانس میکروبیولوژی میخونم ترم ۶
    و معدلم احتمالا ۱۸ میشه.مقاله ای ندارم فعلا. دو سه تا کارگاه رفتم. زبانم هم خوبه نسبتا.میخام برای مستر پذیرش با فاند بگیرم. ترجیحا آمریکا یا کانادا
    -سوالم اینه که آیا من باید جی آر ای سابجکت هم امتحان بدم؟علاوه بر جنرال
    -و از کجا باید موقعیت های خالی برای ارشد رو مثلا در آمریکا ببینم؟
    شانسم برای پذیرش با فاند چقدره؟ با دادنه این احتمال که من نمره جی آر ای و تافل خوبی بگیرم و معدلم هم ۱۸ باشه.
    من در مورد رشته ی شما اطلاعی ندارم اما معدلتون خوبه. در صورت داشتن نمره ی تافل بالای 100 و GRE بالای 315 شانس خوبی دارید.
    برای رشته ی شما هم فکر می کنم Subject مهم باشه پس بهتره برای اونم برنامه ریزی داشته باشید. همیشه شانس هست. تا حد زیادی بستگی به این داره که چقدر تلاش کنید
    کامروا باشید.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

بچه ها لیست جدید رشته های کبک اعلام شده و فوق لیسانس ژنتیک بالاترین امتیاز یعنی 16 امتیاز رو داره، خواهر خانوم من رشته اش زیست سلولی مولکولی گرایش ژنتیک هست، به نظر شما این همون ژنتیکیه که کبک میخواد؟؟! ضمنا ریز نمرات لیسانس و خصوصا ارشدش رو که ببینین همه درسهاش توش ژنتیک داره، ممنون میشم پاسخ بدین، خیلی سردرگم هستیم
    رشته عمران- فایل نامبر : AUGUST 2011- انگلیسی آیلتس (4 از 6)، فرانسه (b1, b2)، همسر (a2, b1) ، دو فرزند ، 3 سال سابقه، نامه آپدیت JULY 2014، دریافت 10 اکتبر 2014، امتیاز بدون انطباق 71، صدور CSQ (ویو): 2015/02، رسید مدارک فدرال 2015/05/13 ، فایل نامبر فدرال 2015/7/21، مدیکال 2015/09/04 ویزا 30 اکتبر 2015

Junior Member

سلام من لیسانس سلولی مولکولی ام میخوام واسه مستر المان اقدام کنم.کسی میدونه المان برای این رشته ها چطوره و اینکه کسی از رشته هایی مثل بیو مدیسین مدیکال بیوتکنولوژی و از این قبیل اطلاعی داره

Member blueearth آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زیست

نقل قول نوشته اصلی توسط mina338 نمایش پست ها
    سلام من لیسانس سلولی مولکولی ام میخوام واسه مستر المان اقدام کنم.کسی میدونه المان برای این رشته ها چطوره و اینکه کسی از رشته هایی مثل بیو مدیسین مدیکال بیوتکنولوژی و از این قبیل اطلاعی داره
    https://www.daad.de/deutschland/stud...l-programs/en/
    پولتون رو الکی بابت مهر دادگستری و امور خارجه حروم نکنید!!
    99% دانشگاه ها نیازی به این مهر ها ندارند! ترجمه رسمی داخل سربرگ قوه قضاییه برای اپلای شما کفایت میکنه!

رشته و دانشگاه
    زیست

نقل قول نوشته اصلی توسط rainy_man_1984 نمایش پست ها
    بچه ها لیست جدید رشته های کبک اعلام شده و فوق لیسانس ژنتیک بالاترین امتیاز یعنی 16 امتیاز رو داره، خواهر خانوم من رشته اش زیست سلولی مولکولی گرایش ژنتیک هست، به نظر شما این همون ژنتیکیه که کبک میخواد؟؟! ضمنا ریز نمرات لیسانس و خصوصا ارشدش رو که ببینین همه درسهاش توش ژنتیک داره، ممنون میشم پاسخ بدین، خیلی سردرگم هستیم
    بله این همون ژنتیک هست
    99% دانشگاه ها نیازی به این مهر ها ندارند! ترجمه رسمی داخل سربرگ قوه قضاییه برای اپلای شما کفایت میکنه!

سلام دوستان.من دانشجوی کارشناسی میکروبیولوژی هستم.یکی دوتا هم مقاله دارم.
    ممنون میشم اگه کمک کنید و اطلاعاتی بدین که چطوری میتونم برای ارشد فاند تحصیلی از امریکا بگیرم.

رشته و دانشگاه
    زیست

نقل قول نوشته اصلی توسط aplyabroad نمایش پست ها
    سلام دوستان.من دانشجوی کارشناسی میکروبیولوژی هستم.یکی دوتا هم مقاله دارم.
    ممنون میشم اگه کمک کنید و اطلاعاتی بدین که چطوری میتونم برای ارشد فاند تحصیلی از امریکا بگیرم.
    شما برای امریکا حتما و حتما نیاز به GRE دارید
    فاند هم داشنگاه به داشنگاه فرق داره اما با توجه به کثرت زیاد داشنگاه های امریکا خیلی راحت میتونید تعداد زیاید داشنگاه پیدا کنید که در مقطع ارشد فاند بدن و یا دکترای مستقیم باشن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)