صفحه 38 از 59 نخستنخست ... 282930313233343536373839404142434445464748 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 583

موضوع: شانس پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

نقل قول نوشته اصلی توسط rossy نمایش پست ها
    سلاممن لیسانس زیست شناسی سلولی و مولکولی هستممیخواهم ارشد در ایران بخوانم و برای دکترا برم یه کشور دیگه ( ترجیحا کانادا )سوالم اینه که برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا در کانادا، ارشد ژنتیک مولکولی وزارت علوم با ارزشتر و معتبر تره یا ارشد ژنتیک پزشکی وزارت بهداشت؟؟؟کلا میخواهم بدونم برای اونا مدرک وزارت علوم معتبرتره یا وزارت بهداشت؟؟؟ممنون از راهنمایی.
    سلام دوست عزیز اینکه مدرکتون رو از کدوم نهاد گرفتین برا دانشگاه مقصد چندان مهم نیست اما به این نکته توجه داشته باشین که کسی که وزارت بهداشت درس میخونه برای ازاد کردن مدرک ارشدش هزینه خیلی بیشتری رو باید بده این در حالیه که وزارت علوم هرچند هزینش بالاست اما به اندازه وزارت بهداشت نیست
    به هر حال به نظر من اگه میخاین با مدرک ارشد اپلای کنین شبانه بخونین که دیگه هیچ دغدغه ای برا ازاد کردن مدرک نداشته باشین
    موفق باشین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط پذیرش گرایش های مختلف رشته زیست شناسی ( ژنتیک ، بیوشیمی و .....)

نقل قول نوشته اصلی توسط GEMgirl نمایش پست ها
    سلام

میشه کسی که کارشناسی علوم سلولی مولکولی هست، برای دکتری مستقیم ژنتیک پذیرش بگیره؟
    اگه میشه،، باعث کمتر شدن شانس پذیرش نمیشه؟؟

سوال دیگه اینکه: اگه فرد قصد بازگشت بعد از تحصیل رو داشته باشه، این باعث کمتر شدن شانس پذیرشش نمیشه؟
    یا این اهمیتی برای اونا نداره؟

ممنون میشم از پاسختون
    سلام دوست عزیز
    1)برا اروپا امکانش نیست (تا اونجاییکه میدونم خوب اخه اروپا کشور زیاد داره!) برا امریکا یا کانادا دکتری مستقیم در بیشتره دانشگاهها امکانش هست و چه بسا شانس فاند گیری!!!!!!!!بیشتری هم داشته باشین
    2)این مسیله ربطی به دانشگه پیدا ممیکنه بلکه مربوط به بخش ویزا دهی !!!!!!!!!!!!!!کشور مربوطه هست واز اونجاییکه اکثر این کشورا به هنگام ویزا دادن از شما میخان که یه جوری ثابت کنین که بر میگردین نگرانی شما بی مورده
    موفق باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mkan نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    1)برا اروپا امکانش نیست (تا اونجاییکه میدونم خوب اخه اروپا کشور زیاد داره!) برا امریکا یا کانادا دکتری مستقیم در بیشتره دانشگاهها امکانش هست و چه بسا شانس فاند گیری!!!!!!!!بیشتری هم داشته باشین
    2)این مسیله ربطی به دانشگه پیدا ممیکنه بلکه مربوط به بخش ویزا دهی !!!!!!!!!!!!!!کشور مربوطه هست واز اونجاییکه اکثر این کشورا به هنگام ویزا دادن از شما میخان که یه جوری ثابت کنین که بر میگردین نگرانی شما بی مورده
    موفق باشین
    ممنونم
    در واقع منم منظورم همون پذیرش با فانده فول فاند
    توی آمریکا یا کانادا امکانش هست دیگه؟
    واسه دکتری مستقیم ژنتیک مسئله ای نیست که کارشناسی از گرایش علوم سلولی مولکولی باشه؟؟
    ویرایش توسط GEMgirl : September 1st, 2014 در ساعت 07:39 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط GEMgirl نمایش پست ها
    ممنونم
    در واقع منم منظورم همون پذیرش با فانده فول فاند
    توی آمریکا یا کانادا امکانش هست دیگه؟
    واسه دکتری مستقیم ژنتیک مسئله ای نیست که کارشناسی از گرایش علوم سلولی مولکولی باشه؟؟
    1)بله امکانش هست
    2)خیر مسیله ای نیست

با سلام...
    میخواستم بدونم با مدرک داروسازی عمومی با معدل خوب میشه برای این رشته ها واسه phd پذیرش گرفت با فول فاند؟
    با تشکر

سلام
    من لیسانس میکروبیولوژی دانشگاه آزاد با معدل 18.25 و شاگرد سومی ورودی ها را دارم و 2 سال هم سابقه فعالیت در مرکز تحقیقاتی و 2-3تا مقاله در حال سابمیت دارم.برای زبان هم دارم میخونم
    خواستم بدونم برای کجا ها اقدام کنم...؟ امریکا - کانادا - استرالیا - آلمان و..... کجا بهتره .. خصوصا دنبال صرفه جوییم هستم... هرچی کمتر بهتر
    به نظرتون چه رنکایی رو میشه روش حساب کرد...همچنین فاند.. فول فاند و...
    دوستانی که رفتن ،راهنمایی لطفا...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_samy نمایش پست ها
    با سلام...
    میخواستم بدونم با مدرک داروسازی عمومی با معدل خوب میشه برای این رشته ها واسه phd پذیرش گرفت با فول فاند؟
    با تشکر
    سلام
    بله میشه اینکاررو کرد

Member asiyasi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Genetics

نقل قول نوشته اصلی توسط hesamso3000 نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس میکروبیولوژی دانشگاه آزاد با معدل 18.25 و شاگرد سومی ورودی ها را دارم و 2 سال هم سابقه فعالیت در مرکز تحقیقاتی و 2-3تا مقاله در حال سابمیت دارم.برای زبان هم دارم میخونم
    خواستم بدونم برای کجا ها اقدام کنم...؟ امریکا - کانادا - استرالیا - آلمان و..... کجا بهتره .. خصوصا دنبال صرفه جوییم هستم... هرچی کمتر بهتر
    به نظرتون چه رنکایی رو میشه روش حساب کرد...همچنین فاند.. فول فاند و...
    دوستانی که رفتن ،راهنمایی لطفا...
    سلام
    بستگی داره که با فاند بخواید یا نه. به نظر شخصی من رو رنکای بالای 300 حساب کنید. کانادا احتمال فاد برای مستر بیشتر داره تا آمریکا. آلمان معمولا بدون فاند پذیرش میده ولی دانشگاه های مجانی زیاد هست اونجا. سایت masterportal رو چک کنید واسه اروپا. از استرالیا خبر ندارم و نمیدونم شرایط پذیرش بچه های دانشگاه آزاد دقیقا چطوری هست. اگر نمره تافل و جی ار ای تون خیلی خوب بشه ، شانس پذیرش با فاند رو هم دارید. چراکه نه!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد بیوسیستماتیک جانوری دانشگاه شهید بهشتی

سلام دوستان زیست شناس
    من ارشد بیوسیستماتیک جانوری دانشگاه شهید بهشتی قبول شدم همزمان از طریق المپیاد دانشجویی رشته ژنتیک هم در همین دانشگاه قبول شدم اما می خوام بیوسیستماتیک بمونم. برای دکترا باید از ایران برم. اگه کسی تو این زمینه اطلاعات داره راهنماییم کنه روی چی کار کنم تا بتونم تعداد مقالات بیشتر و بهتری در دوران ارشد داشته باشم.ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد بیوسیستماتیک جانوری دانشگاه شهید بهشتی

سلام یه سوال دیگه برای رشته بیوسیستماتیک جانوری کدوم کشور بهتره؟ آمریکا ، کانادا یا استرالیا؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)