صفحه 5 از 59 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 583

موضوع: شانس پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    راستش ،من دانشگاه ایالتی تا حالا نشنیدم میشه بیشتر توضیح بدهید؟
    فعلا معدلتون رو بالا ببرید تا حد ممکن
    زبان قوی کنید و واسه تافل برنامه ریزی کنید
    با اساتیدتون در کارهای تحقیقی شرکت کنید تا مقاله بدید .
    GRE هم واسه آمریکا لازمه.
    این شرایط واسه پذیرش و فاند خیلی مهمه. هرچه دانشگاه بهتر شرایطتتون هم باید بهتر باشه

موفق باشید
    منظور از دانشگاههای ایالتی (State Universities) دانشگاههایی هستند که در سطح خوب اند( نه ممتاز) این دانشگاهها نیمه دولتی هستن و هزینه هاشون نسبت به دانشگاهای برتر ارزانتر هست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    اول معاف بشید یعنی اقدام کنید که از همه مهمتره.
    همانطور که گفتم از پسر خالتون که در اون شهر هستند در مورد هزینه آن شهر و دانشگاه بپرسید.
    در ضمن شما آلمان هم میتونید برید یعنی راحتره از آمریکا فقط یک مدت بایستی زبان آلمانی بخونید.
    خب از فردا دارم میرم دنبالش...
    از آلمان متنفرم...:دی...کلا اروپا خیلی دوست ندارم برم...خب این زبان آلمانی رو در چه حدی باید بلد باشم؟!...خیلی طول میکشه؟
    آمریکا با ویزای F-1 اجازه کار دارم 20 ساعت در هفته توی همون دانشگاه...درسته؟!که کلا نزدیک 800-900 دلار در ماه میشه...آیا این حالت توی آلمان هم هستش؟
    بعد یه سوال دیگه...
    هزینه ها توی آلمان چه جوریه؟

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ari_gholi نمایش پست ها
    خب از فردا دارم میرم دنبالش...
    از آلمان متنفرم...:دی...کلا اروپا خیلی دوست ندارم برم...خب این زبان آلمانی رو در چه حدی باید بلد باشم؟!...خیلی طول میکشه؟
    آمریکا با ویزای F-1 اجازه کار دارم 20 ساعت در هفته توی همون دانشگاه...درسته؟!که کلا نزدیک 800-900 دلار در ماه میشه...آیا این حالت توی آلمان هم هستش؟
    بعد یه سوال دیگه...
    هزینه ها توی آلمان چه جوریه؟
    سلام
    مطابق مقررات در هر تاپیک بایستی مطابق عنوان تاپیک سوالات پرسیده شود و سوالات شما خلاف مقررات است. شما سوالات مربوط به آلمان و کار در آمریکا را می توانید در انجمن های مربوطه همین سایت بپرسید ، در آنجا همه چیز دقیق توضیح داده شده است.و اگر پاسخی را یافت نکردید در همانجا مطرح کنید.
    ویرایش توسط Royal2009 : September 18th, 2010 در ساعت 10:35 AM
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member

سلام من دانشجوی ارشد میکروبیولوژی دانشگاه الزهرا تهران هستم خیلی دلم می خواد برای ادامه تحصیل از یکی از دانشگاه های مطرح تو زمینه رشته خودم پذیرش بگیرم لطفا راهنماییم کنید

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

سلام
    من پزشک عمومی هستم که هفته پیش فارغ التحصیل شدم.میخام برم کانادا دکتری medical genetic یا master of genetic counselling بخونم.شدنی هست؟
    اگه میشه،معدل منو چه جوری ارزیابی می کنن؟آخه ما ا لیسانسها فرق داشتیم.7 سال درس خوندیم.معدل دو سال آخر من(انترنی) 16 و معدل کل حدود 15 هست.

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    سلام
    من پزشک عمومی هستم که هفته پیش فارغ التحصیل شدم.میخام برم کانادا دکتری medical genetic یا master of genetic counselling بخونم.شدنی هست؟
    اگه میشه،معدل منو چه جوری ارزیابی می کنن؟آخه ما ا لیسانسها فرق داشتیم.7 سال درس خوندیم.معدل دو سال آخر من(انترنی) 16 و معدل کل حدود 15 هست.
    سلام
    بله شدنی هست معدل 2 سال آخرتون خوبه و معدل کل شما واسه برخی دانشگاهای کانادا کمه (کانادایی ها خیلی روی معدل حساسن) البته کانادا معدل 2 سال آخر واسشون مهمتره که بسته با دانشگاه داره. باید سایت دانشگاه مدنظرتون چک کنید.
    نمره زبان خیلی مهمه، والبته در زمینه ژنتیک مقاله خیلی کمک کننده است ،پیام خصوصی بزنید تا بیشتر صحبت کنیم در مورد مقاله ژنتیکی.

با تشکر
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

نقل قول نوشته اصلی توسط manitor نمایش پست ها
    من پزشک عمومی هستمو تو رو خدا بگید میتونم زیست شناسی پذیرش بگیرم کانادا
    جواب: شما میتونید با کار در زمینه های مختلف سلولی مثل نوروساینس و ثبت مقاله به راحتی از کانادا و سوئیس پذیرش بگیرید.

Junior Member

سلام..من مدتهاست (از زمان لیسانس) با این سایت اشنام - راستش من هم دانشجوی ترم 3 ارشد زیست گیاهی هستم که البته پایان نامم بیوتکنولوژی هستش و کلا به بیوتک پزشکی و رشته های مرتبطش بسیار علاقه دارم و برای دکترا متقاضی اپلای(بیشتر آمریکا) در همین رشته ها هستم برای تافل مشکلی ندارم وGRE هم هنو ندادم - از دوستان کسی هست شرایط مشابه من را داشته باشه و اقدام کرده باشه بتونه راهنمایی کنه؟معدلام زیاد خوب نیست (لیسانس:15 - فوق تا حالا حدود 16) - اینکه کلا بین دانشگاههای درجه 1 آمریکا چقدر شانس پذیرش دارم؟ و دیگر اینکه مقالات در زمینه صرف بیوتک برای این رشته ها کافیست یا حتما بایستی مرتبط با پزشکی باشه؟

Junior Member

با سلام
    مسشه لطفا انواع فاند ها را نیز ذکر کنید؟

Junior Member

و اینکه آیا ایرادی نداره مقالات بصورت گروهی باشن و بطور مثال اسم من بعنوان نفر آخر ذکر شود؟ضمنا من حتما میخوام فاند بگیرم و حتی الامکان فول فاند - بنظرتون چقدر شانس دارم؟ با سپاس فراوان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)