صفحه 16 از 162 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 1613

موضوع: سوال در مورد وسایل مورد نیاز برای بردن به آمریکا

Senior Member

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد وسایل و مدارک مورد نیاز در سفر به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط NNaser54
    سلام به همه,

من یه سوال در مورد استفاده از پلوپزهای اینجا (آمریکا) دارم. من یه دونه Black & Decker گرفتم که روش فقط یه دکمه Cook داره و یه دکمه Warm. وقتی روشنش می کنی شروع می کنه به پختن و وسط کار یهو میره رو warm! و برنج نصفه می مونه. امروز یه کوفته برنجی باهاش درست کردم بیا و ببین! ;D
    کسی تجربه ای داره؟ پیشنهادی؟

ممنون
    ناصر
    I use Black and Decker and there is no problem. After the cooking completes, it switches to Warm mood.
    Maybe you do not put enough water in the rice cooker, because it switches to warm mood when there is no water

سلام
    به نظر شما قلیان از امریکا تهیه کنیم یا از ایران ببریم؟
    قیمت قلیان تو امریکا تقریبا چه قدره؟

راستی تو campus های دانشگاه میشه قلیان کشید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط borouj
    سلام

توی اتاق ها که نمیشه چون سنسور داره یا حداقل اینجا که این طوریه
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
    سلام

منظورم فضای باز دانشگاهه
    تو اتاق که خفه میشیم ;D

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
    سلام

منظورم فضای باز دانشگاهه
    تو اتاق که خفه میشیم ;D
    حتما قلیون از اینجا ببرید! اونجا کوچیکش حدود 80$ در میآد که اینجا مدل عربش رو بخری 20 تومن! البته یه ایرانیه سفارش داده چین میزنه ولی خوب مثل عرب. میتونید هم ازون برنجی هاش بخرید که نشکن هست و سه تکه میشه تجریش هم داره 7 تومن. یه مدل هم هست که میگن مدل کوه که بگین خودشون میدونن ازونها هم یکی ببرید اونجا کاربرد زیاد داره! جیز خوبیه کلا حتما ببرین میگن فشینه, بهش میگن هوکا...

سنسور هم حتما بلدید با چسب و نایلون چطور کاردستی درست کنید! تو هتل ددمان که خوب جواب داد ایشالا اونجا هم میده!!!

تو دانشگاه که البته نباید بکشید! حتما باید یه کار کنید بگن ایرانیا خزن! یه بار تو همین شریف H آتیش گردون چوقید بسمون نبود
    ;D
    «دروغ در دوی سرعت شرکت می‌کند، اما راستی در دوی ماراتن.» <br /><br />مایکل جکسون

Junior Member

از خانمهای عزیز میخواستم بپرسم که اگه دستگاه silk-epil یا همون اپی لیدی را از ایران ببریم اونجا قابل استفاده هست؟ (مثلا مارک Braun) اگه مبدل بخواد اونجا پیدا میشه یا بهتره از همونجا بخریم؟
    ممنون میشم جواب بدین

Member
    رشته و دانشگاه
    مطالعات خاورمیانه- دانشگاه کلمبیا- نیویورک

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar2008
    از خانمهای عزیز میخواستم بپرسم که اگه دستگاه silk-epil یا همون اپی لیدی را از ایران ببریم اونجا قابل استفاده هست؟ (مثلا مارک Braun) اگه مبدل بخواد اونجا پیدا میشه یا بهتره از همونجا بخریم؟
    ممنون میشم جواب بدین
    من اونی رو که از ایران داشتم با خودم بردم. اینجا میتونید کانورتر بگیرید و همه جا هم پیدا میشه. بگید کانورتر ای یو (اروپا) به یو اس میخواهید. چون دو شاخه های ما مثل اروپاییهاست.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط femiran
    ممنون میشم جواب بدین
    من اونی رو که از ایران داشتم با خودم بردم. اینجا میتونید کانورتر بگیرید و همه جا هم پیدا میشه. بگید کانورتر ای یو (اروپا) به یو اس میخواهید. چون دو شاخه های ما مثل اروپاییهاست.
    ولی من شنیدم این مبدل ها به دستگاه آسیب می زنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط NNaser54
    سلام به همه,

من یه سوال در مورد استفاده از پلوپزهای اینجا (آمریکا) دارم. من یه دونه Black & Decker گرفتم که روش فقط یه دکمه Cook داره و یه دکمه Warm. وقتی روشنش می کنی شروع می کنه به پختن و وسط کار یهو میره رو warm! و برنج نصفه می مونه. امروز یه کوفته برنجی باهاش درست کردم بیا و ببین! ;D
    کسی تجربه ای داره؟ پیشنهادی؟

ممنون
    ناصر
    این شاید بهت کمک کنه :

Operating the Black & Decker Rice Cooker is really easy. A measuring scoop comes with the rice cooker. With the directions is a Cooking Guide which tells me how many scoops I use and what line to fill the water up to for how many servings of rice I desire. For instance, 4 scoops of rice go in the cooker. I then fill it with water to the 4 mark and cook for 28-29 minutes to make 8 to 8 1/2 cups of white long or medium grain rice. There are also cooking guides for brown rice and white parboiled (converted) rice. It’s important to get the water measurement right or there’s a danger of it boiling over. It is okay, however, to add a bit more water for fluffier rice or a little less for crunchier rice, depending on your tastes.

Once the measured rice and water is in the cooker, simply place the lid on the Black & Decker Rice Cooker and plug it in. The WARM light comes on. By pushing the switch on the front of the rice cooker down, it’s switched to the COOK function. I didn’t realize this the first time I did it and cooked my rice although it was somewhat mushy. When the cooking time is over, the rice cooker senses it and automatically switches to the WARM setting. This is why I can put it on and not have to worry about if I get distracted. The rice can be kept warm for several hours this way. Once you are ready to serve, simply fluff the rice with the plastic serving scoop included. I don’t recommend using metal serving utensils in the rice cooker as it could scratch the non-stick interior.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahin
    نقل قول نوشته اصلی توسط femiran
    ممنون میشم جواب بدین
    ولی من شنیدم این مبدل ها به دستگاه آسیب می زنه.
    یکی از دوستام بهم گفته که هیچی از ایران برقی نبریم.خودش اونجا فیلیپس خریده خیلی راضیه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)