صفحه 9 از 59 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 583

موضوع: شانس پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شرایط پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

آره خودم بودم ولی اون قضیه مال چند ماه قبل بود.
    ممنون از جواب
    عید شما هم مبارک

پیش فرض پاسخ : شرایط پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    درود
    اگه اشتباه نکنم شما یک پیام خصوصی هم به بنده داده بودید که بعلت شلوغی خفن اوضاع زندگی نتونستم جواب بدهم( شایدم شما نبودید) در هر صورت هر کسی بوده خدای نکرده از ما دلگیر نشده باشند رفقا.
    یکی از راههاش اینه که مثلا X HUMAN GENETICS SOCIETY بجایX اسم اون کشور را گوگل کنید بعد از طریق اساتید یا اطلاعات دیگر می تونید سرنخهای احتمالی را پیدا کنید.
    ولی بطور کلی این روزها رشته اکثرا Interdisciplinary هستند و از نظر من نباید به اسم رشته خودمان را محدود کنیم.
    اطالاعات مفیدی کسب کردید رفقا را در اینجا بی نصیب نگذارید.
    عیدتون قشنگ
    سلام
    منم یه راه حل میگم که خیلی خیلی موثره و مجرب!!!!!!!!!!!!
    از مقالات مربوطه آدرس هارو بدست بیارین که بعضا موتور جستجو ها هم نمیتونن پیدا کنن
    Professor John Nash:The most important discovery of my life it is only in the mysterious equations of love, that any logical reasons can be found

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Of Microbiology

سلام بر دوستان و ممنون از اينكه اين فوروم خوب راه اندازي شده...

چندتا سوال داشتم...بنده 1-2 ترم ديگه در رشته ميكروبيولوژزي مقطع كارشناسي فارغ التحصيل ميشم...ميخواستم براي ارشد از اروپا كشورهايي مثل هلند يا در مالزي پذيرش بگيرم...بيزحمت اگه اطلاعات داريد بفرماييد كه كدوم دانشگاه ها در اين كشورها براي رشته من (ميكروبيولوژي و يا بيوتكنولوژي)بهترند و شرايط و هزينه به طور تخميني چطور هست ...لطفا راهنمايي كنيد...

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali777 نمایش پست ها
    سلام بر دوستان و ممنون از اينكه اين فوروم خوب راه اندازي شده...

چندتا سوال داشتم...بنده 1-2 ترم ديگه در رشته ميكروبيولوژي مقطع كارشناسي فارغ التحصيل ميشم...ميخواستم براي ارشد از اروپا كشورهايي مثل هلند يا در مالزي پذيرش بگيرم...بيزحمت اگه اطلاعات داريد بفرماييد كه كدوم دانشگاه ها در اين كشورها براي رشته من (ميكروبيولوژي و يا بيوتكنولوژي)بهترند و شرايط و هزينه به طور تخميني چطور هست ...لطفا راهنمايي كنيد...
    درود
    1- شرایط هزینه اگر موفق به اخذ فاند شوید هزینه ای نخواهید داشت.
    2- لیست دانشگاههای مربوط به این کشور ها را می توانید از انجمن مربوط به همان کشور بدست بیاورید.
    3- در مورد مالزی حداقل من ندیدم کسی موفق به اخذ کمک هزینه شده باشد.
    4- پیشنهاد می کنم حتما حتما بخش های مختلف این سایت را چند روز وقت بگذارید وبدقت مطالعه بفرمایید تا با جزییات امور بیشتر آشنا شوید(ارزش وقت گذاشتن را دارد).
    موفق باشید
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member rosa2011 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc

سلام به همگی دوستان

من قصد دارم امسال برای دوره phd اپلای کنم شرایطم را نوشتم اگه امکان داره کسانی که پذیرش گرفتند یا اطلاع کافی دارند نظرشون را راجع به اینکه آیا احتمال پذیرش گرفتن دارم و اینکه برای چه دانشگاه هایی اپلای کنم را بگن. در ضمن تیر ماه قراره که امتحان ایلتس بدم (لیسانس زبان هم دارم).

رشته تحصیلی کارشناسی: مامایی
    معدل کارشناسی: 15.96
    رشته تحصیلی کارشناسی ارشد: فیزیولوژی
    معدل کارشناسی: 18.72
    مقاله:
    1 مقاله پذیرش شده داخلی،
    1 مقاله پذیرش شده ISI،
    1 کنفرانس بین الملی مشهد (پوستر)،
    1 سمینار داخلی تهران (پوستر)
    1 مقاله ISI هم submit کردم.

با تشکر از توجه شما

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rosa2011 نمایش پست ها
    سلام به همگی دوستان

من قصد دارم امسال برای دوره phd اپلای کنم شرایطم را نوشتم اگه امکان داره کسانی که پذیرش گرفتند یا اطلاع کافی دارند نظرشون را راجع به اینکه آیا احتمال پذیرش گرفتن دارم و اینکه برای چه دانشگاه هایی اپلای کنم را بگن. در ضمن تیر ماه قراره که امتحان ایلتس بدم (لیسانس زبان هم دارم).

رشته تحصیلی کارشناسی: مامایی
    معدل کارشناسی: 15.96
    رشته تحصیلی کارشناسی ارشد: فیزیولوژی
    معدل کارشناسی: 18.72
    مقاله:
    1 مقاله پذیرش شده داخلی،
    1 مقاله پذیرش شده ISI،
    1 کنفرانس بین الملی مشهد (پوستر)،
    1 سمینار داخلی تهران (پوستر)
    1 مقاله ISI هم submit کردم.

با تشکر از توجه شما
    درود،
    عیدتون مبارک
    شرایط شما بنظر من خوبه اما به نظر من:
    سعی کنید تعداد مقالات مرتبط به هم در ژورنال های ایندکس شده در پاب مد را بیشتر کنید ( خیلی مهمه اسمتون در پاب مد بیاد)
    نمرات مناسب جی آر ی هم جنرال و هم سابجکت به ویژه برای آمریکا وکانادا قطعا مفید خواهد بود.
    نمره زبان هم که هرچه بیشتر بهتر.
    خودتان را محدود به یک کشور یا دانشگاه خاص نکنید ( بین 10 تا 15 دانشگاه را در کشورهای مختلف انتخاب کنید و قبل از اپلای با اساتید که کار مشابه شما دارند تماس برقرار کنید خیلی مهمه)
    و در آخر قسمت های مختلف این سایت را هم به دقت مطالعه کنید بویژه کشورها و دانشگاهای مورد نظرتون هرچقدر اطلاعاتتون بیشتر باشه بهتر مسیر را خواهید شناخت.
    اطلاعات و تجربیات بچه های سایر رشته ها قطعا کمک کننده است.

شاد و سربلند باشید
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member rosa2011 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc

با تشکر از شماroyal2009 و تبریک سال نو
    در مورد زبان، چون دانشگاههای اروپایی بویژه آلمان مد نظرم هست فکر می کنم (با توجه به مطالب سایر قسمتهای سایت) نمره ایلتس کافی باشه. در ضمن مقاله های من فعلا در مرحله accept هست و هنوز چاپ نشده. فراموش کردم که بگم اصلا سابقه کار ندارم و بین کارشناسی و ارشدم تقریبا سه سال فاصله افتاده (هر چند در این مدت دانشجوی زبان بودم)با این شرایط باز هم فکر می کنید شانسی داشته باشم برای دانشگاه های خوب آلمان یا برای دانشگاه های معمولی اقدام کنم؟
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rosa2011 نمایش پست ها
    با تشکر از شماroyal2009 و تبریک سال نو
    در مورد زبان، چون دانشگاههای اروپایی بویژه آلمان مد نظرم هست فکر می کنم (با توجه به مطالب سایر قسمتهای سایت) نمره ایلتس کافی باشه. در ضمن مقاله های من فعلا در مرحله accept هست و هنوز چاپ نشده. فراموش کردم که بگم اصلا سابقه کار ندارم و بین کارشناسی و ارشدم تقریبا سه سال فاصله افتاده (هر چند در این مدت دانشجوی زبان بودم)با این شرایط باز هم فکر می کنید شانسی داشته باشم برای دانشگاه های خوب آلمان یا برای دانشگاه های معمولی اقدام کنم؟
    با تشکر
    100 درصد شانس دارید
    فاصله بین کارشناسی و ارشدم هم نقطه ضعف خودتون تلقی نکنید!به اونها هم نگویید مگر پرسیدند. اگرم پرسیدند بگویید بین ارشد و کارشناسی کاره ریسرچ می کردم و رشته زبان هم می خوندم که این مدرک زبان هم نقطه قوتتونه
    چون خودتون گفتید که مقالتون هنوز چاپ نشده حدس میزنم باید در این 3 سال کار ریسرچ هم انجام می دادید
    هم معمولی و هم خوب را اپلای کنید، با شرایط ضعیفتر از شما پذیرش گرفتند از جاهای خیلی خوب شما که شرایطتتون خوبه.
    مرسی

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانس زیست شناسی از دانشگاه فردوسی مشهد با معدل 14.60 هستم.همسرم دانشجو مقطع دکتری در آمریکا هستند. من هم می خوام تحصیلاتم را در یکی از رشته های مرتبط ادامه بدم. با چند تا استاد صحبت کردم. میگن research experience کمی داشتی. لطفا منو راهنمایی کنم با این شرایط چه کار میشه کرد. تو خونه موندن خیلی برام سخت شده

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zmk نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس زیست شناسی از دانشگاه فردوسی مشهد با معدل 14.60 هستم.همسرم دانشجو مقطع دکتری در آمریکا هستند. من هم می خوام تحصیلاتم را در یکی از رشته های مرتبط ادامه بدم. با چند تا استاد صحبت کردم. میگن research experience کمی داشتی. لطفا منو راهنمایی کنم با این شرایط چه کار میشه کرد. تو خونه موندن خیلی برام سخت شده
    درود،
    معدلتون بالا نیست،پس با کسب نمره مناسب جی آریی بویژه سابجکت که البته اجباری نیست شرایط خودتون را ارتقا دهید البته جی آر ایی واسه امریکا ست ، و برخی نقاط در کاناد ا ارو پا لازم نداره
    نمره زبان هم که قطعا هر چه بیشتر بهتر (نیازی به گفتن نداشت البته)
    با چند استاد صحبت کرده اید؟ با نظر یکی دو نفر و حتی چند نفر نامید نشوید! بود ه اند کسانی که با 20-30 نفر هم مکاتبه داشتند ( البته منطقی).
    بنظر من، یا ارشد را در ایران بخوانید یا اینکه به دانشکدهای علوم زیستی یا پزشکی( اساتید علوم پایه نه بالینی ) مراجعه کنیدو بگویید که می خواهید در طر ح های تحقیقاتی آنها شرکت کنید. البته انتظار دستمزد هم نداشته باشید. اگر دوستانتان هم در ایران ارشد یا دکتر می خوانند می توانید در کنار آنها کار کنید.
    شرکت در کارگاههای آزمایشگاهی که مراکز تحقیقاتی و دانشگاهها برگزار می کنند هم جهت آشنایی با تکنیک های تحقبقاتی مفید است.

شاد سربلند و امیدوار باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)