صفحه 39 از 59 نخستنخست ... 293031323334353637383940414243444546474849 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 583

موضوع: شانس پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

سلام دوستان یسوال داشتم ممنون میشم جواب بدین...بنظرشما سلولی ملکولی پژوهشگاه مهندسی ژنتیک بهتره یا بیوشیمی تبریز..بیشتر منظورم برای گرفتن پذیرش هست که کدوم رشته و کدوم یکی از دانشگاه های ذکر شده معتبرتره؟ ؟!!ممنونمن توی ارشد امسال دوتاشو پذیرفته شدم یمقدار مرددم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    molecular cell biology

پیش فرض پاسخ : شرایط پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

سلام دوست من..
    صد در صد سلولی پژوهشگاه...
    البته بستگی به علاقه ات داره...و شرایط ات..
    سلولی یه رشته روبه رشده..و اونور خواهان بیشتر داره..بیوشیمی ام خوبه اما حداقل تو ایران خیلی اشباع شده...

سلام. ببخشید یه سوالی داشم من در حال تحصیل در مقطع لیسانس رشته سلولی مولکولی هستم و خواسنم بدونم برای بورس کانادا تحصیل در دانشگاه آزاد یا سراسری ملاک هست؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    molecular cell biology

سلام
    معدل ات خوب باشه با زبان و مقاله..فک نکنم موردی باشه..آلمانو شنیدم گیر میدن ولی کانادا رو ن..الله واعلم

سلام دوستان عزیز
    من لیسانسم بیوشیمی است و فوق لیسانسم سیستماتیک گیاهی است.خیلی دوست دارم برای دکترا اقدام کنم آلمان یا کانادا. اما با این تفاوت که میخوام تغییر گرایش بدم به بیوشیمی.به نطرتون قبولم میکنن با اینکه من ارشدم گیاهی بوده؟ چیکار باید بکنم؟ اصلا نمیدونم از کجا باید شروع کنم... مرسی از راهنماییتون

Junior Member

سلام .. من لیسناس پرستاری با معدل 16.40 از دانشگاه تهران دارم .. میخواستم واسه ارشد تغییر رشته بدم به بیوتکنولوژی پزشکی .. ترجیحا در اروپا آیا امکان این مسئله هست ؟

Junior Member

سلام دوستان،
    به نظرتون برای ادامه تحصیل در جانورشناسی در مقطع فوق لیسانس و یا دکترا کدوم دانشگاه ها برای پذیرش و بورس بهتر هستن؟
    من خودم لیسانس جانورشناسی هستم و میخوام ادامه تحصیل بدم.خیلی این رشته رو دوست دارم اما تو انتخاب رشته با توجه به بازار کار مردد هستم.
    دوستان اگه اطلاعات بیشتری دارن راهنماییم کنن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    molecular cell biology

نقل قول نوشته اصلی توسط AydA1990 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    به نظرتون برای ادامه تحصیل در جانورشناسی در مقطع فوق لیسانس و یا دکترا کدوم دانشگاه ها برای پذیرش و بورس بهتر هستن؟
    من خودم لیسانس جانورشناسی هستم و میخوام ادامه تحصیل بدم.خیلی این رشته رو دوست دارم اما تو انتخاب رشته با توجه به بازار کار مردد هستم.
    دوستان اگه اطلاعات بیشتری دارن راهنماییم کنن

برا علوم زیستی آلمان عالیه..اما اینکه چه رشته بخای ادامه بدی صددرصد باید علاقه تون ملاک باشه...چون اونا علاقه و انگیزه طرف براشون خیلی مهمه...زیست که کلا بازار کار نداره تو ایران هیچ گرایشش ام فرق چندانی با گرایش دیگه نداره...از نظر کار..

Junior Member

من خودم همین علوم جانوری رو دوست دارم از چه راه هایی میشه برای گرفتن پذیرش اقدام کرد؟

من با یکی از استادم که صحبت کردم میگفت هرطور شده اینجا فوق بگیر حتی دانشگاه آزاد؛اما تمرکزتو بذار رو مقاله تا بتونی پذیرش بگیری.
    ویرایش توسط FanTasTic : October 13th, 2014 در ساعت 04:19 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط royahamidi70 نمایش پست ها
    سلام یه سوال دیگه برای رشته بیوسیستماتیک جانوری کدوم کشور بهتره؟ آمریکا ، کانادا یا استرالیا؟
    من هم دقیقا این سوالو دارم البته من لیسانس جانوری هستم و تازه عضو این سایت شدم.قصدم ادامه تحصیل تو همین گرایشه اما به احتمال زیاد فوق رو همین جا تو ایران میخونم. برای انتخاب رشته بین بیوسیستماتیک و تکوین موندم.خودم جانوران و مطالعه زندگی و رفتارشونو خیلی دوست دارم البته به کارای تحقیقاتی هم علاقه دارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)