صفحه 11 از 56 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 583

موضوع: شانس پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

[QUOTE=razapply;340330]
    نقل قول نوشته اصلی توسط rozi نمایش پست ها
    با سلام به دوستان زیست شناس عزیز
    من ارشد میکروبیولوژی از دانشگاه آزاد هستم، برای دکترا میخوام رشته biotech از هلند پذیرش بگیرم ، دانشگاه هایی تو این رشته میشناسین؟
    با تشکر

سلام..استاد راهنمای اول من هلند Ph.d Biotechگرفته..دانشگاه Urtecht اگه اشتباه ننوشته باشم www.uu.nl
    نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    نمره quantitative واسه همه رشته ها مهمه... چون میتونه توانایی ذهنی شما رو در گذروندن یک دوره PHD نشون بده.. در رشته های مختلف میانگین این نمره متفاوت هست..
    شما باید ببینی بقیه داوطلبها چه نمره ای میگیرن.. مثلا برای مهندسی ها 750 هم کمه ولی برای رشته روانشناسی این نمره فوق العاده هست...
    من دیدی نسبت به رشته های بیو ندارم ولی حس میکنم نمره ات ضعیفه ولی وربالت میتونه اونو بپوشونه تا حدی...
    برای رشته من (شیمی) دانشگاهای زیادیو دیدم که مینیمم ریاضی شون 600 بوده ..
    یا حق
    سلام من با مستعار yellow شرایط مشابه خانم behnoushhajian را دارم اگه راضی هستند لطفا ایمیل بذهند من در مورد پایان نامه ام از ایشان راهنمایی می خواهم در مورد هلند برای دکتری چه شرایطی باید داشته باشیم

پیش فرض پاسخ : شرایط پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

سلام دوستان
    براي رشته زيست شناسي براي ليسانس كدوم كشور بهتره كه هزينش خيلي زياد نباشه؟؟؟
    المان چطوره؟؟؟

يعني كسي نميتونه منو راهنمايي كنه؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط masih_masih98 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    براي رشته زيست شناسي براي ليسانس كدوم كشور بهتره كه هزينش خيلي زياد نباشه؟؟؟
    المان چطوره؟؟؟
    آلمان اگر پذیرش کنکور سراسری ایران داشته باشید مجانیه فقط هزینه زندگی دارید. بین 500 تا 700 یورو در ماه ممکنه بتونید کار هم پیدا کنید. ولی خوب باید برای آلمان مدارک زبان آلمانی هم داشته باشید.
    آلمان در علوم بیولوژی محشره
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

سلام به همه!
    من دیگه کم کم دارم واسه اپلای اماده میشم.مدارک دانشگاه و نمره زبانم تازه اماده شده.

سوال من اینه که: من یه فارغ التحصیل پزشکی هستم که می خوام ژنتیک انسانی بخونم. ولی تا جایی که بررسی کردم باید از master شروع کنم! و دارم همین کار رو میکنم. ایا دوستان موارد مشابه سراغ دارند که به کسی مث من پذیرش phd داده باشند؟میخوام خیالم راحت باشه که کاری که دارم انجام میدم تنها راه حله...

سوال بعدی اینه که من تو این چند ماهه خیلی اینترنت رو زیر و رو کردم. ولی به جز امریکا و کانادا و انگلیس این رشته رو جای دیگه پیدا نکردم. کسی میتونه کمک کنه که option های بیشتری واسه اپلای پیدا کنم؟

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    سلام به همه!
    من دیگه کم کم دارم واسه اپلای اماده میشم.مدارک دانشگاه و نمره زبانم تازه اماده شده.

سوال من اینه که: من یه فارغ التحصیل پزشکی هستم که می خوام ژنتیک انسانی بخونم. ولی تا جایی که بررسی کردم باید از master شروع کنم! و دارم همین کار رو میکنم. ایا دوستان موارد مشابه سراغ دارند که به کسی مث من پذیرش phd داده باشند؟میخوام خیالم راحت باشه که کاری که دارم انجام میدم تنها راه حله...

سوال بعدی اینه که من تو این چند ماهه خیلی اینترنت رو زیر و رو کردم. ولی به جز امریکا و کانادا و انگلیس این رشته رو جای دیگه پیدا نکردم. کسی میتونه کمک کنه که option های بیشتری واسه اپلای پیدا کنم؟
    درود
    اگه اشتباه نکنم شما یک پیام خصوصی هم به بنده داده بودید که بعلت شلوغی خفن اوضاع زندگی نتونستم جواب بدهم( شایدم شما نبودید) در هر صورت هر کسی بوده خدای نکرده از ما دلگیر نشده باشند رفقا.
    یکی از راههاش اینه که مثلا X HUMAN GENETICS SOCIETY بجایX اسم اون کشور را گوگل کنید بعد از طریق اساتید یا اطلاعات دیگر می تونید سرنخهای احتمالی را پیدا کنید.
    ولی بطور کلی این روزها رشته اکثرا Interdisciplinary هستند و از نظر من نباید به اسم رشته خودمان را محدود کنیم.
    اطالاعات مفیدی کسب کردید رفقا را در اینجا بی نصیب نگذارید.

عیدتون قشنگ
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    درود
    اگه اشتباه نکنم شما یک پیام خصوصی هم به بنده داده بودید که بعلت شلوغی خفن اوضاع زندگی نتونستم جواب بدهم( شایدم شما نبودید) در هر صورت هر کسی بوده خدای نکرده از ما دلگیر نشده باشند رفقا.
    یکی از راههاش اینه که مثلا X HUMAN GENETICS SOCIETY بجایX اسم اون کشور را گوگل کنید بعد از طریق اساتید یا اطلاعات دیگر می تونید سرنخهای احتمالی را پیدا کنید.
    ولی بطور کلی این روزها رشته اکثرا Interdisciplinary هستند و از نظر من نباید به اسم رشته خودمان را محدود کنیم.
    اطالاعات مفیدی کسب کردید رفقا را در اینجا بی نصیب نگذارید.
    عیدتون قشنگ
    سلام
    منم یه راه حل میگم که خیلی خیلی موثره و مجرب!!!!!!!!!!!!
    از مقالات مربوطه آدرس هارو بدست بیارین که بعضا موتور جستجو ها هم نمیتونن پیدا کنن
    Professor John Nash:The most important discovery of my life it is only in the mysterious equations of love, that any logical reasons can be found

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

آره خودم بودم ولی اون قضیه مال چند ماه قبل بود.
    ممنون از جواب
    عید شما هم مبارک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Of Microbiology

سلام بر دوستان و ممنون از اينكه اين فوروم خوب راه اندازي شده...

چندتا سوال داشتم...بنده 1-2 ترم ديگه در رشته ميكروبيولوژزي مقطع كارشناسي فارغ التحصيل ميشم...ميخواستم براي ارشد از اروپا كشورهايي مثل هلند يا در مالزي پذيرش بگيرم...بيزحمت اگه اطلاعات داريد بفرماييد كه كدوم دانشگاه ها در اين كشورها براي رشته من (ميكروبيولوژي و يا بيوتكنولوژي)بهترند و شرايط و هزينه به طور تخميني چطور هست ...لطفا راهنمايي كنيد...

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali777 نمایش پست ها
    سلام بر دوستان و ممنون از اينكه اين فوروم خوب راه اندازي شده...

چندتا سوال داشتم...بنده 1-2 ترم ديگه در رشته ميكروبيولوژي مقطع كارشناسي فارغ التحصيل ميشم...ميخواستم براي ارشد از اروپا كشورهايي مثل هلند يا در مالزي پذيرش بگيرم...بيزحمت اگه اطلاعات داريد بفرماييد كه كدوم دانشگاه ها در اين كشورها براي رشته من (ميكروبيولوژي و يا بيوتكنولوژي)بهترند و شرايط و هزينه به طور تخميني چطور هست ...لطفا راهنمايي كنيد...
    درود
    1- شرایط هزینه اگر موفق به اخذ فاند شوید هزینه ای نخواهید داشت.
    2- لیست دانشگاههای مربوط به این کشور ها را می توانید از انجمن مربوط به همان کشور بدست بیاورید.
    3- در مورد مالزی حداقل من ندیدم کسی موفق به اخذ کمک هزینه شده باشد.
    4- پیشنهاد می کنم حتما حتما بخش های مختلف این سایت را چند روز وقت بگذارید وبدقت مطالعه بفرمایید تا با جزییات امور بیشتر آشنا شوید(ارزش وقت گذاشتن را دارد).
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)