صفحه 54 از 59 نخستنخست ... 444454647484950515253545556575859 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 583

موضوع: شانس پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتی

نه که فقط این لبها. اما خب شما میتونید با استاد اون لب تماس بگیرید و رزومه بدید و بگید بکگروند دارید و علاقتون و کارهایی رو که کرده اید مطرح کنید.
    دست استاد خیلی بازه برای گرفتن پذیرش و فاند.

نقل قول نوشته اصلی توسط hesamaf نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما

یعنی فقط اینجور لبها قبول میکنند؟

من requirment های زیست سلولی مولکولی بعضی از دانشگاه های کانادا رو نگاه کردم برای ارشد سلولی مولکولی یه لیسانس تو رشته های life sciences میخوان فقط، چیزه دیگه ای ننوشته بود.

سلام وقتتون بخير
    ببخشيد من يك سوال داشتم،با أخذ پذيرش در مقطع graduate diploma كه يك ساله هست در رشته ي بيولوژي در كانادا ميشه تبديلش كرد به مستر؟
    ممنونم از پاسختون

Junior Member

با سلام
    من در حال حاضر در استانه ورود به دانشگاهم، من قصد دارم در اينده تو رشته زيست شناسي مولكولي ادامه تحصيل بدم
    من مدت طولانيه اين بخش رو مطالعه ميكنم و ميدونم رسيدن به top 10 امريكا كاره زمان بريه و رزومه عالي ميخواد
    سوالم اينه كه من به خاطر شناخته شده بودن دانشگاه شريف كارشناسي شيمي رو از اينجا با رزومه قوي بگيرم و بعد apply كنم يا نميشه با كارشناسي شيمي به اين رشته وارد شد
    سپاس

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

الان توی لبی که من ریسرچ میکنم یک دختری از دانشگاه داکا بنگلادش اومده با فوقه بیوشیمی.
    برای پذیرش توی بیولوژی ملکولی خیلی مهمه با استاد تماس بگیرید و بک گروند مرتبط داشته باشید و نشون بدید که به پروژه ی استاد خیلی میتونید نزدیک باشید
    مقاله های استاد رو بخونید و بفهمید میتونید کارشو ادامه بدید یا نه.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir___mn نمایش پست ها
    با سلام
    من در حال حاضر در استانه ورود به دانشگاهم، من قصد دارم در اينده تو رشته زيست شناسي مولكولي ادامه تحصيل بدم
    من مدت طولانيه اين بخش رو مطالعه ميكنم و ميدونم رسيدن به top 10 امريكا كاره زمان بريه و رزومه عالي ميخواد
    سوالم اينه كه من به خاطر شناخته شده بودن دانشگاه شريف كارشناسي شيمي رو از اينجا با رزومه قوي بگيرم و بعد apply كنم يا نميشه با كارشناسي شيمي به اين رشته وارد شد
    سپاس

Junior Member

سلام دوستان. من دانشجو ترم ۵ میکروبیولوژی دانشگاه آزاد واحد علوم دارویی هستم. و تا الان معدلم ۱۸.۵ هستش.زبانم خیلی خوبه و شانس گرفتن تافل با نمره بالا رو دارم. مرتبط با رشتم ، کارآموزی میکنم و چنتا مدرک کارگاه های مختلف زیست شناسی رو دارم. به نظرتون من شانس گرفتن فاند و پذیرش از دانشگاه های آمریکا رو دارم؟
    بعد اینکه نحوه پذیرش گرفتن و فاند گرفتن به چه شکله؟ کی نیاز میشه که با استاد مکاتبه کرد؟
    خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنید.

Junior Member

سلام دوستان یه سوال داشتم من امسال کنکور دادم و قصد تحصیل در رشته زیست شناسی را دارم و برای کارشناسی ارشد قصد apply کردن در یکی از دانشگاه های امریکا یا کانادا را دارم به نظرتون کسی که لیسانس زیست شناسی سلولی مولکولی دانشگاه بهشتی را داره شانس بیشتری برای master داره یا کسی که لیسانس خود بیوتکنولوژی را از دانشگاه خوارزمی(که گفته میشه رنکینگ پایین تری داره) شانس بیشتری داره؟؟؟(فرض کنیم طبق رتبم فقط همین دو جا قبول شم) اگه راهنمایی کنین ممنون میشم جوابش برام خیلی مهمه

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط nima321 نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال داشتم من امسال کنکور دادم و قصد تحصیل در رشته زیست شناسی را دارم و برای کارشناسی ارشد قصد apply کردن در یکی از دانشگاه های امریکا یا کانادا را دارم به نظرتون کسی که لیسانس زیست شناسی سلولی مولکولی دانشگاه بهشتی را داره شانس بیشتری برای master داره یا کسی که لیسانس خود بیوتکنولوژی را از دانشگاه خوارزمی(که گفته میشه رنکینگ پایین تری داره) شانس بیشتری داره؟؟؟(فرض کنیم طبق رتبم فقط همین دو جا قبول شم) اگه راهنمایی کنین ممنون میشم جوابش برام خیلی مهمه
    سلام
    1. دانشگاهی که دانشجویان بیشتری از آن دانشگاه به کشور/ دانشگاه های مدنظر شما اپلای موفق داشته اند و 2. دانشگاهی که اساتید آن با دانشکده یا دپارتمان های دانشگاه های کشور مدنظر شما لینک هستند در اولویت هستند. در کل فکر می کنم بیوتکنولوجی بهتر باشه (از لحاظ اسم رشته) چون یک تعداد از بچه ها دکترای پیوسته بیوتک تهران در سال های گذشته اپلای کردند و رزومه های خوبی ساختند.
    - از معدل (3.8 به بالا) و نمره زبان و در صورت امکان یک مقاله با کیفیت غافل نباشید.
    موفق باشید

Junior Member

سلام ميخواستم بدونم ميشه با ليسانس زيست از ايران براي فوق ژنتيك پزشكي در آلمان پذيرش گرفت؟؟و اينكه كلا ميخواستم بدونم بازار كار اين رشته تو ايران و آلمان چطور هست؟؟تقريبا متوسط درآمدشون چقدر هست؟؟در مورد رشته بيوشيمي پزشكي هم اين سوال هارو دارم...

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Zdr نمایش پست ها
    سلام ميخواستم بدونم ميشه با ليسانس زيست از ايران براي فوق ژنتيك پزشكي در آلمان پذيرش گرفت؟؟و اينكه كلا ميخواستم بدونم بازار كار اين رشته تو ايران و آلمان چطور هست؟؟تقريبا متوسط درآمدشون چقدر هست؟؟در مورد رشته بيوشيمي پزشكي هم اين سوال هارو دارم...
    سلام
    بله. منتها اسم رشته دقیقا این نیست یعنی شما وقتی اسم از مدیکال یا کلینیکال میاری به سمت تخصص های پزشکی هست. جنتیک مولکولی هست یا پزشکی مولکولی (فکر می کنم) یا human. بیوشیمی هم به همین صورت. شما در ارشد خیلی درگیر اسامی رشته ها نباشید. لیست درس ها نگاه کنید و ببینید چقدر برای شما جالب هست. مثلاMedizinische Biologie (M.Sc.)
    بازار کار و درامد اطلاع ندارم. از نظرات سایر دوستان استفاده کنید. موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

سلام
    سال اول کارشناسی زیست در یکی از دانشگاه های خوب دولتی هستم و تا الآن معدلم ۱۸ هست و آیلتس ۶.۵ دارم
    و از چند تا دانشگاه تاپ انگلیس برای لیسانس بیوتک پذیرش گرفتم ولی چون کارشناسی بدون فاند بود نرفتم
    می خواستم ببینم اگر بخواهم برای ارشد از ۳۰ دانشگاه اول برای بیوتک یا زیست ملکولی یا بیوشیمی فول فاند تو ارشد بگیرم غیر از معدل خوب باید چه کار هایی توی این ۳ سال بکنم ؟؟؟
    در ضمن علاقه زیادی به این رشته دارم و توی چندتا کارگاه شرکت کردم
    یک سوال دیگه آیا جی آر ای سابجکت بیوشیمی با نمره خوب تاثیری در رزومه داره یا امتحان دادنش واجب نیست ؟؟؟
    لطفا جواب بدید
    خیلی ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)