صفحه 4 از 59 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 583

موضوع: شانس پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

Member M.Rosa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biology(Cell development), Ferdowsi university

پیش فرض پاسخ : شرایط پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

سلام
    وای من چقدر ذوق زده شدم این تاپیکو دیدم!
    دوستان لطفا حداقل یک نفر منو راهنمایی کنه! زیست شناسی فردوسی میخونم با معدل شش ترم 15.30، رزومه ام شامل همکاری در ترجمه ی کتاب تخصصی (فارسی به انگلیسی)+ مقاله ی سابمیت شده و به علاوه ی یک پایان نامه که انشاءالله به مقاله ختم میشه. امتحان زبانم هم چند ماه دیگه ست که انشاءالله نمره ی خوبی میگیرم. در کنار اینا Rec خوب هم از استادام میتونم بگیرم. دیگه...همینا یادم میاد.
    میخوام یک دانشگاه خوب، خیلی بهتر از ایران! تحصیل کنم. لازم به ذکر هست که هزینه هم برام مهمه. در واقع یکی تکلیف ما رو مشخص کنه واقعا ممنونش میشم. آیا احتمال فول فاند گرفتن از دانشگاههایی مثل سوئد، نروژ، کانادا و مالزِی!یا جاهای دیگه هست؟ (آخه بعضی ها میگن هست و بعضی ها هم شاید حرفشون حسابه اما حسابی ناامیدم میکنن).
    سوال بعدی من در مورد رشته ای هست که میخوام ادامه بدم که اول منتظر جوابتون هستم تا انشاءالله بازم مزاحم بشم.
    مدیر محترم هم به بقیه گفتید مطالب سایت رو مطالعه کنن، اگر جواب منم همین بود ممنون میشم لینکاشون رو زحمت بکشید و بدید. چون واقعا محدودیت زمانی دارم و اگه برای شما مشکلی نیست چون آشنا هستید این زحمت رو متحمل شید. ممنونم واقعا.
    Life is too good to complain!

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شرایط پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Rosa نمایش پست ها
    سلام
    وای من چقدر ذوق زده شدم این تاپیکو دیدم!
    دوستان لطفا حداقل یک نفر منو راهنمایی کنه! زیست شناسی فردوسی میخونم با معدل شش ترم 15.30، رزومه ام شامل همکاری در ترجمه ی کتاب تخصصی (فارسی به انگلیسی)+ مقاله ی سابمیت شده و به علاوه ی یک پایان نامه که انشاءالله به مقاله ختم میشه. امتحان زبانم هم چند ماه دیگه ست که انشاءالله نمره ی خوبی میگیرم. در کنار اینا Rec خوب هم از استادام میتونم بگیرم. دیگه...همینا یادم میاد.
    میخوام یک دانشگاه خوب، خیلی بهتر از ایران! تحصیل کنم. لازم به ذکر هست که هزینه هم برام مهمه. در واقع یکی تکلیف ما رو مشخص کنه واقعا ممنونش میشم. آیا احتمال فول فاند گرفتن از دانشگاههایی مثل سوئد، نروژ، کانادا و مالزِی!یا جاهای دیگه هست؟ (آخه بعضی ها میگن هست و بعضی ها هم شاید حرفشون حسابه اما حسابی ناامیدم میکنن).
    سوال بعدی من در مورد رشته ای هست که میخوام ادامه بدم که اول منتظر جوابتون هستم تا انشاءالله بازم مزاحم بشم.
    مدیر محترم هم به بقیه گفتید مطالب سایت رو مطالعه کنن، اگر جواب منم همین بود ممنون میشم لینکاشون رو زحمت بکشید و بدید. چون واقعا محدودیت زمانی دارم و اگه برای شما مشکلی نیست چون آشنا هستید این زحمت رو متحمل شید. ممنونم واقعا.

سلام
    1-در ترمهای باقی مانده معدلتون رو تا جایی که امکان داره ارتقا بدهید.معدل 2 سال آخر در کانادا بسیار مهم است سعی کنید زیر 16 نباشید بیشتر بشه که خیلی بهتره البته در مورد شرط معدل دقیق هم دانشگاه مورد نظرتون رو چک کنید.
    2-نمره زبان هرچه بالاتر بهتر.
    3-مقاله هم...............بیشتر......
    4-اگر قصد ایالات متحده دارید نمره آزمون gre هم لازم است و البته در کانادا دپارتمان هایی که من چک کرد ه ام می خواستند . شما بخش gre در همین سایت را مطالعه بفرمایید و در مورد انواع آن اطلاعات لازم را کسب کنید.
    5- واسه ارشد احتمال فاند هست ولی کمی سختتر از دکترا. قابل ذکر است که برخی دپارتمان ها مستقیم از لیسانس به دکترا پذیرش میدهند که بستگی به 4 شرط مذکور دارد.
    6- حتما حتما سایت دانشگاها ی مورد نظرتون رو چک کنید. تا در جریان امور بیشتر قرار بگیرید.در ضمن حداقل من از ایران ندیدم کسی بتونه از مالزی فاند بگیره!در زیرگروه مالزی می تونید از دوستانی که در این زمینه فعالیت دارند اطلاعات کاملتر در مورد شرایط و احتمال فاند از مالزی را جویا شوید.

موفق باشید
    ویرایش توسط Royal2009 : September 10th, 2010 در ساعت 02:51 AM
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member

سلام خدمت همه دوستان
    من بر خلاف همه می خوام واسه لیسانس اقدام کنم...اونم واسه آمریکا...خب به چه چیزایی احتیاج دارم؟!
    در ضمن الان زیست شناسی گیاهی می خونم ولی هیچ امیدی به این کشور ندارم...ترم اولمو تموم کردم...چون اول راهمه می خوام از اول اونجا شروع کنم...
    ممنون میشم کمکم کنید...

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ari_gholi نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان
    من بر خلاف همه می خوام واسه لیسانس اقدام کنم...اونم واسه آمریکا...خب به چه چیزایی احتیاج دارم؟!
    در ضمن الان زیست شناسی گیاهی می خونم ولی هیچ امیدی به این کشور ندارم...ترم اولمو تموم کردم...چون اول راهمه می خوام از اول اونجا شروع کنم...
    ممنون میشم کمکم کنید...
    سلام
    1- لیسانس چه رشته ای می خواهید اپلای کنید؟
    2-زبان انگلیسی شما در چد حد است؟
    3-چه میزان پول می توانید هزینه کنید؟
    4-معدل دیپلم شما چنده؟
    5-اختراع، رتبه علمی داخلی یا خارجی؟
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member

سلام
    ممنون از جوابتون
    1.در رشته زیست شناسی یا پرستاری...خودم خیلی پرستاری دوست دارم.
    2.زبان اصلا مشکلی ندارم...عالی
    3.تا ماهی 2-3 هزار دلار مشکلی ندارم.
    4.فکر کنم 17 بود.
    5.ندارم.
    ----------------------------------------------------------------------------------
    می خواستم بپرسم واسه هزینه روزمره زندگی توی آمریکا در ماه به چقدر پول احتیاج دارم...کلا آدم کم خرجی هستم...یعنی خیلی خوش گذرون نیستم!!
    بعد دانشگاه UHV می خوام برم...آخه پسر خاله ام اونجا تدریس میکنه...ولی می خوام اول مطمعن بشم که میتونم برم بعد به اون بگم...
    کلا شدنی هست؟
    ممنون
    ویرایش توسط ari_gholi : September 15th, 2010 در ساعت 04:08 PM

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

سلام
    ممنون از جوابتون
    1.در رشته زیست شناسی یا پرستاری...خودم خیلی پرستاری دوست دارم.
    2.زبان اصلا مشکلی ندارم...عالی
    3.تا ماهی 2-3 هزار دلار مشکلی ندارم.
    4.فکر کنم 17 بود.
    5.ندارم.
    ----------------------------------------------------------------------------------
    می خواستم بپرسم واسه هزینه روزمره زندگی توی آمریکا در ماه به چقدر پول احتیاج دارم...کلا آدم کم خرجی هستم...یعنی خیلی خوش گذرون نیستم!!
    بعد دانشگاه UHV می خوام برم...آخه پسر خاله ام اونجا تدریس میکنه...ولی می خوام اول مطمعن بشم که میتونم برم بعد به اون بگم...
    کلا شدنی هست؟
    ممنون
    سلام
    بله کار که نشد نداره
    رشته ای هم می خواهید بروید فکر نمی کنم زیاد رقابتی باشه.
    معدلتونم هم خوبه.
    از نظر هزینه هم که ظاهرا مشکلی ندارید.
    در ضمن اگر پسر هستید بایستی مشکل نظام وظیفتون رو حل کنید.
    راستش، اینجا بچه ها واسه فوق و دکترا دارن میرن و اطلاعات پذیرش از ابتدا با دیپلم کم هست.
    به نظر من شما با پسر خالتون تماس بگیرید و جزییات و هزینه رو از ایشون سوال کنید منبع موثق تری هست. کما اینکه شما همون دانشگاه و شهر هم می خواهید بروید جزییاتشو بیشتر می دونن.

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی سال سوم میکروبیولوژی هستم ( 2 سال دیگه فارغ می شم ) بعدش میرم امریکا رزیدنت شم. می خواستم بدونم اگه بخوام وا سه دانشگا های ایالتی امریکایی اقدام کنم واسه فوق چقدر شانس دارم ؟ من 3 درس افتاده دارم ولی معدلم تا حالا 14 شده می تونم 2 سال دیگه تا 15-16 بیارمش بالا ( از اونجای که بعضی از دانشگاههای امریکا 2 سال اخر دانشگاه براشون مهمه Min GPA 2.5 ) . زبانم خوبه می تونم نمره بالایی بیارم . توی کارگاههای اموزشی سلولی ملکولی هم شرکت کردم و مدرک معتبر دادن ( پاستور ایران ). می خواستم بدونم از دوستان اطلاعی از شرایط پذیرش توی این دانشگاها (ایالتی) برای علوم زیستی رو دارن؟ روی نمره اینا خیلی حساسن یا کلی نگاه می کنن ؟ من شانسی دارم؟ لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم.

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pilo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی سال سوم میکروبیولوژی هستم ( 2 سال دیگه فارغ می شم ) بعدش میرم امریکا رزیدنت شم. می خواستم بدونم اگه بخوام وا سه دانشگا های ایالتی امریکایی اقدام کنم واسه فوق چقدر شانس دارم ؟ من 3 درس افتاده دارم ولی معدلم تا حالا 14 شده می تونم 2 سال دیگه تا 15-16 بیارمش بالا ( از اونجای که بعضی از دانشگاههای امریکا 2 سال اخر دانشگاه براشون مهمه Min GPA 2.5 ) . زبانم خوبه می تونم نمره بالایی بیارم . توی کارگاههای اموزشی سلولی ملکولی هم شرکت کردم و مدرک معتبر دادن ( پاستور ایران ). می خواستم بدونم از دوستان اطلاعی از شرایط پذیرش توی این دانشگاها (ایالتی) برای علوم زیستی رو دارن؟ روی نمره اینا خیلی حساسن یا کلی نگاه می کنن ؟ من شانسی دارم؟ لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم.
    راستش ،من دانشگاه ایالتی تا حالا نشنیدم میشه بیشتر توضیح بدهید؟
    فعلا معدلتون رو بالا ببرید تا حد ممکن
    زبان قوی کنید و واسه تافل برنامه ریزی کنید
    با اساتیدتون در کارهای تحقیقی شرکت کنید تا مقاله بدید .
    GRE هم واسه آمریکا لازمه.
    این شرایط واسه پذیرش و فاند خیلی مهمه. هرچه دانشگاه بهتر شرایطتتون هم باید بهتر باشه

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    سلام
    بله کار که نشد نداره
    رشته ای هم می خواهید بروید فکر نمی کنم زیاد رقابتی باشه.
    معدلتونم هم خوبه.
    از نظر هزینه هم که ظاهرا مشکلی ندارید.
    در ضمن اگر پسر هستید بایستی مشکل نظام وظیفتون رو حل کنید.
    راستش، اینجا بچه ها واسه فوق و دکترا دارن میرن و اطلاعات پذیرش از ابتدا با دیپلم کم هست.
    به نظر من شما با پسر خالتون تماس بگیرید و جزییات و هزینه رو از ایشون سوال کنید منبع موثق تری هست. کما اینکه شما همون دانشگاه و شهر هم می خواهید بروید جزییاتشو بیشتر می دونن.

موفق باشید
    مرسی از کمکتون...
    آره واسه همین دارم دنبال اطلاعات دقیق میگردم...
    من پسرم و واسه چشام به احتمال زیاد معاف میشم...
    ولی نمیدونم می صرفه یا نه...هنوز شک دارم...آخه یعنی با ماهی 2-3 هزار دلار میشه اونجا زندگی کرد؟!
    نرم بیچاره شم یهو...!!

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

مرسی از کمکتون...
    آره واسه همین دارم دنبال اطلاعات دقیق میگردم...
    من پسرم و واسه چشام به احتمال زیاد معاف میشم...
    ولی نمیدونم می صرفه یا نه...هنوز شک دارم...آخه یعنی با ماهی 2-3 هزار دلار میشه اونجا زندگی کرد؟!
    نرم بیچاره شم یهو...!!
    اول معاف بشید یعنی اقدام کنید که از همه مهمتره.
    همانطور که گفتم از پسر خالتون که در اون شهر هستند در مورد هزینه آن شهر و دانشگاه بپرسید.
    در ضمن شما آلمان هم میتونید برید یعنی راحتره از آمریکا فقط یک مدت بایستی زبان آلمانی بخونید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)