صفحه 12 از 162 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1613

موضوع: سوال در مورد وسایل مورد نیاز برای بردن به آمریکا

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد وسایل و مدارک مورد نیاز در سفر به آمریکا

من میخواستم بدونم برای خرج و مخارج اولیه(ماه اول ودوم) تا زمانی که دانشگاه مقرری ما رو شروع کنه به دادن چقدر پول واجبه که همراهمون باشه. ایا مثلا تنها با داشتن 1500 دلار به مشکل بر میخوریم؟!
    منظورم از خرج و مخارج اولیه همون ,(deposit, rent, utilities, registration(IdCard
    و شاید وسایل خونه و اشپزخونه هستش.

نقل قول نوشته اصلی توسط siatohi80
    من میخواستم بدونم برای خرج و مخارج اولیه(ماه اول ودوم) تا زمانی که دانشگاه مقرری ما رو شروع کنه به دادن چقدر پول واجبه که همراهمون باشه. ایا مثلا تنها با داشتن 1500 دلار به مشکل بر میخوریم؟!
    منظورم از خرج و مخارج اولیه همون ,(deposit, rent, utilities, registration(IdCard
    و شاید وسایل خونه و اشپزخونه هستش.
    تا حدود زیادی بستگی به میزان اجاره و لوازم مورد نیاز شما داره. معمولا" دانشجوها ماهی دو بار stipend میگیرن. در هر صورت فکر میکنم این مبلغ کافی باشه.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

farzam2007
    Guest

سلام
    در مورد Meal Plan و غذاهای دانشگاه که ما میتونیم برای یک سال قرارداد ببندیم ، اطلاعی دارید که آیا غذاهاشون با سلیقه ایرانی ها جوره و طبخ شون به چه صورت هست ؟ مثلا غذاهای اسیای جنوب شرقی اصلا به کام ما سازگار نیست ، در مورد آمریکا چطور؟ ایالت هایی مثل جورجیا و فلوریدا
    غذاهایی مثل :
    Mesquite Chicken ,Tuna Potato Bake , Sicilian Casserole , Cade’s Cove Barbecue , Fried Okra
    و غیره ...

نقل قول نوشته اصلی توسط mspersian84
    به نام خدا

لیست وسایلی که من با خودم به آمریکا آوردم:

*لباس تو آمریکا به مراتب گرون تر از ایرانه و تنها در حراجی ها قیمت ها تا حدی قابل قبول میشه.( یادآوری می کنم این نظره شخصیه و با توجه به در آمد و منطقه ی زندگی متفاوته)

۱- کت شوار در امریکا بسیار گرونه . هر چند که در سال فقط چند بار بیشتر از کت شلوار استفاده نمی شه ولی به نظرم یک دست لازمه. در ضمن برای خانم ها هم کت شلوار یا کت دامن رسمی لازمه.

سوغاتی برای استاد و مسول آموزش

التماس دعا
    میثم

پیرو صحبت های این دوست عزیز دوستانی که اونجا بودن
    کت شلوار گرونه مثلا چنه؟ اینجا هم کت 300 تومن ه تا 2 تومن!
    واقعا بردنش ضروری؟ چه مراسمی باید بپوشیم

سوغاتی برای استاد و مسول آموزش !!!

این هم رسمه؟ چی باید ببریم ادکلن یا شکلات مرسی ;D

اون جا هم این کارا جوابه :P
    «دروغ در دوی سرعت شرکت می‌کند، اما راستی در دوی ماراتن.» <br /><br />مایکل جکسون

Junior Member

سلام به همه دوستان

من یه سوال دارم، می دونم که می شه تا سقف 10000$ پول نقد با خودمون ببریم اما در مورد اجناس گران قیمت مثل جواهرات هم محدودیتی وجود داره؟تا چه میزان می تونیم همراه داشته باشیم؟حالا که نمی تونیم پول نقد بیشتری با خودمون ببریم، آیا می شه به جواهرات به عنوان یک ذخیره مالی نگاه کرد؟ منظورم اینه که آیا می شه اونها رو در اونجا به راحتی فروخت؟ و اگر می شه آیا ارزش پولی اونها به خاطر کارمزد و ... از ایران خیلی کمتر در می آید؟

ممنون از راهنماییتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط shnajafi
    پیرو صحبت های این دوست عزیز دوستانی که اونجا بودن
    کت شلوار گرونه مثلا چنه؟ اینجا هم کت 300 تومن ه تا 2 تومن!
    واقعا بردنش ضروری؟ چه مراسمی باید بپوشیم

سوغاتی برای استاد و مسول آموزش !!!

این هم رسمه؟ چی باید ببریم ادکلن یا شکلات مرسی ;D

اون جا هم این کارا جوابه :P
    پوشیدن لباس رسمی مثل کت و شلوار در آمریکا برای دانشگاه چندان مرسوم نیست. اغلب برای مراسم رسمی و مهمانی ها از لباس رسمی استفاده می کنند. قیمت هم بستگی به شهری که تشریف میبرید داره. گاهی هم در حراجی ها میتونید با قیمت مناسبی کت و شلوار خریداری کنید.

در مورد سوغاتی تاپیک جداگانه ای وجود دارد و با استفاده از امکانات جستجو پاسخ سوالاتتون را پیدا خواهید کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط s_yase2006
    سلام به همه دوستان

من یه سوال دارم، می دونم که می شه تا سقف 10000$ پول نقد با خودمون ببریم اما در مورد اجناس گران قیمت مثل جواهرات هم محدودیتی وجود داره؟تا چه میزان می تونیم همراه داشته باشیم؟حالا که نمی تونیم پول نقد بیشتری با خودمون ببریم، آیا می شه به جواهرات به عنوان یک ذخیره مالی نگاه کرد؟ منظورم اینه که آیا می شه اونها رو در اونجا به راحتی فروخت؟ و اگر می شه آیا ارزش پولی اونها به خاطر کارمزد و ... از ایران خیلی کمتر در می آید؟

ممنون از راهنماییتون.
    من طلای تقریبا" زیادی همراهم بود و مشکلی هم پیش نیامد. اما اگه منظورتون فروختن طلای ایران در آمریکاست باید بدونید که عیار ها متفاوت هستند.

Junior Member

پس محدودیتی برای ورود طلا به آمریکا وجود نداره؟ عیار طلای اونها چنده؟24؟
    ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط s_yase2006
    پس محدودیتی برای ورود طلا به آمریکا وجود نداره؟ عیار طلای اونها چنده؟24؟
    ممنون.
    من از محدودیت بردن طلا اطلاعی ندارم. اما چون طلاها تو دستم بود کسی حرفی نزد. فقط ممکن بود خودم overwieght شم

آمريكايي‌ها خلوص 5/58 درصد با عدد 585 يا 583 را نيز در قالب طلاي 14 عيار پذيرفته‌اند. در اين كشور البته طلاي 10 عيار با درصد خلوص 7/41 عدد خلوص 417 داراي جايگاه خاصي است. در آمريكا همچنين عيارهاي بين 8 تا 18 را به فراخور سليقه و قدرت خريد انتخاب مي‌كنند

ApplyAbroad Champion

تا اون جا که من یادم میاد در برگه‌ای که موقع ورود به آمریکا باید پر کنید، طلا و جواهراتی که همراه دارید رو هم باید بنویسید. اما اگر طلا و جواهر جزو وسایل شخصی شما باشه، لازم نیست که در برگه بنویسید. طبیعتا اگر شما دو کیلو طلا با خودتون بیارید نمی‌تونید بگید که همش وسایل شخصی شماست. یا مثلا اگر کسی با خودش شمش طلا بیاره باید در برگه بنویسه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)