صفحه 40 از 59 نخستنخست ... 303132333435363738394041424344454647484950 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 583

موضوع: شانس پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    molecular cell biology

پیش فرض پاسخ : شرایط پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

نقل قول نوشته اصلی توسط angel69 نمایش پست ها
    برا علوم زیستی آلمان عالیه..اما اینکه چه رشته بخای ادامه بدی صددرصد باید علاقه تون ملاک باشه...چون اونا علاقه و انگیزه طرف براشون خیلی مهمه...زیست که کلا بازار کار نداره تو ایران هیچ گرایشش ام فرق چندانی با گرایش دیگه نداره...از نظر کار..

اگه زبانت خوبه الان اقدام کن..در غیر اینصورت بشین ارشد بخون زبانتم قوی کن..مقاله ام که حتما وقت بذار براش...برا مستر بخای بری اونور مقاله نمیخان اما برا phd حتما مقاله مهمه...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

نقل قول نوشته اصلی توسط royahamidi70 نمایش پست ها
    سلام یه سوال دیگه برای رشته بیوسیستماتیک جانوری کدوم کشور بهتره؟ آمریکا ، کانادا یا استرالیا؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط angel69 نمایش پست ها
    اگه زبانت خوبه الان اقدام کن..در غیر اینصورت بشین ارشد بخون زبانتم قوی کن..مقاله ام که حتما وقت بذار براش...برا مستر بخای بری اونور مقاله نمیخان اما برا phd حتما مقاله مهمه...
    خیلی ممنون از راهنماییتون
    زبانم خوبه و کلاس هم میرم مدام،یعنی واسه مستر فقط زبان مهمه؟معدل و دانشگاه چه طور؟ از چه راه هایی میشه اقدام کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    molecular cell biology

نقل قول نوشته اصلی توسط AydA1990 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنماییتون
    زبانم خوبه و کلاس هم میرم مدام،یعنی واسه مستر فقط زبان مهمه؟معدل و دانشگاه چه طور؟ از چه راه هایی میشه اقدام کرد؟

معدلم صددرصد مهمه..منظورم بیشتر به مقاله بود که برا مستر زیاد مهم نیس اما داشه باشی خوبه...تافلتو بگیر دانشگاتو پیدا کن درخاس بده..تو بقیه بخشای فاروم راجب تافلو کشورا و دانشگاها توضیح داده شده...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

سلام، من براي ارشد بين ٢ رشته ژنتيك و بيوتكنو لوژي گير كردم، هر دو رو هم دوست دارم اما اطلاعات دقيقي از اين كه اينده شغلي كدوم بهتره ندارم اگه ميشه راهنمايي كنيد ممنون

Junior Member aytak1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    biochemistry

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

سلام دوستان
    کسی هس که تازه برای دکترا اقدام کنه؟ تا با هم اماده بشیم.

Junior Member FaezehKa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bachelor's degree in Microbiology from Azad Uni

سلام دوستان

من میخواستم راهنمایی بگیرم از بین دوستانی که تجربه مستقیم در بیولوژی دارند. میخوام برای فوق لیسانس در رشته میکروبیولوژی یا رشته های مشابه فاند بگیرم. با توجه به شرایط من کدام کشور و دانشگاه ها، بهترین فاند رو میدهند و بازار کار و آینده خوبی هم داره؟؟؟ نکته اینجاست که فاند بالا گرفتن برام خیلی مهمه، چون پرداخت هزینه های تحصیل و حتی زندگی در خارج برام فراهم نیست. و ترجیح میدم جایی اپلای کنم که غیر از زبان انگلیسی، مدرک زبان دیگری نیاز نداشته باشند.
    با توجه به لیسانسم، چه رشته ای در حوزه بیولوژی بازار کار بهتری میتونه داشته باشه؟؟ من خودم میکروبیولوژی رو ترجیح میدم. و سوال دیگه اینکه با توجه به شرایط فعلی، چیکار میتونم بکنم که رزومه خودمو قوی تر کنم و شانس فاند گرفتنم بیشتر بشه؟؟

اطلاعات کلی من به این صورته:

رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :
    بیولوژی سلولی-مولکولی با گرایش میکروبیولوژی-آزاد شهریار-شهرقدس در سال 87 -معدل 17.78 و GPA:3.92

آیلتسندارم، اما آیلتس 6.5 تا 7 قابل پیش بینی هست

تا حالا مقاله ای نداشتم. 4 سال سابقه کار در شرکت های مهندسی پزشکی دارم به عنوان نماینده علمی و هماهنگ کننده فروش. کارآموزی در آزمایشگاه هم کرده ام. میتونم آیلتس با نمره بالا بگیرم اما حوصله GRE دادن و خوندن ندارم. زبان فرانسه هم در حد ابتدایی خوانده ام و می توانم ادامه دهم و مدرک بگیرم چون علاقه دارم.

واقعاً ممنون میشم دوستانی که تجربه مشابه داشتند کمک کنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    molecular cell biology

نقل قول نوشته اصلی توسط FaezehKa نمایش پست ها
    سلام دوستان

من میخواستم راهنمایی بگیرم از بین دوستانی که تجربه مستقیم در بیولوژی دارند. میخوام برای فوق لیسانس در رشته میکروبیولوژی یا رشته های مشابه فاند بگیرم. با توجه به شرایط من کدام کشور و دانشگاه ها، بهترین فاند رو میدهند و بازار کار و آینده خوبی هم داره؟؟؟ نکته اینجاست که فاند بالا گرفتن برام خیلی مهمه، چون پرداخت هزینه های تحصیل و حتی زندگی در خارج برام فراهم نیست. و ترجیح میدم جایی اپلای کنم که غیر از زبان انگلیسی، مدرک زبان دیگری نیاز نداشته باشند.
    با توجه به لیسانسم، چه رشته ای در حوزه بیولوژی بازار کار بهتری میتونه داشته باشه؟؟ من خودم میکروبیولوژی رو ترجیح میدم. و سوال دیگه اینکه با توجه به شرایط فعلی، چیکار میتونم بکنم که رزومه خودمو قوی تر کنم و شانس فاند گرفتنم بیشتر بشه؟؟

اطلاعات کلی من به این صورته:

رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :
    بیولوژی سلولی-مولکولی با گرایش میکروبیولوژی-آزاد شهریار-شهرقدس در سال 87 -معدل 17.78 و GPA:3.92

آیلتسندارم، اما آیلتس 6.5 تا 7 قابل پیش بینی هست

تا حالا مقاله ای نداشتم. 4 سال سابقه کار در شرکت های مهندسی پزشکی دارم به عنوان نماینده علمی و هماهنگ کننده فروش. کارآموزی در آزمایشگاه هم کرده ام. میتونم آیلتس با نمره بالا بگیرم اما حوصله GRE دادن و خوندن ندارم. زبان فرانسه هم در حد ابتدایی خوانده ام و می توانم ادامه دهم و مدرک بگیرم چون علاقه دارم.

واقعاً ممنون میشم دوستانی که تجربه مشابه داشتند کمک کنند.

دوست عزیز
    من پیشنهاد میکنم یه کم راجع به کشورا و دانشگاهای مختلف مطالعه کن تو فاروم همه چی توضیح داده شده....معدلت که خوبه..آیلتسم اگه 6.5 یا 7 بگیری خوبه..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

Red face پاسخ : شانس پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

نقل قول نوشته اصلی توسط aytak1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی هس که تازه برای دکترا اقدام کنه؟ تا با هم اماده بشیم.
    دوست عزیز سلام
    در صورت امکان اطلاعات بیشتری در مورد رشته مورد علاقه و رزومه و کشور یا کشورهای مورد نظرتون در اختیار قرار بدید.
    ممنون

سلام

میخواستم بدونم رشته ی زیست مولکولی رشته ی خوبی است ؟
    100 در 100 من نمیخوام تو ایران بمونم

اما برای بورسیه شدن هم نیاز به فول فاند دارم هم اینکه ازا لان دارم برنامه ریزی میکنم تا توی دانشگاه هاروارد بورس بشم

به نظر شما امکانش هست ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    molecular cell biology

نقل قول نوشته اصلی توسط jfemmawatson نمایش پست ها
    سلام

میخواستم بدونم رشته ی زیست مولکولی رشته ی خوبی است ؟
    100 در 100 من نمیخوام تو ایران بمونم

اما برای بورسیه شدن هم نیاز به فول فاند دارم هم اینکه ازا لان دارم برنامه ریزی میکنم تا توی دانشگاه هاروارد بورس بشم

به نظر شما امکانش هست ؟

سلام اینطور که معلومه شمام م3 من عشق واتسون هسین.....البته ک خوبه....با یه رزومه بسیار قوی و مکاتبه با دانشگاه و اساتید حتما می تونین برا فاند راضیشون کنین ..مورد داشتیم آخه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)