صفحه 18 از 59 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 583

موضوع: شانس پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

Member
    رشته و دانشگاه
    مامایی_ازاد مشهد

پیش فرض پاسخ : شرایط پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

hi my dear friends:
    I have bachelore degree in midwifry(mamayi)and I want to continue my education in one of Biomedicine Phd programs in USA.my Gpa is 14,55 and my IELTS score is 6.5 and i got Q:142 and V:147 in GRE.that I think I have to pass it once more.unfortunatly I dont have any reseach to mentioning in my CV.Is there any way that I can do it right now ?do you think that I have any chance for applying in biomedicine in USA??
    ویرایش توسط falamak66 : January 13th, 2012 در ساعت 08:41 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

سلام
    کسی میدونه در امریکا وکانادا برای گرفتن مجوز یک ازمایشگاه با کدوم یک از گرایشهای زیست شناسی میشه این کاروکرد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مامایی_ازاد مشهد

تا جاییکه من میدونم در امریکا ازمایشگاه ها زنجیره این و phd ها براشون کار میکنن!مثه ایران نیس که مستقل بشه ازمایشگا زد!

نقل قول نوشته اصلی توسط falamak66 نمایش پست ها
    تا جاییکه من میدونم در امریکا ازمایشگاه ها زنجیره این و phd ها براشون کار میکنن!مثه ایران نیس که مستقل بشه ازمایشگا زد!
    داروخانه ها هم گویا به همین صورت هستن
    البته حقوقی که میدن خیلی بالاست.

Junior Member

سلام
    یعنی یه جورایی باید استخدام دولت شدو با داشتن دکترادر ازمایشگاه کارهای تحقیقاتی کرد؟
    خوب اگه اینطور باشه کدام یکی از گرایشهای زیست شناسی بالینیه و از نظر کاری بهتر؟
    هماتولوژی؟ایمونولوژی؟میکر وبیولوژی؟یا بیوشیمی؟لطفا در انتخاب یکی از اینا به من کمک کنید
    کدام یکی از اینا برای کاناداوامریکا بیشتر ارزش داره؟ازنظر کاری کدام بهتره؟
    لیسانسم زیسته اصلا ارزش داره یکی ازاین رشته ها را دنبال کنم؟یا بهتره از گرایشهای دیگه انتخاب کنم؟

Junior Member

سلام لطفا سوال منم بخونید و جواب بدید من هنوز منتظرم
    کدام یکی از رشته ها کار ازمایشگاهی داره
    برای کار باید استخدام دولت شدو با داشتن دکترادر ازمایشگاه کارهای تحقیقاتی کرد؟
    کدام یکی از گرایشهای زیست شناسی بالینیه و از نظر کاری بهتر؟
    هماتولوژی؟ایمونولوژی؟میکر وبیولوژی؟یا بیوشیمی؟یاعلوم ازمایشگاهی؟لطفا در انتخاب یکی از اینا به من کمک کنید
    کدام یکی از اینا برای کاناداوامریکا بیشتر ارزش داره؟ازنظر کاری کدام بهتره؟
    لیسانسم زیسته خوبه یکی ازاین رشته ها را دنبال کنم؟یا بهتره از گرایشهای دیگه انتخاب کنم؟
    متشکرم

Junior Member

سلام
    من لیسانس زیست شناسی گرایش جانورشناسی دارم
    ایا میتونم در کانادا یا امریکا یا استرالیا برای کارشناسی ارشد و دکترا تغیر رشته بدم و در رشته تغذیه و رشته رژیم درمانی ادامه تحصیل بدم؟
    یا باید از اول لیسانس تغذیه بگیرم؟
    متشکرم

سلام

ممنون می شم اگه کسی درباره ی رشته ی بایومدیسین اطلاعاتی داره کمک کنه.

Junior Member

سلام دوستان. خوشحال شدم با اين تاپيك آشنا شدم . چون دنبالش مي گشتم.
    من زيست جانوري تربيت معلم تهران خوندم.
    معدلم 12.30 هست. برا زبان هم مي خوام اقدام كنم.
    براي پذيرش بايد فاند هم داشته باشم .
    پس بايد فوقمو اينجا بگيرم.
    مي خوام بدونم به نظرتون اگه دانشگاه آزاد قوق بگيرم تو رشته سلولي و مولكولي و معدلم خوب شه شانس برا فاند دارم؟
    يا بهتره برا ارشد دانشگاه سراسري بخونم ؟
    ارزش داره دانشگاه آزاد خرج كنم ؟ شرايط بعدش برا پذيرش و مي خوام بدونم.
    اگه بهم سريع جواب بدين خيلي بهم كمك بزرگي مي كنيد
    مرسي

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

من واقعا در مورد اینکه دانشگاه ازاد یا دولتی بودن چقدر تو پذیرش شانس داره نمیتونم نظری بدم و به بقیه واگذار میکنم . ولی چیزی که با اطمینان میتونم بگم اینه که سعی کنید معدل ارشدتون رو تا جایی که ممکنه بالا ببرید چون معدل لیسانستون کمه و معدل یه فاکتور مهم برای پذیرشه بخصوص با فاند. شما باید سعی کنید معدل لیسانستون رو با فاکتورهای دیگه جبران کنید. مثلا نمره تافل یا ایلتس ( همچنین نمره جی آر ای در صورتیکه بخواید برای امریکا یا بعضی دانشگاه های کانادا اقدام کنید) ، مقاله . توی رشته های علوم زیستی سابقه تحقیق ازمایشگاهی و اشنایی با کارای ازمایگشاهی هم خیلی تاثیر داره. باید سعی کنید توی این فاکتورها رزومه تون خیلی رقابتی باشه. و در نهایت باید سعی کنید استاد یا دپارتمانی رو پیدا کنید که واقعا با رزومه شما جور باشه. توی رشته های ما شاید بین خدمون ایرانیا برای پذیرش گرفتن ار دانشگاه های خارجی خیلی رقابتی نباشه و متقاضی ها زیاد نباشن ولی از کشورهای دیگه و خود اون کشوری که میخواید برید بخصوص اگه اروپا و امریکا باشه، خیلی متقاضی دارن .
    موفق باشین
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)