صفحه 49 از 59 نخستنخست ... 3940414243444546474849505152535455565758 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 583

موضوع: شانس پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    زیست شناسی دانشگاه شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

سلام
    جواب سوال 1:بازار کار گرایش ها با هم خیلی فرق داره و نمیشه گفت کدوم بهتره اما چیزی که اکثرا انتخاب می کنند ژنتیک پزشکی و بیوتیکنولوژی پزشکی هستش
    2:بستگی به معدل و رزومه ی خوب شما داره که اگه رزومه ی خوبی داشته باشید حتما موفق میشید
    3:توی کارشناسی بین گرایش های زیست شناسی اختلاف کمی وجود داره و هیچ فرقی نداره که کدوم رو بزنید

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

سلام دوستان من ارشد بیوشیمی هستم میتونم بورسیه بگیرم برای دکترا ژنتیک؟
    میتونم از ارشد بیوشیمی برم دکترا ژنتیک؟
    Cvقوی دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biology/Guilan University

سلام دوستان

من ترم آخر زیست جانوری از دانشگاه سراسری هستم، فعلا با معدل کل 15.
    اینجا میخوام ارشد جنین بخونم که برای دکترا بتونم اقدام کنم، احتمالا آلمان! چون باید پذیرش فول فاند بگیرم حتما.

کلاس زبانم از الان شروع کردم که تو این دو سه سال بتونم تا آیلتس خودمو برسونم.

لطفا هر چیزی که فکر میکنید برای پذیرش مهمه رو بهم بگید.

3 تا سوال!
    آیا تو کشور دیگه ای به جز آلمان شانس فول فاند گرفتن رو دارم؟ چه شرایطی باید داشته باشم؟
    و اینکه چه رشته هایی برای مقطع دکترا تو رشته من وجود داره؟ آیا بازار کار مناسبی برای رشته های ما وجود داره اون طرف؟
    تو این 3 سال میشه برای آیلتس آماده شد یا وقت بیشتری میبره؟

پیشاپیش مرسی ازتون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

سلام. من فارغ التحصیل رشته ایمنولوژی در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستم.سه تا مقاله ISI دارم و دوتامقاله کنگره بین المللی. اما هنوز در اآزمون TOFEL شرکت نکرده ام. سابقه گذروندن طرح رو در انستیتوپاستور ایران دارم.متاهل هستم.چند تا سوال دارم.
    1. آیا شانسی در گرفتن FULL FUND از دانشگاه های رتبه عالی آمریکا دارم؟
    2. اگر دانشگاه های خوبی در این زمینه سراغ دارید ممنون میشم معرفی کنید
    3. آیا الان که هنوز مدرک زبانی ندارم وقت مناسبی برای امکاتبه با اساتید دانشگاه مورد نظر هست یا بعد از گرفتن مدرک زبان اینکارو بکنم؟
    4.موقع APPLY کردن هم نیاز به مدرک TOFEL هست و هم GRE?

Junior Member

دوستان برادر من داره لیسانس میکروبیولوژی دانشگاه ازاد میخونه .
    میخواست مدرک b1 آلمانی بگیره بره کالج توی المان اما فهمیدیم وزارت علوم برای دوره کالج نامه اجازه خروج نمیده.
    باید برای فوق میکروبیولوژی بره ، میخواستم بدونم بهتره چه زبانی بخونه؟ بیشتر دانشگاهای فوق چه مدرکی میخوان؟
    من سایت DAAD رو سرچ کردم بیشتر دانشگاه های ارشد توی سایت زبان eng بودن. این درسته یا اینکه این سایت بیشتر دانشگاه زبان انگلیسی داره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

نقل قول نوشته اصلی توسط zeinabsh نمایش پست ها
    سلام. من فارغ التحصیل رشته ایمنولوژی در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستم.سه تا مقاله ISI دارم و دوتامقاله کنگره بین المللی. اما هنوز در اآزمون TOFEL شرکت نکرده ام. سابقه گذروندن طرح رو در انستیتوپاستور ایران دارم.متاهل هستم.چند تا سوال دارم.
    1. آیا شانسی در گرفتن FULL FUND از دانشگاه های رتبه عالی آمریکا دارم؟
    2. اگر دانشگاه های خوبی در این زمینه سراغ دارید ممنون میشم معرفی کنید
    3. آیا الان که هنوز مدرک زبانی ندارم وقت مناسبی برای امکاتبه با اساتید دانشگاه مورد نظر هست یا بعد از گرفتن مدرک زبان اینکارو بکنم؟
    4.موقع APPLY کردن هم نیاز به مدرک TOFEL هست و هم GRE?
    سلام دوست عزیز. تو رشته های بیو پذیرش گرفتن با فاند از امریکا یکم سخته اما اصلا نا ممکن نیست. پذیرش کاملا رقابتی پس نمیشه با اطمینان گفت بله یا نه. پیشنهاد من اینکه دانشگاه های رنک متوسط رو هم حتما مدنظر داشته باشید .شما باید از الان شروع کنید برای تافل و جی ار ای که نهایتا نمراتتون رو تا نوامبر داشته باشید. زمان مکاتبه با استاد اگر برای ترم فال میخواین اپلای کنید حدودا اکتبر و نوامبرقبل از اپلای برای اینکه یه تصمیمه اولیه بکیرید که ایا اصلا این دانشگاه اپلای کنید یا نه . بعد از اپلای هم جدی تر باید با استادا در ارتباط باشید تا بتونید یه ساپورت پیدا کنید. البته باید بررسی کنید یک سری دانشگاه ها استاد محور هستن و یک سری دانشگاه ها شما حتما اول باید از سد committee رد بشید. موقع اپلای هم بله نیاز به نمرات جی ار ای و تافل دارید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط homanoori71 نمایش پست ها
    سلام دوستان من ارشد بیوشیمی هستم میتونم بورسیه بگیرم برای دکترا ژنتیک؟
    میتونم از ارشد بیوشیمی برم دکترا ژنتیک؟
    Cvقوی دارم
    بله اسم رشته فقط تو ایرانه که محدودیت میاره. برای پی اچ دی مهم اینکه که بک گراند شما تا یه حدی به ریسرچ های دپارتمان بخوره .رشته های بیو همه بهم مرتبط هستن.

Junior Member

سلام دوستان
    من ارشد زیست شناسی جانوری از دانشگاه پیام نور تهران دارم. متاسفانه پایان نامه کار نکردم چون رشته م آموزش محور بوده و مقاله ای هم ندارم. معدلمم 16.98 هست. به نظرتون شانس اپلای دارم؟ اگه لازم باشه حتی حاضرم مقاله هم کار کنم
    دوم اینکه زبانم بد نیست و اگه بخوام می تونم کار کنم تا با یه نمره ی خوب قبول شم منتهی نمی دونم دقیقا برای تافل شرکت کنم یا آیلتس چون هنوز تصمیم نگرفتم دانشگاه مقصدم کجا باشه؟ گرچه مطمئنم برای انگلیسی زبان ها اقدام می کنم ولی در کل چیزی که برام خیلی مهمه فانده. در کل خوشحال میشم در مورد الفبای اپلای راهنمایی م کنید و اینکه چطوری بفهمم کدوم دانشگاه برای رشته های مرتبط من فاند دارن؟ چون این ایده تازه به سرم زده و هیچگونه راهنمایی هم ندارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mary2017 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ارشد زیست شناسی جانوری از دانشگاه پیام نور تهران دارم. متاسفانه پایان نامه کار نکردم چون رشته م آموزش محور بوده و مقاله ای هم ندارم. معدلمم 16.98 هست. به نظرتون شانس اپلای دارم؟ اگه لازم باشه حتی حاضرم مقاله هم کار کنم
    دوم اینکه زبانم بد نیست و اگه بخوام می تونم کار کنم تا با یه نمره ی خوب قبول شم منتهی نمی دونم دقیقا برای تافل شرکت کنم یا آیلتس چون هنوز تصمیم نگرفتم دانشگاه مقصدم کجا باشه؟ گرچه مطمئنم برای انگلیسی زبان ها اقدام می کنم ولی در کل چیزی که برام خیلی مهمه فانده. در کل خوشحال میشم در مورد الفبای اپلای راهنمایی م کنید و اینکه چطوری بفهمم کدوم دانشگاه برای رشته های مرتبط من فاند دارن؟ چون این ایده تازه به سرم زده و هیچگونه راهنمایی هم ندارم.
    خب این ایده ای که به سرتون زده جای کار زیاد داره. اولا خودتون باید برای فاند تحقیق کنید. بفهمید چند نوع کمک هزینه داریم و قضیه چیه. چه کشوری چه دانشگاهی . ارتباط با چه کسی و.... اینا زمان میبره و هیچکس نمیتونه واضح کنه اینارو براتون جز خودتون.زبان خیلی مهمه. گاهی ارزشش کمتر از معدل نیست.توی این مقطع انتظار میرفت که یه کار پژوهشی داشته باشید وگرنه قضیه سخت میشه. اما شاید بتونین با نمره خوبه زبان و جی آر ای جای اون نقص رو پر کنید.
    پیروز باشید
    I am blessed
    !yes

Junior Member sara_farrokhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    microbiology_tehran shargh

سلام
    من ترم 6 میکروبیولوژی دانشگاه آزاد،با معدل کل 17 و خورده ای ( تا الان!) هستم،
    میخوام بدونم شانس دارم توی یکی از دانشگاه های آلمان ارشد بخونم یا نه؟
    فاند ام برام مهم نیست،فقط میخوام برم
    اگه به نظرتون شانسشو دارم،لطفا بهم بگید کدوم دانشگاه منو بعنوان یه دانشجوی دانشگاه آزاد قبول میکنه،رشته ی مورد نظر ام ندارم،
    اگه غیر از رشته های زیست باشه خیلی بهتره،اگر نه هم ک مرتبط باشه،مهم نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)