صفحه 12 از 59 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 583

موضوع: شانس پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

باور کنید من فقط میخوام بدونم میتونم ارشده بافت شرکت کنم یا نه؟اصن تو فکر بورس نیستم!!!!!!!!!!!!

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شرایط پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

نقل قول نوشته اصلی توسط titin نمایش پست ها
    باور کنید من فقط میخوام بدونم میتونم ارشده بافت شرکت کنم یا نه؟اصن تو فکر بورس نیستم!!!!!!!!!!!!
    دوست عزيز اين تاپيك در مورد خارج بحث مي كنه نه داخل!!!
    ما در ايران ارشد مهندسي بافت نداريم! ولي دكتراي اين رشته را داريم
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member

میدونم سایت مربوط به خارجه گفتم شاید کسی بدونه در ضمن دانشگاه امیر کبیر از سال 86 ارشده بافت میگیره.!!!!!!!!
    به هر حال ممنون که جواب دادید

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط modal نمایش پست ها
    salam,man fovghe biochemistry ba moadele 16.89 hastam. 1 maghale ISI ham daram va ta 3 mahe dg IELTS ham migiram . mikham vase phD biotechnology az alman burs bgiram,b nazare shoma cheghadr shanse mivafaghiat daram?
    I just can say A Lot!!! dd

Junior Member

میدونم سایت مربوط به خارجه گفتم شاید کسی بدونه در ضمن دانشگاه امیر کبیر از سال 86 ارشده بافت میگیره.!!!!!!!!
    دوست عزيز دانشگاه تهران هم از سال پيش با استعداد درخشان و از امسال با كنكور ارشد مهندسي بافت ميگيره و اونطور كه من ميدونم براي رشته هاي وزارت علوم اصلا مهم نيست كارشناسي ات چي باشه ، چون توي دفترچه محدوديتي براي مدرك كارشناسي مشخص نكرده و هر رشته اي كه باشي ميتوني براي ارشد هر رشته اي اقدام كني ، كما اينكه دوتا از دوستاي من با ليسانس زيست گياهي و زيست جانوري با استعداد درخشان تونستن الان ارشد مهندسي بافت دانشگاه تهران درس بخونن ، منم ميتونستم اگه ميخواستم. جالبه كه بدوني دوتاي ديگه از همكلاسي هاشون يكيشون پرستاري خونده اون يكي هم مهندسي مواد ....
    موفق باشي
    ویرایش توسط shroya : July 14th, 2011 در ساعت 11:06 PM

Junior Member

سلام دوستاي عزيز
    من بيوتكنولوژي خوندم الانم ارشد هستم معدل كارشناسيم 18.18 و ارشدم هم معدل كل واحد هاي تئوريم 18.14 شده از دانشگاه تهران ،‌بدون احتساب پايان نامه چون پايان نامه مو ترم ديگه شروع ميكنم، و احتمالا بتونم از پايان نامه ام 2 تا مقاله ISI در بيارم ،ميخواستم دكترا هم بيوتكنولوژي شركت كنم ولي مسئله اينه كه اولا خيلي سرچ كردم توي سايت دانشگاه ها ولي مثلا در بين دانشگاه هاي كانادا رشته اي به اين نام نيستش( در ارشد هست ولي براي دكترا نيست) و شايد جزو برنامه هاشون باشه ولي رشته به اين اسم ندارند يا سايت دانشگاه هاروارد و هاپكينز هم رفتم ولي اونا هم به نام بيوتكنولوژي براي مقطع دكترا رشته اي ندارن ، نميدونم شايد من درست سرچ نميكنم ولي در مقطع ارشد ميبينم كه دارن ولي دكترا رشته هاشون محدوده و اكثرا بيوشيمي و بيولوژي و ژنتيك و تكامل و اينجور چيزا دارن ، كسي هست بتونه راهنماييم كنه كدوم دانشگاه ها رشته ي بيوتكنولوژي با گرايش دارويي يا پزشكي دارن؟ و اينكه آيا ميتونم فول فاند بگيرم يا نه؟ چون من تا الان فكر ميكردم دانشگاه تهران رو كشورها ي خارجي ميشناسن ولي يكي از دوستان توي اين تاپيك گفته كه توي زيست شناسي و رشته هاي مرتبط دانشگاه هاي ايران شناخته شده نيست ، حالا با اين اوصاف كه دانشگاه هم شناخته شده نيست ، من ميتونم فاند بگيرم و از كجا؟( يه جا معرفي كنين كه دكتراي بيوتكنولوژي داشته باشه و تاپ هم باشه)
    تافل و GRE رو هم ندادم ولي احتمالا تافل ميتونم 100 بگيرم ولي جي آر اي رو اصلا ازش مطمئن نيستم.

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

اطلاعت من مربوط به وزرات بهداشت است، و اینکه بنظرم نمیرسه علم در ایران آنقدر پیشرفت کرده باشه که توانایی داشته باشند مهندسی بافت در سطح مناسبی ارایه دهند.
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

سلام
    خواهر من لیسانس ریست شناسی سلوای مولکولی از دانشگاه اصفهانه. میخواد برای امریکا اقدام کنه. منتها از اونجایی که ایران رو تو این رشته زیاد اونور نمیشناسن ما نمیدونیم که الان برای کدوم دانشگاه ها اقدام کنیم. یه چیز دیکه رو هم نمیدونیم. اینکه GREرو باید Subjectبده یا General یا هردوش اصلا؟

ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط yousefelahiyeh نمایش پست ها
    سلام
    خواهر من لیسانس ریست شناسی سلوای مولکولی از دانشگاه اصفهانه. میخواد برای امریکا اقدام کنه. منتها از اونجایی که ایران رو تو این رشته زیاد اونور نمیشناسن ما نمیدونیم که الان برای کدوم دانشگاه ها اقدام کنیم. یه چیز دیکه رو هم نمیدونیم. اینکه GREرو باید Subjectبده یا General یا هردوش اصلا؟

ممنون
    شما هر جا که بخوای میتونی اپلای کنی. نیازی به شناخته شدن نداری. اگه خواهرتون معدلش خوبه و احیانا مقاله هم داره با داشتن نمره زبان خوب میتونه به همه جا امیدوار باشه.
    GRE جنرال واسه اکثر جاها تو امریکا لازمه ولی سابجکت رو بایدتو سایت دانشگاهها بگردی ببینی کجا میخوان.

Junior Member

میکروبیلوژیستی هست اینجا که اپلای کرده باشه بشه از تجربیاتش استفاده کرد . مرسییییی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)