صفحه 157 از 162 نخستنخست ... 57107147148149150151152153154155156157158159160161162 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,561 تا 1,570 , از مجموع 1613

موضوع: سوال در مورد وسایل مورد نیاز برای بردن به آمریکا

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد وسایل مورد نیاز برای بردن به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط EhsanGamer نمایش پست ها
    سلام. دوستان چندتا سوال داشتم.

من می خوام قطعات کامپیوتر خودم رو مثل مادربورد و CPU رم، سی دی درایو و پاورمو ببرم این وسایل رو توی چمدان بذارم مشکلی پیش میاد ؟

2 تا هارد اینترنال هم دارم که میتونم ببرم داخل هواپیما ؟
    آوردن این وسایل مشکلی ندارد.
    منظورتون این هست که با خودتون ببرید داخل کابین مسافرین؟ نباید مشکلی داشته باشه.
    بطور کلی هر شرکت هواپیمایی قوانینی در این خصوص داره که چه وسایل رو میتونید/نمیتونید با خودتون داخل کابین مسافرین ببرید.

سلام دوستان من با امارات میخوام سفر کنم ولی تو سایتش خوندم که فقط یک کیف میزارم ببرم داخل هواپیما

Economy Class customers are permitted one piece of carry-on baggage, either a handbag or laptop bag, that may not exceed 22 x 15 x 8 inches (55 x 38 x 20cm) and must weigh no more than 15lb (7kg).

کسی از دوستان تجربه داره ؟ و اینکه خوندم تمامی وسایل الکترونیک باید روشن بشه و تست بشه / من هارد اینترنالم رو میخوام تو کوله پشتی ببرم داخل هواپیما / ممکن هست مشکلی پیش بیاد ؟

و اینکه من ساز هم دارم که سایزش هست 92x20 این رو میتونم ببرم داخل با خودم ؟

ممنون

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط EhsanGamer نمایش پست ها
    سلام دوستان من با امارات میخوام سفر کنم ولی تو سایتش خوندم که فقط یک کیف میزارم ببرم داخل هواپیما

کسی از دوستان تجربه داره ؟ و اینکه خوندم تمامی وسایل الکترونیک باید روشن بشه و تست بشه / من هارد اینترنالم رو میخوام تو کوله پشتی ببرم داخل هواپیما / ممکن هست مشکلی پیش بیاد ؟

و اینکه من ساز هم دارم که سایزش هست 92x20 این رو میتونم ببرم داخل با خودم ؟

ممنون
    خیر دوست عزیز
    این مورد که باید وسایل الکترونیکی رو تست میکنند من ندیدم. من با امارات چند مورد سفر داشتم.
    سازتون رو با خودتون میتونید ببرید داخل کابین. موردی نداره!

Senior Member mdemehri آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط houtcivil نمایش پست ها
    خیر دوست عزیز
    این مورد که باید وسایل الکترونیکی رو تست میکنند من ندیدم. من با امارات چند مورد سفر داشتم.
    سازتون رو با خودتون میتونید ببرید داخل کابین. موردی نداره!
    بعضی از ایرلاین ها اگر شک کنن به وسیله ی الکترونیکیتون, فقط میگن روشنش کن که ببینن واقعی هست. مثل موبایل, تبلت, book reader,لپتاپ
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

من فقط میخواستم یه نکته بگم اونم اینکه تا میتونید وسیله با خودتون ببرید... حرف اینایی هم که میگن اونجا همه چی هست باور نکنید... اینجا همه چی هست ولی قیمت خون پدرشونه... همه اون وسایل رو باید قیمت 10 برابر اینجا بخرید... من شخصا خیلی ضرر کردم که باور کردم و چیز زیادی نیاوردم... فقط وسایل الکترونیکی نیارید... در ضمن لباس تا میتونید بیارید چون لباسهای اینجا خیلی ساده هست و ممکنه پسندتون نشه و قیمتش بالا و کیفیتش پایینه....

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط nmshafie نمایش پست ها
    من فقط میخواستم یه نکته بگم اونم اینکه تا میتونید وسیله با خودتون ببرید... حرف اینایی هم که میگن اونجا همه چی هست باور نکنید... اینجا همه چی هست ولی قیمت خون پدرشونه... همه اون وسایل رو باید قیمت 10 برابر اینجا بخرید... من شخصا خیلی ضرر کردم که باور کردم و چیز زیادی نیاوردم... فقط وسایل الکترونیکی نیارید... در ضمن لباس تا میتونید بیارید چون لباسهای اینجا خیلی ساده هست و ممکنه پسندتون نشه و قیمتش بالا و کیفیتش پایینه....
    شاید فروشگاههایی که شما رفتید قیمتها ۱۰ برابر ایران بودن. در اینجا تقریبا همه چیز رو با قیمت مشابه ایران و در بعضی موارد ارزونتر از ایران میشه پیدا کرد. در مورد لباس چند باری که به ایران رفتم (آخرین بار ۵ ماه پیش بود) و قیمتها رو با اینجا مقایسه می کردم، توجیه اقتصادی برای آوردن لباس زیاد به اینجا ندیدم. در حد نیاز یکی دو ماه اول لباس بیارید (یا یکی دو دست کت و شلوار و لباس مجلسی) خوبه ولی بیشتر از این فقط اضافه باره. موارد خاص مورد نیاز در آشپزی ایرانی مثل زرشک و زعفران و سبزی خشک و امثالهم اینجا گرونتره و ممکنه در بعضی شهرها به راحتی پیدا نشه. یا قرص سرماخوردگی و استامینوفن و داروهای مورد نیاز رو در حد مصرف شخصی داشته باشید راحت تر و به صرفه تره تا اینکه اینجا بخرید. یا خورده ریزهایی مثل سوزن نخ و قیچی و اینها آوردنش راحت تره تا اینکه آدم بره بگرده و اینجا بخره. آوردن چیزهای حجیم و سنگین که توی همه فروشگاههای اینجا با قیمت ارزون پیدا میشه توجیه نداره.
    ویرایش توسط Mehrad : September 19th, 2016 در ساعت 09:09 AM
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Senior Member mdemehri آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nmshafie نمایش پست ها
    اگه خیلی قِرتی هستید و بله لباسای اینجا یه مقداره ساده هست و لباسای قرتی گرون.
    ولی بازم نسبت به ایران ارزونتره. من سه هفته پیش ایران بودم.
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

دوستان بالاخره سبزی خشک میشه برد یا نه؟ باید اعلام کنیم که سبزی همرامونه؟

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    دوستان بالاخره سبزی خشک میشه برد یا نه؟ باید اعلام کنیم که سبزی همرامونه؟
    بله، سبزی خشک میشه آورد!

https://help.cbp.gov/app/answers/det...r-personal-use

شما در فرم همون food رو علامت بزنید خب!
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر - صنعتی شریف

سلام
    من چند سوال خیلی پایه ای دارم.
    ۱. چمدان هم ببریم یا فقط carry-on ببریم؟
    از این جهت می پرسم که اگر چمدان داشته باشیم باید موقع stop پرواز از security خارج بشیم و کلی صبر کنیم تا بارها بیاد و دوباره وارد بشیم (و مجددا بارها رو تحویل بدیم) و درنتیجه خیلی معطل میشیم. درسته؟ یا اصلا ربطی نداره؟

۲. کلا حداقل چقدر زمان بین فرود در شهر وسط راه و پرواز بعدی در نظر بگیریم تا مطمئن باشیم مشکلی پیش نمیاد؟!
    ۳. کارت پرواز برای پرواز دوم رو از کجا باید بگیریم؟ کلا سوییچ کردن پرواز چه نکات مهمی داره؟ از اون کارهاست که وقتی وقتش شد می فهمیم یا از الان باید نکاتی رو در نظر بگیریم؟

با سپاس فراوان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)