صفحه 1 از 59 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 583

موضوع: شانس پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

پیش فرض شانس پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

سلام دوستان

فکر کردم واقعا جای خالی یک تاپیک برای بچه های فارغ التحصیل زیست شناسی در این فروم احساس می شه متاسفانه بچه های زیست زیاد در این فروم فعال نیستند
    خواهش می کنم از همه دوستان با هر گرایش زیست شناسی ( میکروبیولوژی، جانورشناسی، گیاه شناسی، ژنتیک ، بیوشیمی و بیوفیزیک ) تجربیات و سوالات خودشون را اینجا مطرح کنند

ارادتمند

پیش فرض پاسخ : شرایط پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

اول از همه خودم شروع می کنم
    من قصد دارم در رشته ای غیر از رشته ارشدم برای دکترا اقدام کنم قصد دارم از بیوسیستماتیک جانوری به ژنتیک یا بیوشیمی تغییر گرایش بدم گرایش ارشدم هیچ ارتباطی با گرایش مورد علاقه ام ندارند بنابراین سابقه کار تحقیقاتی در زمینه ژنتیک ندارم به نظر شما چقدر شانس برای گرقتن پذیرش دارم ؟و چه راه کار هایی دارم برای این که شانس پذیرشم را بیشتر کنم؟ و با توجه به این شرایط برای چه دانشگاههای شانس پذیرش بیشتری دارم ؟

پیش فرض پاسخ : شرایط پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

كاملا موافقم. آخه زيست شناسي شرايطش با علوم پزشكي و توانبخشي خيلي فرق مي كنه. در صورتي كه تاپيك فعلي فقط به مسائل پزشكان اختصاص داره. شما زيست خوندين؟

شما پروژه ارشدت ربطي به ژنتیک داشته؟ تو اين زمينه كاري انجام دادي؟

من زيست سلولي مولكولي و بيوشيمي باليني خوندم ولي دوباره مي خوام در شاخه هاي زيست ارامه تحصيل بدم.

سلام دوست عزیز
    نه من پروزه ام ارتباطی به ژنتیک نداره من ارشد بیوسیستماتیک جانوری از دانشگاه تهران دارم
    اگر کار تحقیقی زیر نظر اساتید در دانشگاه در زمینه ژنتیک انجام بدم امکان گرفتن پذیرش هست؟

ببينيد بايد در نظر داشته باشي كه كدوم شاخه از ژنتیک رو مي خواي اقدام كني مسلما شانس شما براي ژنتیک پزشكي كمه ولي در زمينه ژنتیک پايه شانس داريد اگه بتونيد حداقل توي كنفرانسي مرتبط با ژنتیک يا زيست مولكولي مقاله بدين خيلي ميتونه بهتون كمك كنه.

اگر کار تحقیقی زیر نظر اساتید در دانشگاه در زمینه ژنتیک انجام بدين كه عاليه و راه ديگش شركت در كارگاه هاي زيست مولكولي و ژنتیک هست كه certificate ميدن. چون اگه توي cv بنويسيد كه چه تكنيك هايي از زيست مولكولي رو بلدين فوق العاده موثر ميشه.

من پزشک عمومی هستمو تو رو خدا بگید میتونم زیست شناسی پذیرش بگیرم کانادا

Junior Member

سلام به همه دوستان زيست شناس
    من فارغ التحصيل رشته زيست سلولي-مولكولي در مقطع فوقم. خيلي دوست دارم از كانادا براي مقطع دكترا تو همين رشته بورس بگيرم. ولي نميدونم بايد از كجا شروع كنم. ممنون ميشم اگه كسي اطلاعاتي در اين مورد دارد به بگه...

صفحه 1 از 59 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)