صفحه 10 از 162 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1613

موضوع: سوال در مورد وسایل مورد نیاز برای بردن به آمریکا

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد وسایل و مدارک مورد نیاز در سفر به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Partopala
    وکیوم کردن لباسها چطوریه و اصلا چه کمکی میکنه؟!
    یه کیسه هایی هست به اندازه هایه مختلف که مخصوصه وکیوم کردنه که میشه حجم لباسایه حجیم مثله لباس زمستونه و لحاف و پتو که معمولا سبکن اما حجم زیادی دارن رو خیلی کم کرد

از بعضی بچه هام شنیدم که اینکارو کردن اما اگه تو فرودگاه باز کنن مصیبته

دوستان من چند تا سوال داشتم در مورد بعضی هاش هم اگه کمک کنین ممنون می شم!

- کیفی که مدارک رو می ندازیم توش و رو کولمون می بریم تو هواپیما رو وزن می کنن؟ من می خواستم کتا ب هارو بندازم تو اون.

-دخانیات! آمریکا هم همون یه بکس 200 نخه؟ سیگار برگ هم میشه همون قدر برد یا وزنیه؟ مال کوباس گیر نمی دن. راستی آمریکا با کاسترو هم دوست نشد!
    توتون چی چند گرم میشه برد؟ واسه پیپ و سیگار دست پیچ.

-تو فرودگاه به چیا گیر میدن؟ مثلا سیگار پیچ سیگار هم خوب باهاش می پیچن اما روش عکس ماری کورییه چیه کشیدن. نمی گن دانشجویی این چیزارو می خوای چیکار؟

-کتیرا کسی برده؟ من یه بسته کوچولو بیشتر نمی خوام ببرم پودر نه ها می شکونمش ریز. این ها می دونن کتیرا چیه؟

-یه سوال هم در مورد خوراکی هم داشتم. کسانی که سبزی خشک بردن چیا بردن و چه جور بردن پودر کردن! اون هم 2 ساعت باز می کنن ؟

-ساز میشه برد تو هواپیما؟ اون هم وزن داره؟ هزینه اش مهم نیست میشه یه پولی داد برد تو البته با هارد کیس و دم پید و ... ???

-قرص با نسخه باشه مشکل که نداره؟

-راستی بیشترین پروازی که میشه بار برد چیه؟ من قطر گرفتم 23×2 + 7 !
    پرواز یه تیکه از ایران تا آخر قطره مگه نمی شه اضافه بار رو اینجا تعامل کرد؟

یه چند تا سوال دیگه هم دارم در مورد گیر دادن ها بعدا روم بشه می پرسم ...
    «دروغ در دوی سرعت شرکت می‌کند، اما راستی در دوی ماراتن.» <br /><br />مایکل جکسون

-خیر معمولا" اون کیف وزن نمیشه( منظورم کوله پشتیه) اما برای ساک کوچکی که داخل هواپیما میبرید ابعاد خاصی وجود داره

- در این مورد متاسفانه تجربه ای ندارم

- مایعات نباید تو کیف و ساکی که همراه خودتون تو هواپیما میبردید باشه

- مشکلی نداره. جهت اطمینان تو چمدانی که به بار تحویل میدید بذارین

- منظورتون رو متوجه نشدم. سبزی خشک شده رو هم در چمدانی که به بار تحویل میدید بذارین. در ضمن سبزی خشک شده رو که پودر نمیکنن برای استفاده باید اون رو تو ظرف آب بریزید و بعد از 2-1 ساعت استفاده کنید.

- در مورد بردن ساز قبلا" صحبت شده. بایستی مجوز داشته باشین.

- میزان بار به ایرلاین بستگی داره. در مورد میزان اضافه بار و هزینه آن میتونید وب سایت ایرلاین مورد نظر رو چک کنید.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

نقل قول
    خیر معمولا" اون کیف وزن نمیشه( منظورم کوله پشتیه) اما برای ساک کوچکی که داخل هواپیما میبرید ابعاد خاصی وجود داره

یعنی یه کوله میشه برد تو هواپیما یه دستی؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط aftab
    نقل قول
    خیر معمولا" اون کیف وزن نمیشه( منظورم کوله پشتیه) اما برای ساک کوچکی که داخل هواپیما میبرید ابعاد خاصی وجود داره

یعنی یه کوله میشه برد تو هواپیما یه دستی؟؟؟؟؟؟
    نه داخل هواپیما فقط می شه یک کیف برد. حالا می خواد کوله باشه یا کیف معمولی ولی ابعادش محدودیت داره.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

والا بیشتر ایر لاین ها میگن 1 بسته باید به عنوان بار کابین داشته باشین. من این سری که میومدم یه ساک کوچولو تقریبا 30*40*55 ( به اندازه ای که تو بین های بالای سر جا بشه ) و یدونه هم کیف لپ تاپ رو بردم تو و یک ساک گنده هم دادم برای بار. کسی هم حرفی نزد. حالا نمیدونم شانسی بود با نه. از تبریز تا لندن با ترکیش بودم و از لندن تا ادینبرا با BMI.

تو همون هیترو هم ساکی که داشتم میبردم تو کابین از اون چیزی که خودشون میگفتن گنده تر بود ( البته دیگه نباید خیلی تابلو باشه ). ولی بازم مساله خاصی اتفاق نیفتاد. یه سبد فلزی دارن تو فرودگاه که یکی کنارش ایستاده. اگه به صورت چشمی ساک کابین شما خیلی گنده تر به نظر بیاد ، از شما میخاد اونو بذارین تو اون سبد و اگه نرفت تو، فکر کنم اجازه نمیده که ببرین تو. ولی ماله من به خیر گذشت. منظورم اینه که ابعادی که تو سایت ایر لاین برای حداکثر ابعاد نوشته، با اختلاف 4-5 سانت هم به نظر من قبوله یا در مورد من اینجوری بود.

ضمنا بعضی از ایرلاین ها برای باری که تو کابین میبرین هم محدودیت وزنی دارن، بعضی ها هم میگن باید جوری باشه که شما بدون کمک دیگران بتونین بلند کنین و بذارین تو بین بالا سرتون. ( نخندین ها. من دیدم این مورد رو. پارسال تو پرواز استانبول به لندن یه دختره یه ساک کوچولو با خودش آورده بود که منو و 2 تا آقای دیگه با هم 3 تایی کمرمون شکست تا اینو بلند کنیم بذاریم بالا سرمون، من فقط تا آخر پرواز تو کف بودم که این چی گذاشته تو این ساک زپرتی که اینقدر سنگینه )
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

Junior Member

سلام

من یه لپ تاپ دارم و تو شکم که اینجا بفروشمش و امریکا یکی بخرم یا با خودم ببرمش. کسی اگر نطری داره و مطرح کنه ممنون میشم. مطالبی که قبلا مطرح شده تا جایی که من دیدم فقط در مورد خرید از امریکا به جای ایران بوده!

می تونم خواهش کنم لینک مربوط به ساز رو برام بذارین؟

من یه گیتار دست ساز اسپانیایی می خوام ببرم خودم هم مستقیم وارد کردم.
    یکی هم بیشتر ازش تو ایران خوب نیست دیگه. مگر مجوز می خواد از ایران که نخریدم؟
    فقط یه بیمه نامه داشتم که الان ندارم انداختم دور!

از کی باید مجوز بگیرم؟ تو ارشاد؟
    مجوزش می دونین با چند حله؟
    «دروغ در دوی سرعت شرکت می‌کند، اما راستی در دوی ماراتن.» <br /><br />مایکل جکسون

ApplyAbroad Veteran

مگه ساز بردن مجوز می خواد؟!!!
    امان از کار این مملکت!
    I&#39;ve got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I&#39;m a good dog, they sometimes throw me a bone in.

نقل قول نوشته اصلی توسط shnajafi
    می تونم خواهش کنم لینک مربوط به ساز رو برام بذارین؟

من یه گیتار دست ساز اسپانیایی می خوام ببرم خودم هم مستقیم وارد کردم.
    یکی هم بیشتر ازش تو ایران خوب نیست دیگه. مگر مجوز می خواد از ایران که نخریدم؟
    فقط یه بیمه نامه داشتم که الان ندارم انداختم دور!

از کی باید مجوز بگیرم؟ تو ارشاد؟
    مجوزش می دونین با چند حله؟

لینک در مورد گرفتن مجوز خروج ساز

http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,7583.0.html

من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)