صفحه 159 از 162 نخستنخست ... 59109149150151152153154155156157158159160161162 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,581 تا 1,590 , از مجموع 1613

موضوع: سوال در مورد وسایل مورد نیاز برای بردن به آمریکا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک صنعتی شریف

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد وسایل مورد نیاز برای بردن به آمریکا

سلام دوستان

بردن قالیچه مجازه؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط giv7 نمایش پست ها
    سلام دوستان

بردن قالیچه مجازه؟
    سلام. بسته به تعداد و حجم و وزن و اینکه چه طور میبرید, به نظرم تا حدی که نشون بده واسه مصرف خودتونه اره. من خودم یکی اوردم. میشه تا دو تا اورد به نظرم . نشون نداده که واسه بیزنس و فروش وپول دراوردنه, حله.

نقل قول نوشته اصلی توسط mdemehri نمایش پست ها
    شما از کجا کتری خریدی۷۰ دلار؟
    والمارت و آیکیا کتری دارن ۱۰ دلار.
    کتری برقی خفنش دیگه ۳۰ دلار.

از این تبدیل های دوشاخهtj max داره ۸ دلار.عالیه. آمازون هم داره ۱۰ دلار
    نه والمارت نه ایکیا هیچ کدومشون کتری مثله خود ما ندارن که دسته هاشون خم بشه و بشه روش قوری گذاشت
    من از کیو مارکت که فروشگاه ایرانی هاست قیمت کردم
    شما اگر ارزون تر سراغ داری بخر
    هیمنطور هرچندتا که دوست دارین تبدیل برق به قیمت 8 دلار و 10 دلار بخرین

دوستانم اگر از ایران بیارین خیلی بهتره و ارزونتره من تبدیل همه نوع دوشاخه از ایران به قیمت 10 هزار تومان گرفتم (مشابه مدلهایی که اینجا 20 دلاره تقریبا)
    هیمنطور اگر شارژهای مختلفی یا دستگاهایی دارین که با برق 220 فقط کار میکنه سعی کنین تبدیل برق هم از ایران بگیرید ارزونتر از اینجاست
    تبدیل برق از امازون گرفتم به مبلع 37 دلار
    برای قوری و کتری هم بالاخره یه مغازه ای پیدا کردم در منطقه ولی لس انجلس به نام ولی پرودیوسر اونجا مغازه ای هست که تنوع خیلی زیادی داره و جفتشو باهم خریدم 29 دلار

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    در مورد سشوار! نکته ای رو اضافه کنم که اگر بخواهید از ایران سشوار بیارید، با برق اینجا کار نمیکنه، یعنی اگر سشوار از ایران بیارید، برای اینکه بتونید ازش اینجا استفاده کنید، باید ترانس (مبدل یا هر چیز دیگه ای که اسمش هست ) رو هم بیارید یا اینکه اینجا بگیرید
    به نظر من بهتره سشوار از همینجا تهیه کنین بهترین سشوار میتونین از کاستکو به مبلغ 20 دلار تهیه کنین
    به دلیل اینکه به فرض شما از ایران هم بیارین بعد باید برای تبدیل برقش کاری کنین تازه در این صورت مصرف برقتون هم به خاطر تبدیل شدن به 220 ولت یکم میره بالا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر - صنعتی شریف

سلام دوستان
    من دو سوال در مورد بردن خوراکی داشتم. توی یکی از پست ها هایزنبرگ گفته بود که یه نفر به خاطر بردن چای ۵۰۰ دلار جریمه شده. سوال من این هست که ایشون به خاطر declare نکردن جریمه شده؟ یا declare کرده بوده و بعد جریمه شده؟
    یک سوال دیگه اینکه اگر کلا هیچ foodی همراهمون نداشته باشیم آیا زمان انتظارمون در فرودگاه آمریکا کمتر میشه یا ربطی نداره؟‌ یکی از دوستان می گفت که هیچی نبریم (فقط دلار ببریم) که معطلیمون مینیموم بشه. آیا این درسته؟

خیلی ممنون
    ویرایش توسط hadianh : November 9th, 2016 در ساعت 12:43 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hadianh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دو سوال در مورد بردن خوراکی داشتم. توی یکی از پست ها هایزنبرگ گفته بود که یه نفر به خاطر بردن چای ۵۰۰ دلار جریمه شده. سوال من این هست که ایشون به خاطر declare نکردن جریمه شده؟ یا declare کرده بوده و بعد جریمه شده؟
    یک سوال دیگه اینکه اگر کلا هیچ foodی همراهمون نداشته باشیم آیا زمان انتظارمون در فرودگاه آمریکا کمتر میشه یا ربطی نداره؟‌ یکی از دوستان می گفت که هیچی نبریم (فقط دلار ببریم) که معطلیمون مینیموم بشه. آیا این درسته؟

خیلی ممنون

دوستان اگه کسی میدونه لطفا جواب بده ما سه روز دیگه مسافریم. ممنون.

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

سلام دوستان

خیلی ممنون
    Even if you believe a food item is able to enter the United States you must declare to the officer that you are bringing food back. Failure to declare food products can result in up to $10,000 in fines and penalties

https://help.cbp.gov/app/answers/det...--general-food

در مورد سوال دوم، پروسه چک کردن مدارک توسط CBP همواره وجود داره، حتی ممکن مسافر غذایی همراه نداشته باشه ولی زمان چک کردنش بیشتر از معمول طول بکشه، زمانی که من خودم وارد امریکا شدم، چک کردن مدارکم توسط CBP حدود 1 ساعت و نیم طول کشید (چون دو تا افسر CBP مدارکم رو چک کردند و چک مجدد و...) ولی چمدونم اصلا چک نشد (همه موارد رو اعلام کرده بودم در فرم) - در مقابل یکی از دوستان مدارکش طی 30 دقیقه چک شد ولی کل موارد موجود در چمدونش رو مجبور شد به افسر توضیح بده که چی هستش!
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    Even if you believe a food item is able to enter the United States you must declare to the officer that you are bringing food back. Failure to declare food products can result in up to $10,000 in fines and penalties

https://help.cbp.gov/app/answers/det...--general-food

در مورد سوال دوم، پروسه چک کردن مدارک توسط CBP همواره وجود داره، حتی ممکن مسافر غذایی همراه نداشته باشه ولی زمان چک کردنش بیشتر از معمول طول بکشه، زمانی که من خودم وارد امریکا شدم، چک کردن مدارکم توسط CBP حدود 1 ساعت و نیم طول کشید (چون دو تا افسر CBP مدارکم رو چک کردند و چک مجدد و...) ولی چمدونم اصلا چک نشد (همه موارد رو اعلام کرده بودم در فرم) - در مقابل یکی از دوستان مدارکش طی 30 دقیقه چک شد ولی کل موارد موجود در چمدونش رو مجبور شد به افسر توضیح بده که چی هستش!
    ممنون
    سوال اول من البته چیز دیگری بود. اینطور می پرسم: آیا من می تونم هرچی که دلم می خواد (البته به غیر از مواد مخدر و اسلحه) توی چمدونم بذارم (حتی مثلا گوشت یا میوه یا دانه ی میوه) و declare کنم همه اش رو و خیالم راحت باشه که مشکلی پیش نمیاد (منظور از مشکل اینه که جریمه بشم یا معطل زیاد یا دستگیر یا دیپورت) ؟! انتظار من اینه که حتی اگر میوه یا چای بدون برچسب هم داشته باشیم و declare کرده باشیم نهایتش ازمون بگیرن و بندازن تو سطل آشغال و ۱ سنت هم جریمه نکنن. درسته یا نه؟

سپاس

Senior Member mdemehri آواتار ها

ممنون
    سوال اول من البته چیز دیگری بود. اینطور می پرسم: آیا من می تونم هرچی که دلم می خواد (البته به غیر از مواد مخدر و اسلحه) توی چمدونم بذارم (حتی مثلا گوشت یا میوه یا دانه ی میوه) و declare کنم همه اش رو و خیالم راحت باشه که مشکلی پیش نمیاد (منظور از مشکل اینه که جریمه بشم یا معطل زیاد یا دستگیر یا دیپورت) ؟! انتظار من اینه که حتی اگر میوه یا چای بدون برچسب هم داشته باشیم و declare کرده باشیم نهایتش ازمون بگیرن و بندازن تو سطل آشغال و ۱ سنت هم جریمه نکنن. درسته یا نه؟

سپاس
    میوه رو به هیچ وجه نیارید. ممکنه هم بندازن دور و هم جریمه بشید.
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

ممنون

سپاس
    دوست عزیز سلام,

آوردن هر گونه محصولات کشاورزی که احتمال وارد کردن آفت یا بیماری به آمریکا را داشته باشه ممنوع هست. این موارد میتونه شامل گوشت, میوه و سبزیجات تازه, گیاه یا دانه گیاهی, خاک, یا هر محصول گیاهی یا حیوانی دیگه بشه (میبینید که شامل خیلی چیز ها میشه). اگر چیزی را اعلام کنید و ممنوع باشه, پنالتی اون فقط از بین بردن اون ماده هست و مجازات یا توبیخی نخواهید شد مگر اینکه چیزی از شما پیدا کنند که اعلام نکرده باشید. جزییات بیشتر را در این لینک میتونید مطالعه کنید.

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)