صفحه 3 از 59 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 583

موضوع: شانس پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

پیش فرض پاسخ : شرایط پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

دوستان یک سوال که خیلی هم با اینجا بی ربط نیست!

در صورت گرفتن مدرک پزشکی از کانادا ایا امریکا مدرک رو قبول داره و به عکس چی؟!

Junior Member meis آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marine Biology

پیش فرض پاسخ : شرایط پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    با سلام اگه میشه من رو راهنمایی کنید . خانومه من لیسانس زیست شناسی گیاهی با معدل 13.9 از دانشگاه سراسری هست و میخواد برای ارشد برای یکی از رشته های میکروبیولوژی پزشکی، ژنتیک، ایمونولوژِی ، بیوتکنولوژی و هماتولوژی افدام کنه اما خودمون موندیم که حالا که داریم این همه هزینه میکنیم کدومش می ارزه که توش ادامه تحصیل بده شماها چه پیشنهادی به ما میکنین.در ضمن ما میخوایم برای سوئد و انگلیس اقدام کنیم.

با سلام
    با توجه به رشته خانومتون پیشنهاد میکنم بیشتر روی علائقتون تمرکز کنین، در بین رشته هاییم که فرمودین به نظر من بیوتکنولوژی الان رو بورسه، هرچند شما هر کدوم از رشته های دیگه ام ادامه بدین به جاهای خوبی میرسین.
    موفق باشین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    تهران جنوب

نقل قول نوشته اصلی توسط meis نمایش پست ها
    با سلام
    با توجه به رشته خانومتون پیشنهاد میکنم بیشتر روی علائقتون تمرکز کنین، در بین رشته هاییم که فرمودین به نظر من بیوتکنولوژی الان رو بورسه، هرچند شما هر کدوم از رشته های دیگه ام ادامه بدین به جاهای خوبی میرسین.
    موفق باشین
    منم فکر میکنم بیوتکنولوژی خوب باشه من خودم علاقه دارم و خودمم دارم واسه ژنتیک و مولکولی یا بیوتکنولوژی اقدام کنم این سه رشته آینده خوبی داره.
    آنکس که از آرا و افکار گوناگون استقبال می کند صحیح را از خطا خوب شناسد. امام علی(ع) خطبه 173

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    البته یه نکته مهمی که وجود داره اینه که اکثر دانشگاههای اروپایی و همچنین امریکایی سطح دانشگاههای ایران و فرقشون و میدونن و میدونن مثلا رنج نمره توی دانشگاه آزاد در چه حدیه و در مورد دانشگاه دولتی چطوریه؟اکثر کسایی که من توی این سایت باهاشون آشنا شدم و آزاد درس خوندن معدلاشون خیلی بالاست ولی اکثر بچه های سراسری بیشترشون حداکثر معدلشون 15 است.خوب این یه چیزیه که برای اکثر دانشگاهها قابل تشخیصه.
    منم چند تا درس اختصاصی رو بیست شدم اما از ازاد تهران شمال..لطفا همه ازادی ها رو با یک چوب نزنید چون تهران شمال واحد سخت گیری بود و شاگرد اول های واحد های شهرستان که به تهران شمال می اومدن مشروط می شدن و کلا رتبه سوم هر ورودی معدلش رو 16 بود..در ضمن دروسی بوده که تمام سوالات رو کاملا درست و کامل جواب دادم اما استاد بیست نداده ...

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من فارغ التحصيل رشته زيست سلولي و مولكولي در مقطع ليسانس هستم و ميخوام از يكي از كشورهاي انگليسي زبان براي فوق ژنتيك بورس بگيرم نمي دونم از كجا بايد شروع كنم لطفاً راهنمايي كنيد مرسي

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط سوفي نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من فارغ التحصيل رشته زيست سلولي و مولكولي در مقطع ليسانس هستم و ميخوام از يكي از كشورهاي انگليسي زبان براي فوق ژنتيك بورس بگيرم نمي دونم از كجا بايد شروع كنم لطفاً راهنمايي كنيد مرسي
    سلام
    ضمن خوش آمد گویی ازعضویت شما در سایت
    به شما پیشنهاد می شود که ابتدا مطالب این سایت را به دقت مطالعه فرمایید. بعد از آن به خوبی متوجه خواهید شد که از کجا بایستی شروع کنید.
    اما من خیلی تیتر وار خدمتان عرض می کنم:
    1-نمره زبان مناسب(تافل یا آیلتس)
    2-آماده کردن مدارک تحصیلیتان
    3-تلاش برای چاپ مقاله
    4- آزمون GRE برای امریکا و برخی هم در در کانادا
    5- چک کردن سایت دانشگاههای خارجی جهت پیدا کردن رشته مورد نظرتان و جزییات پذیرش(همزمان با انجام دادن مراحل فوق)
    پ.ن:
    در مورد جزییات هریک از موارد فوق به انجمن مربوطه مراجعه فرمایید.

باتشکر از همکاری شما
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member

سلام دوستان عزیز:
    من تازه وارد هستم لطفا اگر کسی میتونه منو راهنمایی کنه !
    . تازه از رشته پزشکی عمومی فارغ تحصیل شدم . و قصد دارم برای رزیدنتی برم امریکا.
    چه راهی برای ورود به امریکا برای من وجود داره؟
    اگه بخوام usmle step 1 ,step 2 ck va ECFMG رو جور کنم دو سالی زمان میبره.!
    در واقع می خوام این امتحانارو اونجا پاس کنم.و وارد matching رزیدنتی بشم.حالا مشکل راه وارد شدن به امریکاس.چه راهی رو با توجه به شرایط من پیشنهاد می دید؟
    ایا میشه برای pHD(فارما . .biology ,public health.....) اپلای کنم با ویزا F1 برم و بعد quit کنم و وارد matching بشم؟
    اگه کسی تجربه مشابه من داره لطفا با من هم share کنه.
    با سپاس از توجه تان!
    ویرایش توسط Apdentist : October 19th, 2011 در ساعت 09:25 AM

Junior Member

سلام
    من لیسانس زیست شناسی جانوری هستم. معدلم 15.73 بوده. یکساله که فارغ التحصیل شدم. دانشگاه تربیت معلم تهران درس خوندم.(یعنی دانشگاه سراسری)و به کمک استادم و چند تا از دوست هام دو مقاله isi دادم در زمینه ژنتیک بودند. با همین گروه در حال ترجمه یک کتاب هم هستیم. دارم خودمو برای تافل آماده می کنم. به نظر شما شانسی برای fund دارم. با توجه به اینکه مقاله هام چند نفری اند؟ دیگه اینکه برای کجا اقدام کنم خوبه؟

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz-sa نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس زیست شناسی جانوری هستم. معدلم 15.73 بوده. یکساله که فارغ التحصیل شدم. دانشگاه تربیت معلم تهران درس خوندم.(یعنی دانشگاه سراسری)و به کمک استادم و چند تا از دوست هام دو مقاله isi دادم در زمینه ژنتیک بودند. با همین گروه در حال ترجمه یک کتاب هم هستیم. دارم خودمو برای تافل آماده می کنم. به نظر شما شانسی برای fund دارم. با توجه به اینکه مقاله هام چند نفری اند؟ دیگه اینکه برای کجا اقدام کنم خوبه؟
    سلام
    بله شما شانس دارید .فقط بخش های مختلف این سایت را بدقت مطالعه بفرمایید.

با تشکر
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط emoon نمایش پست ها
    منم چند تا درس اختصاصی رو بیست شدم اما از ازاد تهران شمال..لطفا همه ازادی ها رو با یک چوب نزنید چون تهران شمال واحد سخت گیری بود و شاگرد اول های واحد های شهرستان که به تهران شمال می اومدن مشروط می شدن و کلا رتبه سوم هر ورودی معدلش رو 16 بود..در ضمن دروسی بوده که تمام سوالات رو کاملا درست و کامل جواب دادم اما استاد بیست نداده ...

نكته اي كه هست اينه كه اكثره دانشگاها مثلا كانادا يه نمره ي مينيمم گذاشتن كه اگه كمتر از اون مينيمم هستي اصلا اقدامي نكني من واسه دانشگاهايي مثل UBC يا U of C ,U of T ميدونم 16 يا همون B هستش
    تو سراسري ها فقط به جند تا توجه خيلي خاصي دارن از جمله شريف يا تهران ... وگرنه زياد به سراسري بودن دل خوش نكنيد.ولي حتي اگه شريفي هم باشيد با معدل زير مينيمم نميتوني وارد اون دانشگاه بشين.
    معدل شرط اول هست. خيلي ها از دانشگاه آزاد به بهترين دانشگاها رفتن تو همين سايت بگردين آمارش هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)