صفحه 51 از 59 نخستنخست ... 41424344454647484950515253545556575859 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 583

موضوع: شانس پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

پیش فرض پاسخ : شرایط پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

با سلام.
    من دانشجوی سال سوم کارشناسی میکروبیولوژی هستم.می خواستم ببینم که میتونم با این مدرک در رشته هماتولوژی در اروپا ادامه تحصیل بدم؟کلا تو چه رشته هایی میتونم تحصیل کنم. ممنون میشم اگه کسی میدونه بهم کمک کنه .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

سلام
    من دانشجوی میکروبیولوژی ام.دانشگاه سراسری خوب.برای فاند گرفتن از کانادا یا امریکاحتما باید معدا الف شد یا مثلا نمر ه ی gre هم خیلی تاثیر داره؟درسته که میشه مستقیم از لیسانس دکتری گرفت؟
    ممنون

پیش فرض یک سوال مهم در مورد تحصیلات در رشته های زیرمجموعۀ زیست شناسی

سلام،
    دوستان من فارغ التحصیل رشتۀ برق هستم ولی جدیداً به گروهی از رشته های زیر مجموعۀ زیست شناسی علاقمند شده ام و قصد دارم توی اون زمینه مطالعه کنم، لطفاً دوستان با توجه به شرایط نظراتشون رو بفرمایند: من به موضوعاتی مثل مهندسی ژنتیک، سلولهای بنیادی، بیوتکنولوژی، داروسازی مدرن، علوم سلولی و مولکولی، ژنتیک و نظیر اینها علاقۀ شدیدی پیدا کرده‏‏ ام حالا شما بفرمائید که داخل ایران یا خارج از ایران چه رشته ای رو و در کدوم دانشگاه بخونم که همۀ این موضوعات رو پوشش بده؟ راهی هست که از این اتلاف وقت (مختص دانشگاههای ایرانه) جلوگیری کرد و سریعتر درس رو به پایان رسوند؟
    از همه تشکر می‏کنم بابت همکاری.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

سلام، من دانشجوی ترم 2 کارشناسی سلولی ملکولی از دانشگاه سراسری گنبد کاووس هستم با معدل 16/63و میخام اگه بشه از ارشد برم ژنتیک انسانی بخونم و قصد مهاجرت دارم به آلمان که تحصیل به زبان آلمانیش رایگانه.حالا سوال من اینه اول که به نفعم هست که کارشناسیو بخونم بعد برم یا اینکه کلن ول کنم برم از اول اونجا ژنتیک بخونم؟من ژنتیکو بخاطر علاقه انتخاب کردم آیا آینده کاریش اونجا خوب هست از لحاظ درآمدی؟اگرم که کلن خوب نیست از لحاظ آینده و درآمد تصمیم بهتری هست که ول کنم برم اونجا دندون یا پزشکی بخونم؟ممنون از سایت خوبتون

Junior Member

سلام خدمت همه ی دوستان علی الخصوص عاشقان زیست شناسی
    من امسال کنکور کارشناسی دادم و نتایج اولیه کنکور هم اومده و تا دو روز دیگه باید انتخاب رشته کنم
    با توجه به قبولی های سال قبل علوم جانوری دانشگاه تهران و علوم تغذیه جا های دیگه قبول میشم
    علاقه ی من به علوم جانوری و بیولوژی هست اما همون طور که میدونید توی ایران اصلا بازار کار نداره به خاطر همین قصد دارم برای دانشگاه های خارج از کشور ) ترجیحا کانادا ( اپلای کنم در مقطع ارشد و از شرایط پذیرش هم تا حدودی اطلاع دارم
    فقط مسئله اینجاست که پذیرش یک امر قطعی نیست و به خاطر همین مرددم که تو انتخاب رشته ی لیسانس زیست بزنم یا علوم تغذیه؟
    لطفا کمک و راهنمایی کنید، فقط دو روز تا انتخاب رشته مونده
    خیلی ممنون

سلام دوستان عزیز
    من کارشناس زیست گیاهی هستم و در حال حاضر ارشد فیزیولوژی جانوری می خونم
    و می خوام دوباره ارشد بخونم برای apply کردم
    لطفا اگر دانشگاه مناسب که بتونم apply کنم و یا سایتی که بتونم اساتیدی پیدا کنم که مرتبط با رشته ی من می باشد به من معرفی کنید ممنون می شم

Junior Member

با سلام من دانشجوی ارشد ژنتیک دانشگاه دولتی توی تهران هستم میخواستم بدونم موقعیت های اپلای برای چه کشورایی بهتره و اینکه میتونم دوباره واسه ارشد اپلای کنم؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط behro0z نمایش پست ها
    با سلام من دانشجوی ارشد ژنتیک دانشگاه دولتی توی تهران هستم میخواستم بدونم موقعیت های اپلای برای چه کشورایی بهتره و اینکه میتونم دوباره واسه ارشد اپلای کنم؟
    می تونید ولی مستر دوم برای فاند و ویزا مشکل ساز هست (البته استثنا داریم که مشکلی نداشتند). موقعیت اپلای ارتباط مستقیم با کیفیت رزومه شما داره ولی بطور کلی امریکا کانادا اروپای غربی و اسکاندیناوی. موفق باشید

Junior Member

سلام وقتتون به خیر

من لیسانس بیوتک خوندم و ارشد امسال بیوتک پزشکی دانشگاه اصفهان وزارت بهداشت و همچنین بیوشیمی دانشگاه تهران IBB وزارت علوم قبول شدم و اصلا نمیدونم کدوم رو باید برم تا برای اپلای کردن دردکتری رشته بیوتک پزشکی احتمال پذیرشم برای آمریکا افزایش پیدا کنه.به رشته ارجحیت بدم یا اعتبار دانشگاه رو در اولویت قرار بدم؟
    البته با در نظر گرفتن اینکه چه در رشته بیوشیمی و چه در بیوتک ارشد میتونم کار تحقیقاتیم رو در زمینه بیوتک مولکولی یا پزشکی انجام بدم.آیا داشتن مدرک ارشد بیوشیمی میتونه مشکلی برای پذیرش در رشته بیوتک پزشکی ایجاد کنه ؟چون فکر میکنم مدرک دانشگاه تهران و اساتیدش از اعتبار بیشتری برخوردار باشند و بشه رزومه بهتری ساخت.ممنون میشم نظرتون رو بفرمایید.

Junior Member

با سلام دوستان من میخوام برای یکی از رشته های BioScience Technology یا Chemical Technology در پلی تکنیک کانادا اپلای کنم میخواستم بدونم به نظر شما کدوم گرایش بازار کارش تو کانادا بهتره؟

http://saskpolytech.ca/programs-and-.../programs.aspx

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)