صفحه 59 از 59 نخستنخست ... 94950515253545556575859
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 583 , از مجموع 583

موضوع: شانس پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    زیست شناسی

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

سلام دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید. که آیا شانس قبولی دارم و یا توی این چن ماهه می تونم برای تقویت رزومه چه کاری انجام بدم؟

ارشد سیتماتیک گیاهی.
    معدل دو مقطع بالای 16 و 17
    سابقه تدریس مرتبط با زیست 4 سال
    مقاله ی کنفرانسی مرتبط با زیست 1
    مقاله ی ISI مرتبط با زیست 1 که ارزشی نداره چون اسمم 4 امه.
    کار های که انجام دادم:
    در دو مقطع لیاسن و فوق، دستیار آزمایشگاه بودم و نماینده یعنی 4-6 سال به صورت کامل. توی پرورش و نگهداری مگس های سرکه کاملا کمک کردم و از نمونه ها ی اولیه نگهداری می کردم. محلول سازی، آمار زیستی و یکی سری کار های عمومی که توی آزمایشگاه ها انجام میشه مثل برش گیری و تهیه ی نمونه های گیایهی و شناسایی گیاهی با کلید رو بلدم (مشکل اصلیم اینه که اولین اینکه نمی دونم اینها رو چطوری بنویسم و آیا اصلا اینها ارزش نوشتن دارن ؟ چون من مثلا استخراج DNA و چیز های تخصصی تر مثل اون رو اصلا انجام ندادم)
    از فارغالتحصیلیم تا الان که کمتر از 2 سال هست هم روی آموزش زیست نشاسی تحقیق می کردم. تقریبا و مقالاتی که دارم در اون زمینه است نه زیست به تنهایی.
    نمره ی زبانمم به ریکوارمنت های خیلی دانشگاه ها می خوره به علاوه اینکه دوباره می خوام ازمون بدم نمرم بالا تر بشه.
    فاند هم می خوام حتما
    ------------------------------
    اگه اطلاعات دارید ممنون میشم بگید که اگر بخوام روی آلودگی ها و اثرشون روی رشد و عملکرد گیاهان کار کم باید استاد های چه گروهی رو بگردم؟ زیست ؟ علوم محیطی؟ محیط زیست یا کشاورزی؟ چون تا الان استاد مرتبطت پیدا نکردم و نزدیک ترین کار ها روی استرس ها و نقششون بوده.

کلا هر راهنمایی دارید بگید من خیلی ممنون میشم.

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

نقل قول نوشته اصلی توسط educational_t نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید. که آیا شانس قبولی دارم و یا توی این چن ماهه می تونم برای تقویت رزومه چه کاری انجام بدم؟

ارشد سیتماتیک گیاهی.
    معدل دو مقطع بالای 16 و 17
    سابقه تدریس مرتبط با زیست 4 سال
    مقاله ی کنفرانسی مرتبط با زیست 1
    مقاله ی ISI مرتبط با زیست 1 که ارزشی نداره چون اسمم 4 امه.
    کار های که انجام دادم:
    در دو مقطع لیاسن و فوق، دستیار آزمایشگاه بودم و نماینده یعنی 4-6 سال به صورت کامل. توی پرورش و نگهداری مگس های سرکه کاملا کمک کردم و از نمونه ها ی اولیه نگهداری می کردم. محلول سازی، آمار زیستی و یکی سری کار های عمومی که توی آزمایشگاه ها انجام میشه مثل برش گیری و تهیه ی نمونه های گیایهی و شناسایی گیاهی با کلید رو بلدم (مشکل اصلیم اینه که اولین اینکه نمی دونم اینها رو چطوری بنویسم و آیا اصلا اینها ارزش نوشتن دارن ؟ چون من مثلا استخراج DNA و چیز های تخصصی تر مثل اون رو اصلا انجام ندادم)
    از فارغالتحصیلیم تا الان که کمتر از 2 سال هست هم روی آموزش زیست نشاسی تحقیق می کردم. تقریبا و مقالاتی که دارم در اون زمینه است نه زیست به تنهایی.
    نمره ی زبانمم به ریکوارمنت های خیلی دانشگاه ها می خوره به علاوه اینکه دوباره می خوام ازمون بدم نمرم بالا تر بشه.
    فاند هم می خوام حتما
    ------------------------------
    اگه اطلاعات دارید ممنون میشم بگید که اگر بخوام روی آلودگی ها و اثرشون روی رشد و عملکرد گیاهان کار کم باید استاد های چه گروهی رو بگردم؟ زیست ؟ علوم محیطی؟ محیط زیست یا کشاورزی؟ چون تا الان استاد مرتبطت پیدا نکردم و نزدیک ترین کار ها روی استرس ها و نقششون بوده.

کلا هر راهنمایی دارید بگید من خیلی ممنون میشم.
    have you been a research assistant?
    لیست کارهایی که کردید رو به فارسی اینجا بنویسید من همه رو به انگلبسی بهتون کمک میکنم بنویسید.
    ممکنه بعضی کلمه ها رو بلد نباشم ولی چون ازمایشگاه ژنتیک کار کردم ممکنه بتونم کم و بیش کمک کنم.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ♥ زیست شناس ♥

سلام به دوستان عزیز و پرمحبت و پرانرژی (تاریخ نگارش: 1401/08/29)
    هنوز واسه سال تحصیلی جدید برخی دانشگاه ها خارج اعلام پروژه نکردن. واسه بیوانفورماتیک هم ظاهرا خبری از کار تو ایران نیست حداقل یجا مشغول بشیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)