صفحه 161 از 162 نخستنخست ... 61111151152153154155156157158159160161162 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,601 تا 1,610 , از مجموع 1613

موضوع: سوال در مورد وسایل مورد نیاز برای بردن به آمریکا

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد وسایل مورد نیاز برای بردن به آمریکا

سلام، طبق توضیحاتی که دوستان لطف کردند دادند، امکان آوردن دانه خوراکی نیست. من میخواستن خاکشیر بیارم، پس احیانا نمی تونم. درسته؟ آیا تو امریکا (مقصد من بوستون هست) احتمال داره پیدا کنم؟ ممنون.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط faranakkhooban نمایش پست ها
    سلام، طبق توضیحاتی که دوستان لطف کردند دادند، امکان آوردن دانه خوراکی نیست. من میخواستن خاکشیر بیارم، پس احیانا نمی تونم. درسته؟ آیا تو امریکا (مقصد من بوستون هست) احتمال داره پیدا کنم؟ ممنون.
    توی مغازه های عربی ممکنه پیدا کنید. به عربی میگن خبه. می تونید مقدار کمی بیارید و امیدوار باشید که در فرودگاه توقیف نکنن. به هر حال باید توی فرم گمرک اعلام کنید چون اگه اعلام نکنید و بفهمن براتون بد میشه و جریمه داره ولی اگه اعلام کنید و ببینن ممکنه توقیفش کنن. امکانش هم هست که اصلا گیر ندن چون شکلش مثل ادویه است. اسم رسمیش هست Descurainia Sophia. یا می تونید به صورت کلی توی فرم گمرک بنویسید food spice و اگه موقع بازرسی پرسید این چیه، اسمش رو بگید و توضیح بدید که جوشانده اش برای معده و کلیه خوبه و امیدوار باشید که قانع بشه و گیر نده.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

دوستان کسی میدونه من نهایتا چقدر زعفران میتونم با خودم بیارم ؟ متلا میتونم یک کیلو زعفران با خودم بیارم؟

Senior Member mdemehri آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lejeuner نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه من نهایتا چقدر زعفران میتونم با خودم بیارم ؟ متلا میتونم یک کیلو زعفران با خودم بیارم؟
    شما مگه واردات زعفرون داری ))) ؟!!! بسته های کوچیک بیارید بهتره.
    یک کیلو رو نمی دونم اما به زعفرون گیر نمی دن.
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط lejeuner نمایش پست ها
    اجناسی که میارید اگه از حد مصرف متعارف شخصی‌ بیشتر باشه، ممکنه مشمول گمرک بشه. سقف اجناسی که خارج از مصرف شخصی‌ به عنوان دانشجو می‌تونید بیارید، فکر کنم ۱۰۰ دلاره. یک مثقال زعفرون حدودا ۱۰ دلار میشه.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

سلام دوستان. من راهی تگزاس هستم و یه مشکل خاص دارم.
    من مبتلا به دو قطبی نوع دو هستم. دو تا سوال داشتم. یکی اینکه آیا با توجه به غربت و این حرفا بخش افسردگی من رو ممکنه اذیت بکنه؟ دوم اینکه من بدون داروهام زندگیم مختل میشه. آیا اجازه میدن تا مصرف حداقل یک ماه دارو ببریم؟ یعنی تا وقتی که بیمه ام درست بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saeednikou نمایش پست ها
    سلام دوستان. من راهی تگزاس هستم و یه مشکل خاص دارم.
    من مبتلا به دو قطبی نوع دو هستم. دو تا سوال داشتم. یکی اینکه آیا با توجه به غربت و این حرفا بخش افسردگی من رو ممکنه اذیت بکنه؟ دوم اینکه من بدون داروهام زندگیم مختل میشه. آیا اجازه میدن تا مصرف حداقل یک ماه دارو ببریم؟ یعنی تا وقتی که بیمه ام درست بشه؟
    بله دارو بیشتر از یک ماه هم ببرید با نسخه پزشک. دارو های اصلی بای پولار جز دارو های محدود نیستند و نسخه پزشک کفایت می کنه.
    آنکه دایم هوس سوختن ما می کرد کاش می آمد و از دور تماشا می کرد

سلام دوستان.
    من چند تا سوال دارم.
    1. راجب واکسن ها، اینارو کجا باید بزنیم و دقیقا چه مدرکی ازشون بخواییم؟ بعد باید اونو ترجمه کنیم؟؟؟
    2. آیا عدم سو پیشینه بین المللی لازمه؟ اگه لازمه چجوری گیر بیاریم؟؟
    3. entry port مناسب خودمون رو چجوری تعیین کنیم؟ من قراره برم New Mexico.
    ممنون

سلام دوستان
    من کلی سوال دارم. لطفا دوستانی که این مسیرو طی کردن راهنمایی کنن.
    1. من این لیست رو میخوام با خودم بیارم. کدومش رو باید حذف کنم؟ (نه به خاطر اینکه اونجا هست بلکه به خاطر اینکه تو فرودگاه گیر میدن):
    سبزی خشک، زرشک، زعفران، زردچوبه، پودر دارچین، چوب دارچین، چایی، پسته، انجیر خشک، گل محمدی خشک، گردو و نبات.
    2. بسته بندی این مواد به چه صورت باید باشه؟ ( پرس بشه یا تو نایلون گره خورده هم میشه؟)
    3. تو فرمی که تو هواپیما میدن آیا فقط ذکر کلمه food products کفایت میکنه یا باید اسم تمام این مواد رو هم یک به یک ذکر کنیم؟
    4. سشوار و اتوی مو بیاریم بهتره یا نه؟ اگه بیارم باید مبدلشو هم بیارم حتما؟ همین طور در مورد لپ تاپ. ( رو شارژر لپ تاپ من نوشته 240 ولت)
    ممنون دوستان عزیز.
    لطفا راهنمایی کنید و نگرانی رو از اینجانب به در کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط elaheab نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کلی سوال دارم. لطفا دوستانی که این مسیرو طی کردن راهنمایی کنن.
    1. من این لیست رو میخوام با خودم بیارم. کدومش رو باید حذف کنم؟ (نه به خاطر اینکه اونجا هست بلکه به خاطر اینکه تو فرودگاه گیر میدن):
    سبزی خشک، زرشک، زعفران، زردچوبه، پودر دارچین، چوب دارچین، چایی، پسته، انجیر خشک، گل محمدی خشک، گردو و نبات.
    2. بسته بندی این مواد به چه صورت باید باشه؟ ( پرس بشه یا تو نایلون گره خورده هم میشه؟)
    3. تو فرمی که تو هواپیما میدن آیا فقط ذکر کلمه food products کفایت میکنه یا باید اسم تمام این مواد رو هم یک به یک ذکر کنیم؟
    4. سشوار و اتوی مو بیاریم بهتره یا نه؟ اگه بیارم باید مبدلشو هم بیارم حتما؟ همین طور در مورد لپ تاپ. ( رو شارژر لپ تاپ من نوشته 240 ولت)
    ممنون دوستان عزیز.
    لطفا راهنمایی کنید و نگرانی رو از اینجانب به در کنید.
    مواد غذایی که گفتید رو بصورت کلی food اعلام کنید و اگر جزییات رو پرسیدن توضیح بدین،بسته بندیش مهم نیست،اگر روی وسایل الکتریکیتون 120-240 ولت نوشته باشه تو آمریکا کار می‌کنه ،سشوار و اتوی مو اگر فقط 240 باشه هم ممکنه کار کنه ولی با توان کمتر ، لپ تاپ مشکلی نداره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)