صفحه 7 از 59 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 583

موضوع: شانس پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

There are numerous factors which are influential in the admission process; you and all of the other friends can find them easily by a little search in this very forum.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

سلام من رشته ی زراعت و اصلاح نباتات از دانشگاه سراسری با معدل 13.5 دارم و مدتی هم در آزمایشگاه ژنتیک پزشکی روی طرح کار کردم می خواستم بدونم امکان اینکه بتونم از یکی از دانشگاههای معتبر کانادا پذیرش در رشته بیوتکنولوژی یا ژنتیک بگیرم چقدره!؟و کدوم یکی از دانشگاههای کانادا در این زمینه معتبره!؟

نقل قول نوشته اصلی توسط *maral* نمایش پست ها
    سلام من رشته ی زراعت و اصلاح نباتات از دانشگاه سراسری با معدل 13.5 دارم و مدتی هم در آزمایشگاه ژنتیک پزشکی روی طرح کار کردم می خواستم بدونم امکان اینکه بتونم از یکی از دانشگاههای معتبر کانادا پذیرش در رشته بیوتکنولوژی یا ژنتیک بگیرم چقدره!؟و کدوم یکی از دانشگاههای کانادا در این زمینه معتبره!؟
    سلام
    معدل شما کمی پایینه خصوصا واسه کانادا که روی معدل حساسیت بیشتری دارن
    موارد دیگه رو ذکر نکردین منظورم نمره زبان در چه سطحی دارین یا میتونین بیارین و نیز مقاله ISI اگر این موارد رو در حد عالی دارین میتونین برای دانشگاه های معتبر کانادا امیدوار باشین در غیر اینصورت باید به فکر جاهای دیگه هم باشین هرچند که کانادا رو هم میتونین در کنارش try کنین
    Professor John Nash:The most important discovery of my life it is only in the mysterious equations of love, that any logical reasons can be found

سلام، من رشته ی فیزیولوژی جانوری دانشگاه کرمان میخونم (سراسری)، ترم سومم الان؛ لیسانسمم دانشگاه تهران بودم با معدل 16، معدل ارشدمم فک کنم تقریبا 17 بشه
    از پایان نامم هم 2تا مقاله فک کنم در بیاد، میخوام وااسه دکترا برم، neuroscience
    ;کلا اطلاعات زیادی ندارم، کسی میتونه راهنمایی کنه، حالا هرجا بشه، امریکا، کانادا، استرالیا یا سوئد
    هزینه هم واسم مهمه و اینکه بتونم فاند بگیرم
    زبانم هم بد نیست ولی امتحان ندادم هنوز، ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط desertigle نمایش پست ها
    سلام، من رشته ی فیزیولوژی جانوری دانشگاه کرمان میخونم (سراسری)، ترم سومم الان؛ لیسانسمم دانشگاه تهران بودم با معدل 16، معدل ارشدمم فک کنم تقریبا 17 بشه
    از پایان نامم هم 2تا مقاله فک کنم در بیاد، میخوام وااسه دکترا برم، neuroscience
    ;کلا اطلاعات زیادی ندارم، کسی میتونه راهنمایی کنه، حالا هرجا بشه، امریکا، کانادا، استرالیا یا سوئد
    هزینه هم واسم مهمه و اینکه بتونم فاند بگیرم
    زبانم هم بد نیست ولی امتحان ندادم هنوز، ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه
    درود
    1-بخشهای مختلف این فاروم را خوب مطالعه کنید.
    2-مقاله پایانامه تان را هر چه سریعتر منتشر کنید.
    3-نمره زبان هم جزو اولویتهاتون باشه.
    4- اینکه کدام کشور شانس دارید کسی نمیتونه دقیقا بگه بهترین کار اینه که سایت دانشگاهای مورد نظرتون را به دقت مطالعه کنید تا از شرایط پذیرششون مطلع شوید.

موفق باشید
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

سلام
    من ترم 7 ، رشته زیست شناسی سلولی مولکولی - گرایش ژنتیک هستم. از دانشگاه آزاد واحد تهران پزشکی. معدلم بالای 14 !

میخوام برای فوق ژنتیک پزشکی بخونم توی مالزی!

به نظر شما بهترین دانشگاه برای من کدومه ؟ (با هزینه متوسط)

زبانم خوبه! یعنی متوسط رو به بالا!

خواهش میکنم منو راهنمایی کنید!

با تشکر!

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

این رشته رو فقط upm داره ولی ایرادش اینه که تزه و وزارت علوم قبول نداره.اگه کورس داشت موردی نبود.انگار فقط 6 واحد تئوری داره.وزارت بهداشتو نمیدونم.شهریه کلش هم 4هزار دلاره.
    .

من و تو همدانشگاهی بودیم.بعضی از بچه های ژنتیک رو میشناختم.من اونجا پزشکی خوندم. شاید تو رو هم بشناسم!!

کلا احتمال اینکه بتونم فاند بگیرم زیاده یا کم؟!

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط desertigle نمایش پست ها
    کلا احتمال اینکه بتونم فاند بگیرم زیاده یا کم؟!
    سلام،
    احتمال که وجود داره و کم و زیادش بستگی به تلاش و cv شما داره

موفق باشید
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

سلام دوستان . من دانشجوی کارشناسی زیست شناسی ام(دانشگاه ارومیه). معدلم 14.5 البته بگم که دانشکده علوم ما به عقده ای بودن اساتیدش تو نمره دادن مشهوره. کارهای تحقیقاتی هم انجام میدم ( 2 تا پروژه) که به گفته استادم اگه خوب مقاله هاش رو بنویسم تو ژورنال های مطرح حتما چاپ میشن. ذاتا هم به انجام دادن پروژه های پروتئومیک و بیوتک خیلی علاقه دارم. با این خلاصه رزومه ای که نوشتم به نظرتون میتونم تو یه دانشگاه مطرح تو آمریکا پذیرش و فاند بگیرم؟ لطفا اونایی که واقعا تجربه دارن جواب بدن تا سردرگم نشیم. مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)