صفحه 151 از 162 نخستنخست ... 51101141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,501 تا 1,510 , از مجموع 1613

موضوع: سوال در مورد وسایل مورد نیاز برای بردن به آمریکا

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد وسایل مورد نیاز برای بردن به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط hamiham نمایش پست ها
    سلام من ۲ تا تابلو هنری معرق چوب از کارهای خودم دارم که برام مهمه بیارمشون.کسی اطلاعی از نحوه ورود اثار هنری داره؟ اذیت میکنن ؟ به خاطر جنسش که چوبه گیر نمیدن؟ ممنون اگر اطلاعاتتون رو بفرمایید
    دوست من با یک جستجوی ساده میتونستید سایت زیر رو پیدا کنید

https://help.cbp.gov/app/answers/det...ood-to-the-u.s

طبق این سایت میتونید فقط باید در فرم اعلام کنید که بازرسی بشه
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

سلام

اینطور که دوستان نوشته بودن وسایلی که با برق 220 کار می کنند بهتره که توی ایران بگذاریمشون چون ارزش نداره هزینه و بار اضافی برای مبدل بدیم. حالا در مورد سشوار و غیره امکانش هست ولی در مورد شارژ موبایل و لپ تاپ هم همین مشکل هست؟ یعنی اونها هم به درد نمی خوره؟! ممنون میشم راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Veteran
    summer_66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence /Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط Paradise4 نمایش پست ها
    سلام

اینطور که دوستان نوشته بودن وسایلی که با برق 220 کار می کنند بهتره که توی ایران بگذاریمشون چون ارزش نداره هزینه و بار اضافی برای مبدل بدیم. حالا در مورد سشوار و غیره امکانش هست ولی در مورد شارژ موبایل و لپ تاپ هم همین مشکل هست؟ یعنی اونها هم به درد نمی خوره؟! ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام. خیر روی شارژرهاتون نگاه کنید هر کدومش اداپتورشون روش زده بود 240-100 اونا با یه تبدل دوشاخه ساده کار میکنن در غیر اینصوت هست که نیاز به مبدل پیدا میکنید.
    .If I had my life to live again. I'd make the same mistakes, only sooner

."If you get NO in answer, remember N.O. is "Next Opportunity

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Executive Management University of Tehran

دوستان من مطمئن نیستم سئوالم رو جای درستی دارم می پرسم یا نه، ولی می خواستم ببینم کسی تجربه ی ورود فرش به امریکا رو داره؟ من اینجا دانشجوی سال آخر هستم و این ترم درسم تموم میشه و مادرم که برای فارغ التحصیلی من میاد اینجا می خواد یه فرش کوچیک با خودش بیاره (فکر کنم 6 متری). کسی مقررات ورود فرش از طریق کسی که ویزای توریستی داره رو میدونه؟

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo.d نمایش پست ها
    دوستان من مطمئن نیستم سئوالم رو جای درستی دارم می پرسم یا نه، ولی می خواستم ببینم کسی تجربه ی ورود فرش به امریکا رو داره؟ من اینجا دانشجوی سال آخر هستم و این ترم درسم تموم میشه و مادرم که برای فارغ التحصیلی من میاد اینجا می خواد یه فرش کوچیک با خودش بیاره (فکر کنم 6 متری). کسی مقررات ورود فرش از طریق کسی که ویزای توریستی داره رو میدونه؟
    لینک زیر رو مطالعه کنید، از 21 ژانویه 2016 برقرار شده؛

https://help.cbp.gov/app/answers/det...iranian-origin
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Member mrtt66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Florida state university

سلام دوستان، ببخشید برا اینکه سبزی خشک با خودمون ببریم بسته بندیش باید چجوری باشه؟ بعد چیزایی مثل زیره و رازیانه میشه با خودمون بیاریم یا چون شکل دونه هستن مورد دارن؟ آخه من شنیدم پودر باشه اشکال نداره ولی دونه چیزیو نمیتونیم بیاریم.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mrtt66 نمایش پست ها
    سلام دوستان، ببخشید برا اینکه سبزی خشک با خودمون ببریم بسته بندیش باید چجوری باشه؟ بعد چیزایی مثل زیره و رازیانه میشه با خودمون بیاریم یا چون شکل دونه هستن مورد دارن؟ آخه من شنیدم پودر باشه اشکال نداره ولی دونه چیزیو نمیتونیم بیاریم.
    ممنون
    سلام
    دوست عزیز، رازیانه هم دانه هستش و جزو seeds محسوب شده و نمی توانید آن را وارد خاک ایالات متحده کنید.
    چرا می خواهید چنین چیزی را به ایالات متحده ببرید وقتی می توانید آن ها را از ایالات متحده تهیه کنید؟
    لینک خرید رازیانه در ایالات متحده
    http://www.kalamala.com/collections/...iant=330273227
    لینک خرید زیره در ایالات متحده
    http://www.kalamala.com/collections/...iant=330268205
    پی نوشت: دوست عزیز این قبیل کالا ها را به راحتی می توانید در ایالات متحده پیدا کنید و لینک ها فقط یک روش از ده ها روشی است که میتوان این کالا ها را در ایالات متحده پیدا کرد.

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

ممنون
    من زیره رو به شکل اصلیش از پورت شیکاگو وارد کردم و مشکلی پیش نیومد.

ApplyAbroad Veteran

ممنون
    تا اونجایی که من اطلاع دارم بردن سبزی خشک مشکلی نداره و بسته بندیش رو هم هرجوری تمایل دارید انجام بدید.

من به تازگی مقدار قابل توجهی سبزی خشک آوردم. اعلام کرده بودم که food همراهم هست!! از زیر دستگاه هم رد کردن و مشکلی پیش نیومد.
    «وَيْلٌ لِكُلِّ هُمَزَةٍ لُمَزَةٍ»
    وای بر هر عيب جوی سخن چين
    سوره همزه، آیه ۱

Member mrtt66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Florida state university

تشکر از پاسخ دوستان
    سوالی که برام پیش اومده و حرفهای متفاوتی هم شنیدم رو ممنون میشم جواب بدید. امیدوارم جای درستی مطرح کرده باشم. برای جابجایی پول نقد توی فرودگاه امام بالای 5 تا که فکر نکنم موردی باشه یعنی تجربه خودمه که گیر ندادند. اما برای ورود به امریکا برای اولین بار اگر دو نفرمون بیشتر از 20K داشته باشیم دیکلیر کنیم مشکلی پیش نمیاد و میشه برد یا خیر؟ حدود پول نقد 27 تا 30 K هستش. ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)