صفحه 8 از 59 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 583

موضوع: شانس پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

پیش فرض پاسخ : شرایط پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

البته در باره زبانم هم بگم که متوسطه و دارم روش کار میکنم. من ترم 6 ام و 2 ترم وقت دارم واسه زبان و فکر کنم برسم

Junior Member

پیش فرض : شرایط پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

سلام ميشه به من راهنمايي كنيد ليست دانشگاه هاي خوب در رشته بيولو‍ژي و مخصوصا بيوتكنولوژي را از كجا مي تونم پيدا كنم؟ايا كسي ميدونه دانشگاه سنگاپور از نظر درجه علمي چطوره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

سلام دوست عزیز.سوالتون خیلی کلی بود ولی اطلاعات گرفتن پذیرش از داانشگاه های کانادارو از فروم های دیگه به راحتی پیدا میکنی.

Junior Member

سلام.دوست عزیزی که پزشک عمومی هستین. شما قصد ادامه تحصیل در مقطعph.dرو دارین یا دنبال ریسرچ پوزیشنی؟

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : : شرایط پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

نقل قول نوشته اصلی توسط eli_hash نمایش پست ها
    سلام ميشه به من راهنمايي كنيد ليست دانشگاه هاي خوب در رشته بيولو‍ژي و مخصوصا بيوتكنولوژي را از كجا مي تونم پيدا كنم؟ايا كسي ميدونه دانشگاه سنگاپور از نظر درجه علمي چطوره؟
    درود،
    سایت های معتبر در زمینه رنکینک دانشگاههای جهان را در همین سایت می توانید پیدا کنید.
    شادکام باشید
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

سلام
    به نظرتون نمره ریاضی GRE برای رشته های بیولوژی چقدر تو پذیرش تاثیر داره ؟ من لیسانس گیاه پزشکی و فوق لیسانس بیوتکنولوژی دارم و پایان نامم رو روی بیوتکنولوژی گیاهان دارویی انجام دادم و برای پذیرش در رشته های داروسازی بر مبنای گیاهی اقدام کردم. مقاله داخلی زیاد داشتم مقاله خارجی هم یکی تازه چاپ شده یکی دیگه هم در حال نوشتن دارم. تجربه کار آزمایشگاهیم خوبه و نمره تافل هم 590 گرفتم اما از بابت GRE نگرانم. نمره وربال بد نشد 430 ولی ریاضیم کم شده 560 گرفتم. نگرانم که نمره ریاضی تا چه حد برای رشته های ما تاثیر گذاره

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

نقل قول نوشته اصلی توسط BehnoushHajian نمایش پست ها
    سلام
    به نظرتون نمره ریاضی GRE برای رشته های بیولوژی چقدر تو پذیرش تاثیر داره ؟ من لیسانس گیاه پزشکی و فوق لیسانس بیوتکنولوژی دارم و پایان نامم رو روی بیوتکنولوژی گیاهان دارویی انجام دادم و برای پذیرش در رشته های داروسازی بر مبنای گیاهی اقدام کردم. مقاله داخلی زیاد داشتم مقاله خارجی هم یکی تازه چاپ شده یکی دیگه هم در حال نوشتن دارم. تجربه کار آزمایشگاهیم خوبه و نمره تافل هم 590 گرفتم اما از بابت GRE نگرانم. نمره وربال بد نشد 430 ولی ریاضیم کم شده 560 گرفتم. نگرانم که نمره ریاضی تا چه حد برای رشته های ما تاثیر گذاره
    نمره quantitative واسه همه رشته ها مهمه... چون میتونه توانایی ذهنی شما رو در گذروندن یک دوره PHD نشون بده.. در رشته های مختلف میانگین این نمره متفاوت هست..
    شما باید ببینی بقیه داوطلبها چه نمره ای میگیرن.. مثلا برای مهندسی ها 750 هم کمه ولی برای رشته روانشناسی این نمره فوق العاده هست...
    من دیدی نسبت به رشته های بیو ندارم ولی حس میکنم نمره ات ضعیفه ولی وربالت میتونه اونو بپوشونه تا حدی...
    برای رشته من (شیمی) دانشگاهای زیادیو دیدم که مینیمم ریاضی شون 600 بوده ..
    یا حق

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    نمره quantitative واسه همه رشته ها مهمه... چون میتونه توانایی ذهنی شما رو در گذروندن یک دوره PHD نشون بده.. در رشته های مختلف میانگین این نمره متفاوت هست..
    شما باید ببینی بقیه داوطلبها چه نمره ای میگیرن.. مثلا برای مهندسی ها 750 هم کمه ولی برای رشته روانشناسی این نمره فوق العاده هست...
    من دیدی نسبت به رشته های بیو ندارم ولی حس میکنم نمره ات ضعیفه ولی وربالت میتونه اونو بپوشونه تا حدی...
    برای رشته من (شیمی) دانشگاهای زیادیو دیدم که مینیمم ریاضی شون 600 بوده ..
    یا حق
    تو این رشته های زیر گروه زیست من range بین 1000 تا 1150 مجموع وربال و quantitative رو دیدم.بنابر این حالا که حدود 400 وربال میتونین بگیرین حداقل باید به فکر نمره 600 باشین.
    Professor John Nash:The most important discovery of my life it is only in the mysterious equations of love, that any logical reasons can be found

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

سلام به همه!
    من دیگه کم کم دارم واسه اپلای اماده میشم.مدارک دانشگاه و نمره زبانم تازه اماده شده.

سوال من اینه که: من یه فارغ التحصیل پزشکی هستم که می خوام ژنتیک انسانی بخونم. ولی تا جایی که بررسی کردم باید از master شروع کنم! و دارم همین کار رو میکنم. ایا دوستان موارد مشابه سراغ دارند که به کسی مث من پذیرش phd داده باشند؟میخوام خیالم راحت باشه که کاری که دارم انجام میدم تنها راه حله...

سوال بعدی اینه که من تو این چند ماهه خیلی اینترنت رو زیر و رو کردم. ولی به جز امریکا و کانادا و انگلیس این رشته رو جای دیگه پیدا نکردم. کسی میتونه کمک کنه که option های بیشتری واسه اپلای پیدا کنم؟

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    سلام به همه!
    من دیگه کم کم دارم واسه اپلای اماده میشم.مدارک دانشگاه و نمره زبانم تازه اماده شده.

سوال من اینه که: من یه فارغ التحصیل پزشکی هستم که می خوام ژنتیک انسانی بخونم. ولی تا جایی که بررسی کردم باید از master شروع کنم! و دارم همین کار رو میکنم. ایا دوستان موارد مشابه سراغ دارند که به کسی مث من پذیرش phd داده باشند؟میخوام خیالم راحت باشه که کاری که دارم انجام میدم تنها راه حله...

سوال بعدی اینه که من تو این چند ماهه خیلی اینترنت رو زیر و رو کردم. ولی به جز امریکا و کانادا و انگلیس این رشته رو جای دیگه پیدا نکردم. کسی میتونه کمک کنه که option های بیشتری واسه اپلای پیدا کنم؟
    درود
    اگه اشتباه نکنم شما یک پیام خصوصی هم به بنده داده بودید که بعلت شلوغی خفن اوضاع زندگی نتونستم جواب بدهم( شایدم شما نبودید) در هر صورت هر کسی بوده خدای نکرده از ما دلگیر نشده باشند رفقا.
    یکی از راههاش اینه که مثلا X HUMAN GENETICS SOCIETY بجایX اسم اون کشور را گوگل کنید بعد از طریق اساتید یا اطلاعات دیگر می تونید سرنخهای احتمالی را پیدا کنید.
    ولی بطور کلی این روزها رشته اکثرا Interdisciplinary هستند و از نظر من نباید به اسم رشته خودمان را محدود کنیم.
    اطالاعات مفیدی کسب کردید رفقا را در اینجا بی نصیب نگذارید.

عیدتون قشنگ
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)