صفحه 160 از 162 نخستنخست ... 60110150151152153154155156157158159160161162 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,591 تا 1,600 , از مجموع 1613

موضوع: سوال در مورد وسایل مورد نیاز برای بردن به آمریکا

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد وسایل مورد نیاز برای بردن به آمریکا

سلام، دوستانی که مطلع هستن بفرمایید میشه چند تا چمدون رو توی هم گذاشت و آورد آمریکا؟ مثلاً یه ست سه تایی توی هم باشه و فقط توی کری آن یه خورده وسیله گذاشت؟ ازین جهت می پرسم که تعداد چمدون ها زیاده و می خوام بدون گرفتن چرخ دستی ، خودشون چمدون ها رو توی فرودگاه بیارن.
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

Junior Member

سلام دوستان، کسی تجربه ای از فرودگاه واشنگتن دی سی IAD داره؟
    من باید برای کسی پسته، کشک خشک، زرشک و یه نون خشک شیرین که مال شیرازه ببرم، مشکل سازن؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط turbo3003 نمایش پست ها
    من باید برای کسی پسته، کشک خشک، زرشک و یه نون خشک شیرین که مال شیرازه ببرم، مشکل سازن؟
    دو سه ماه پیش یکی از آشنایان همه اینایی که گفتین رو از فرودگاه دی سی آورد، مشکلی نبود.
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط turbo3003 نمایش پست ها
    همینطور که دوستمون گفتند این موارد مشکلی نداره. خود فرودگاه حدود یک ساعت خارج از شهر هست. هزینه تاکسی کمی گرون در می آید. با توجه به این که اوبر هم احتمالا ندارید می تونید از سرویس های شاتل فرودگاه استفاده کنید که مینی ون هست و به صورت اشتراکی با دو یا 3 مسافر دیگه شما رو به مقصد می رسونه. این فرودگاه با اینکه یکی از 3 فرودگاه اصلی رسیدن به واشنگتن هست سرویس اتوبوس و مترو مناسبی نداره. اخرین بار که دیدم یک خط مترو سیلور لاین واتوبوس بود که سفر با بار رو مشکل می کرد.
    آنکه دایم هوس سوختن ما می کرد کاش می آمد و از دور تماشا می کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    سلام، دوستانی که مطلع هستن بفرمایید میشه چند تا چمدون رو توی هم گذاشت و آورد آمریکا؟ مثلاً یه ست سه تایی توی هم باشه و فقط توی کری آن یه خورده وسیله گذاشت؟ ازین جهت می پرسم که تعداد چمدون ها زیاده و می خوام بدون گرفتن چرخ دستی ، خودشون چمدون ها رو توی فرودگاه بیارن.
    سوال تون کمی گنگ هست. ایا میشه 3 تا چمدان خالی رو داخل هم گذاشت؟ بله میشه تا وقتی که 23 کیلو نشه. ولی اکثر فرودگاه های امریکا چرخ دستی پولی هست و کلا امریکا بخصوص فرودگاه ها برای خیلی خدمات شما رو شارژ می کنند از جمله چرخ دستی. سعی کنید سبک سفر کنید. توی امریکا همه چیز هست. خیلی وقت ها تفاوت قیمت خرید از امریکا یا ایران زیاد نیست.
    آنکه دایم هوس سوختن ما می کرد کاش می آمد و از دور تماشا می کرد

Junior Member

سلام بچه ها. من دارم میرم آیداهو. یکی از دوستان بهم گفتن باید مبدل 220 به 110 رو ببرم و گرنه نمیتونم از لب تاب استفاده کنم. از بازار پرسیدم گفتن مهم توان دستگاه هست. کسی اطلاعاتی داره من چه مبدلی رو باید ببرم؟ اگه برق اونجا 110 ولت هست پس کلا برای استفاده از وسایل برقی که میبرم باید از این مبدل استفاده کنم.

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ameir نمایش پست ها
    سلام بچه ها. من دارم میرم آیداهو. یکی از دوستان بهم گفتن باید مبدل 220 به 110 رو ببرم و گرنه نمیتونم از لب تاب استفاده کنم. از بازار پرسیدم گفتن مهم توان دستگاه هست. کسی اطلاعاتی داره من چه مبدلی رو باید ببرم؟ اگه برق اونجا 110 ولت هست پس کلا برای استفاده از وسایل برقی که میبرم باید از این مبدل استفاده کنم.

روی "آجر تغدیه" لپتاپتون (یا هر وسیله برقی دیگری که دارید) نوشته که با چه ولتاژ و آمپراژی کار میکنه
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    روی "آجر تغدیه" لپتاپتون (یا هر وسیله برقی دیگری که دارید) نوشته که با چه ولتاژ و آمپراژی کار میکنه
    سلام،مرسی از راهنمایی تون. من الان دیدم روی آداپتور لپتاپ و شارژر گوشی محدوده ورودی 110 تا 240 ولت و فرکانس 50 تا 60 هست. پس مبدل نیاز نمیشه وقتی دستگاه توی این رنج ولتاژ و فرکانس مشکلی نداره؟

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

سلام،مرسی از راهنمایی تون. من الان دیدم روی آداپتور لپتاپ و شارژر گوشی محدوده ورودی 110 تا 240 ولت و فرکانس 50 تا 60 هست. پس مبدل نیاز نمیشه وقتی دستگاه توی این رنج ولتاژ و فرکانس مشکلی نداره؟
    بله، مشکلی نداره
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

از نظر ولتاژ مشکلی ندارید با این لپتاپ. ولی پریزهای آمریکا با ایران فرق داره. باید یک آداپتور برای پریز بخرید. بهش میگن voltage adapter یا voltage convertor و با حدود ۵ دلار می تونید از فروشگاههای dollar store مثل Big Lots بخرید.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)