صفحه 57 از 59 نخستنخست ... 747484950515253545556575859 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 583

موضوع: شانس پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

Junior Member

Unhappy پاسخ : شانس پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

دوستان سلام. من شديدا ب رشته تكنسين پروتزهاي دنداني علاقمندم ولي چون توي ايران فقط كارداني هست و بورسيه بهش تعلق نميگيره براي همين رشته زيست سلولي مولكولي دارم ميخونم تا اپلاي كنم . ايا ميتونم توي كانادا از اين رشته ب پروتز دندان برم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

سلام دوستان من لیسانس زیست شناسی با معدل15 و ارشد زیست شناسی با گرایش بیوشیمی با معدل19.5هستم دارای یک مقاله علمی پژوهشی داخلی و یک مقاله ISI که در حال گرفتن اکسپت در ژورنال خارجی است ، هستم میخواستم بدونم دانشگاهی خوب در خارج کشور که بتونم برای دکترا در همین رشته ادامه تحصیل بدم هست که پذیرش دانشجو دکترا داشته باشه؟ ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره یا اگه پذیرش گرفته
    توضیح بده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

سلام دوستان
    من قصد خوندن زیست شناسی در مقطع لیسانس رو دارم
    با توجه به گشتنم توی سایت فهمیدم ایتالیا بهترین جا برای گرفتن بورس هست
    از اونجایی که فقط قصد خوندن بیولوژی دارم گفتم بهتره توی این بخش سؤالمو بپرسم
    پیشنهاد شما چیه؟ کدوم کشور برای گرفتن بورس برای لیسانس بهتره؟؟

سلام به همه دوستان
    یه سوال داشتم

رشته:بیوتکنولوژی
    مقطع:لیسانس(دانشگاه آزاد واحد مشهد )
    معدل: ۱۷
    مقاله : ۱یا ۲ عدد
    ترجمه ۲ فصل از یک کتاب مرتبط با رشته (انگلیسی)
    سایر فعالیت ها: دارای گواهی نامه بین المللی دارو شناسی (البته ۲ واحد فارماکولوژی هم تو دانشگاه پاس کردم)
    و ۳ گواهی نامه کارگاه های آموزشی معتبر بین المللی
    اختراع: شاید تا قبل از ددلاین اختراعم ثبت بشه
    لطفا شرایطمو بدون اختراع و با اختراع مقایسه کنید

میخواستم بدونم با این شرایط تو چه کشور های شانس بورس (اسکالرشیپ)شدن برای همین رشته خودم در مقطع ارشد و دارم ؟؟؟

Junior Member

باسلام كسي ميدونه شرايط پذيرش از موسسه مكس پلانك آلمان چي هست؟؟آيا براي پذيرش در مقطع دكتري ريزنمرات كارشناسي رو هم ميخوان؟؟

سلام
    من ليسانس ميكروبيولوژي از دانشگاه شهيد بهشتي با معدل ١٦
    و فوق ليسانس ميكروبيولوژي از دانشگاه شهيد بهشتي با معدل ١٩:٤٢ شاگرد اول شدم
    پايان نامه ام رو در زمينه ي ساخت واكسن انفوانزا در انستيتو پاستور ايران به مدت ٢ سال گذروندم.
    عضو استعداد درخشان هستم، و اينكه رزومه ي تدريس در انستيتو پاستور دارم،تاحالا دو مقاله abstract اي در همايش بين المللي زيست شناسي و ايمونولوژي داشتم، در حال نوشتن دو مقاله ي ISI در زمينه ي ايمونولوژي هم هستم، و همچنين ميخوام تافل و GRE رو هم بگيرم با نمره ي خوب
    ميخواستم ببينم شانس پذيرش در چه دانشگاه هايي رو دارم و اينكه ايا شانس پذيرش از دانشگاه بيريتيش كلمبيا رو دارم يا نه
    ممنون 🙏🏼

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Zdr نمایش پست ها
    باسلام كسي ميدونه شرايط پذيرش از موسسه مكس پلانك آلمان چي هست؟؟آيا براي پذيرش در مقطع دكتري ريزنمرات كارشناسي رو هم ميخوان؟؟
    سلام
    وارد این سایت https://www.mpg.de/en/imprs بشین و دپارتمان مورد نظر را انتخاب کنین و شرایط پذیرشش را بخونین.
    برای مثال این شرایط پذیرش شاخه ایمنولوژی و اپی ژنتیک:
    We welcome applications from excellent and highly motivated students of all nationalities with a passion for science. We expect:
    • outstanding academic record (GPA >80%, first or upper second class degree, top 10% of students in a given year)

• practical lab experience of at least 4-6 months

• excellent English language skills (TOEFL/IELTS or equivalent certificate recommended -not required- if you are not a native speaker or did not complete your University education in an English-speaking country)

Formal requirement: Applicants must hold an MSc/Diploma in Biology/ Biomedicine/ Biochemistry/ Bioinformatics or related subject (to be obtained before start of program in September).What is NOT required to apply for the IMPRS-MCB program?Language fluencyEnglish is the official language of the program, and knowledge of German is not required.If you have taken an English language proficiency test (TOEFL/CET/ect.), we encourage you to upload your certificates in the application platform. You will be offered the opportunity to attend a free German language course if you choose to.Standardized TestsIMPRS-IEM does not require standardized testing such as the GRE for admissions. You may upload those certificates with your application if you choose to do so.Individual FellowshipApplicants are not required to have an individual fellowship to apply. All students offered entry into the program will be provided with an employment contract to cover living expenses. There are no tuition fees to pay. However, we encourage students to apply for such individual fellowships before and during their PhD for the purposes of CV building.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnazfrqn نمایش پست ها
    سلام
    من ليسانس ميكروبيولوژي از دانشگاه شهيد بهشتي با معدل ١٦
    و فوق ليسانس ميكروبيولوژي از دانشگاه شهيد بهشتي با معدل ١٩:٤٢ شاگرد اول شدم
    پايان نامه ام رو در زمينه ي ساخت واكسن انفوانزا در انستيتو پاستور ايران به مدت ٢ سال گذروندم.
    عضو استعداد درخشان هستم، و اينكه رزومه ي تدريس در انستيتو پاستور دارم،تاحالا دو مقاله abstract اي در همايش بين المللي زيست شناسي و ايمونولوژي داشتم، در حال نوشتن دو مقاله ي ISI در زمينه ي ايمونولوژي هم هستم، و همچنين ميخوام تافل و GRE رو هم بگيرم با نمره ي خوب
    ميخواستم ببينم شانس پذيرش در چه دانشگاه هايي رو دارم و اينكه ايا شانس پذيرش از دانشگاه بيريتيش كلمبيا رو دارم يا نه
    ممنون ������������
    در صورت کسب نمره بالا در زبان رزومه خوبی خواهید داشت. تجربه کار های تحقیقاتی شما برای پذیرش دکتری خیلی اهمیت داره و اگر تجربه تحقیقاتی خوبی در زمینه مربوط به رشته دکتری دارید راحت می تونید پذیرش با فاند بگیرید.
    برای پزیرش از دانشگاه بریتیش کلمبیا وارد سایتش بشید و دپارتمان ایمنولوژی یا میکروبیولوژی را پیدا کنید. استادی که بیشترین شباهت کار های تحقیقاتی با شما را داره پیدا کنید و از طریق ایمیل با استاد ارتباط برقرار کنید و اگر جواب مثبت ازش گرفتین برای اون دانشگاه اپلای کنید.

Junior Member

سلام،من رشته زيست سلولي ميخونم و ميخوام كلا راجع به بازار كار و موقعيت هاي شغلي رشته بيوشيمي (چون ميخوام در رشته بيوشيمي ادامه بدم)در ايران و اروپا و كانادا بپرسم؟اگر براي دكتري بيوشيمي به خارج ازايران بيام وضعيت چطوره؟؟تو ايران يه عده ميگن كه اصلا بازار كار خوبي نداره اما عده اي هم ميگن اگه قوي باشي داره خوبم داره،و در خارج از ايران هم نميدونم موقعيت هاي شغلي اين رشته و درآمدش چطور هست؟؟نظر شما چيه؟؟به همين علت نميدونم ادامه بدم اين مسيرو يا تغيير رشته بدم ،البته من خودم علاقه دارم به اين رشته و تلاشمم ميكنم ولي بعضي از افرادي رو ديدم كه همينجوري بودن و اصلا راضي نيستن.!دوستاني كه در اين زمينه اطلاعات دارن ممنون ميشم راهنماييم كنن

Junior Member

سلام،وقتتون بخير
    من كارشناسي سلولي دانشگاه آزاد تهران ميخونم ميخوام شرايط پذيرش رشته بيوشيمي رو براي ادامه تحصيل در آمريكا و كانادا بدونم؟چه آزموني براي پذيرش اين رشته مدنظر هست؟ممنون ميشم راهنماييم كنيد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)