صفحه 11 از 162 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1613

موضوع: سوال در مورد وسایل مورد نیاز برای بردن به آمریکا

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد وسایل و مدارک مورد نیاز در سفر به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط aftab
    یعنی یه کوله میشه برد تو هواپیما یه دستی؟؟؟؟؟؟
    من برای پرواز بین المللی یه کوله پشتی بردم تو هواپیما و یه ساک کوچک مشکلی هم پیش نیومد
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

to eka:

به نظر من قیمت فروش لپ تاپ خود در اینجا را با قیمت خرید در آمریکا مقایسه کنید. در ضمن به این فکر هم باشید که لپ تاپ شما چند سال دیگر برای شما کار میکند. البته فکر میکنم بحث اضافه بار در این مورد خیلی مهم نباشد( منظورم اینه که در مقایسه با سایر موارد است اگر خواستید ببرید مهم تره)
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ohio, USA

نقل قول نوشته اصلی توسط shnajafi
    دوستان من چند تا سوال داشتم در مورد بعضی هاش هم اگه کمک کنین ممنون می شم!

- کیفی که مدارک رو می ندازیم توش و رو کولمون می بریم تو هواپیما رو وزن می کنن؟ من می خواستم کتا ب هارو بندازم تو اون.

-دخانیات! آمریکا هم همون یه بکس 200 نخه؟ سیگار برگ هم میشه همون قدر برد یا وزنیه؟ مال کوباس گیر نمی دن. راستی آمریکا با کاسترو هم دوست نشد!
    توتون چی چند گرم میشه برد؟ واسه پیپ و سیگار دست پیچ.

-تو فرودگاه به چیا گیر میدن؟ مثلا سیگار پیچ سیگار هم خوب باهاش می پیچن اما روش عکس ماری کورییه چیه کشیدن. نمی گن دانشجویی این چیزارو می خوای چیکار؟

-کتیرا کسی برده؟ من یه بسته کوچولو بیشتر نمی خوام ببرم پودر نه ها می شکونمش ریز. این ها می دونن کتیرا چیه؟

-یه سوال هم در مورد خوراکی هم داشتم. کسانی که سبزی خشک بردن چیا بردن و چه جور بردن پودر کردن! اون هم 2 ساعت باز می کنن ؟

-ساز میشه برد تو هواپیما؟ اون هم وزن داره؟ هزینه اش مهم نیست میشه یه پولی داد برد تو البته با هارد کیس و دم پید و ... ???

-قرص با نسخه باشه مشکل که نداره؟

-راستی بیشترین پروازی که میشه بار برد چیه؟ من قطر گرفتم 23×2 + 7 !
    پرواز یه تیکه از ایران تا آخر قطره مگه نمی شه اضافه بار رو اینجا تعامل کرد؟

یه چند تا سوال دیگه هم دارم در مورد گیر دادن ها بعدا روم بشه می پرسم ...
    سلام

در مورد کوله. من که هر چی تونستم توش پر کردم و کتاب هم گذاشته بودم. خیلی سنگین بود ولی وزن نکردن. در ضمن یه ساک هم با خودم بردم تو هواپیما و مشکلی نبود.

در مورد دارو. من یه جعبه ی کمک های اولیه بردم و کلی قرص و پماد عمومی و نسخه اش رو هم همراه بردم. هر چند من بارم نرسید فرودگاه و یگ هفته بعد واسم با پست فرستادن! ولی به نظر مشکلی نبود یعنی دارو ها همه سر جاش بود!

در مورد بار. من که با ترکیش اومدم ۲ تا ۳۲ کیلو بود. و یک کوله و ساک هم تو هواپیما بردم.

ممنون بابت توضیحات ساز.
    تو آمریکا که گمرک نمی گیرن؟ آخه ایران واسه سازهای خفن
    یاد گرفته گمرک بگیره تازگی ها!!! وارد کردن ساز خیلی آسونه
    که واسه خارج کردنش هم دردسر میذارن.
    >

«دروغ در دوی سرعت شرکت می‌کند، اما راستی در دوی ماراتن.» <br /><br />مایکل جکسون

راستی اینها که می رن خارجه هیچ کدوم سیگار نمی کشن ??? کتیرا؟ سبزی؟ ;D
    چه با کلاس 8)

به یاد خسرو شکیبایی ...

«دروغ در دوی سرعت شرکت می‌کند، اما راستی در دوی ماراتن.» <br /><br />مایکل جکسون

Dear mspersian84
    ??What was your ticket class,Bussiness class or economy

نقل قول نوشته اصلی توسط shnajafi
    راستی اینها که می رن خارجه هیچ کدوم سیگار نمی کشن ??? کتیرا؟ سبزی؟ ;D
    چه با کلاس 8)

به یاد خسرو شکیبایی ...

چه سوالی در مورد کتیرا و سبزی دارین؟؟!
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ohio, USA

نقل قول نوشته اصلی توسط salehe1
    Dear mspersian84
    ??What was your ticket class,Bussiness class or economy
    Economy class

Junior Member

آقا من دو ساله اروپا زندگی می کنم. یه سری چیزا از تجربه دو سالم فهمیدم که می گم اگه این ها در مورد آمریکا صدق نمی کنه دوستان من رو روشن کنن.

به نظر من کتاب خیلی لازم نیست. فوقش آدم چند تا کتاب رو که می دونه اون جا textbook درساش هست با خودش بیاره ولی جز این به نظرم واقعا کتابخونه دانشگاه و اینترنت کار آدم رو راه می اندازه. کتاب خونه دانشگاه ما اگر هم کتابی رو هم نداشت کافی بود خریدش رو توصیه کنی و اون ها هم تقریبا همیشه می خریدنش. احتمالا جاهای دیگه هم همین طور باشه.
    من یه سری کتاب با خودم آوردم اینجا که به هیج دردم نخورد و چون سنگین بود خیلی هم دست و پا گیر بود. آخر هم که دیدم این همه کتاب سنگین رو با خودم نمی تونم ببرم آمریکا در نتیجه ژانویه که رفتم ایران یه مقدار زیادیش رو بر گردونم ایران.

در مورد مواد غذایی به نظرم اگه جایی می ریم که ایرانی به اندازه کافی داره (مثلا کالیفرنیا یا تکزاس) هیچ چیزی جز زعفرون و احتمال ادویه های خاص که سبکند و اختلاف قیمت فاحشی تو ایران و خارج از ایران دارن لازم نیست. اگه محل مورد نظر ایرانی داشته باشه پس فروشگاه ایرانی داره و اگه فروشگاه ایرانی داره مواد ایرانی پیدا می شه. یکم گرون تر هست ولی قاعدتا به بار کردن و آوردن از ایران نمی ارزه.

هارد اکسترنال و دی دی دی و این داستن ها مشکلی نیست. انیجا که تو فرودگاه به کسی گیر نمی دن که الان توی اون هارد چی داری. من یک دوست آمریکایی داشتم که یکی دو باری با اون موسیقی های روی هادم رو رد و بدل کردم اونم همه رو ریخت رو هاردش و برگشت کشورش و ظاهرا هم اصلا نگران کپی رایت و قانون و زندان و میله ها نیود.

Junior Member

یه چیزی هم به تجربه بگم. اگه دارید قابلمه می خرید و با خودتون میارید (تفلون خوب تو اروپا که حیلی از مشابه ایرانیش گرون تره) و اگه مثل من حال و حوصله هر روز غذا درست کردن ندارید قابلمه رو بزرگ بخرید! از این دو نفره های فاتنتزی نخرید. یه چیز اساسی باشه که حداقل پنچ شیش وعده غذا توش جا شه. شما این جا هر روز وقت غذا درست کردن ندارید و اگه ظرفاتون هیاتی باشن واسه پنچ شیش روز غذا درست می کنید و در روز های دیگر به زندگی تون می رسید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)