صفحه 18 از 162 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 1613

موضوع: سوال در مورد وسایل مورد نیاز برای بردن به آمریکا

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد وسایل و مدارک مورد نیاز در سفر به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar2008
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_ro
    ببخشید که دخالت می کنم
    معمولا کلیه محصولات براون دارای آداپتور دو ولتاژه هستن
    بنابراین فقط Plug Converter که قبلا گفته شد کفایت می کنه
    روی آداپتوری که بهتون دادن رو بخونید باید نوشته باشه V = 110~240
    مرسی از جوابتون. ولی من دستگاه خودما که نگاه کردم فقط 220 ولته. شاید محصولات جدیدش اینطوریه ???
    من یه ریش تراش براون دارم که روش نوشته west germany و دولتاژه است
    خانومم هم یک دستگاه براون داره اون هم مال 6 سال پیشه اونهم دولتاژه است
    اگه مال شما تک ولتاژه است پیشنهاد می کنم که یه ترانس تبدیل 110 به 220 کم وات حدود 100 وات بگیرید
    تا نتنها از دستگاه براون تون استفاده کنید بلکه یسری از دستگاه های تک ولتاژه آشپزخونه مثل همزن و مخلوط کن و خرد کن و ... رو هم بتونید بهش وصل کنید.
    سايه اي نيست دراين سوي پريشاني ها
    تا رهــاي کند ازدســت زمستــاني ها
    اي که صد پنجره از صبح خدا سرشاري
    تو نجـــاتم بده از دست پريشــاني ها

Senior Member

سعی کنید ترانس مبدل رو از ایران بیارید. اینجا به خصوص بعضی جاها به سختی پیدا می شه یا باید کلی دنبالش بگردید..

من یه جا خوندن که cdها رو نذارین تو چمدون چون ...های فرودگاه موقع بازرسی به اونا اسیب میرسونن.حالا بچه ها تو دستی گذاشتن یا چمدون؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aftab
    من یه جا خوندن که cdها رو نذارین تو چمدون چون ...های فرودگاه موقع بازرسی به اونا اسیب میرسونن.حالا بچه ها تو دستی گذاشتن یا چمدون؟
    نگران نباشید. من هم تو چمدان سی دی داشتم هم تو کوله پشتیم. هیچ مشکلی هم پیش نیومد
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Member
    رشته و دانشگاه
    مطالعات خاورمیانه- دانشگاه کلمبیا- نیویورک

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
    نقل قول نوشته اصلی توسط aftab
    نگران نباشید. من هم تو چمدان سی دی داشتم هم تو کوله پشتیم. هیچ مشکلی هم پیش نیومد
    من هم سی دی هام رو گذاشتم تو کیف سی دی توی چمدونهایی که به بار میرفتن. سالم رسیدن.

you can just put them inside your book sto assure yourself.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophy - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط Z.S
    در مورد پلو پز من از همين جا خريدم و خيلي هم راضي هستم.همه جاي آمريكا وال مارت پيدا ميشه اونجا ميتونيد دنبال پلوپز و بخار پز AROMAبگرديد.فكر مي كنم حدود ٣٠ دلار باشه.سفيد رنگه و روش ٤ تا دكمه داره.دستور پخت هم داره كه طبق همون عمل كنيد درست درمياد ولي بستگي به برنج هم داره.بعضي از برنج ها ذاتشون خرابه مثل برنج صدف كه با هر ترفندي درست كنيد شفته درمياد.ولي برنج آريا و آرماني خيلي خوب هستند كه كاملا با پلوپز عالي درميان.
    سلام. اینجا که من هستم برنج ایرانی مثل اینایی که گفتین پیدا نمی شه. یک سری برنج هندی هست مثل ماهاتما (بسمطی). کسی تا حالا این برنجهای هندی رو با پلوپز آروما امتحان کرده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط melodyssa
    سلام. اینجا که من هستم برنج ایرانی مثل اینایی که گفتین پیدا نمی شه. یک سری برنج هندی هست مثل ماهاتما (بسمطی). کسی تا حالا این برنجهای هندی رو با پلوپز آروما امتحان کرده؟
    من با پلوپز Salton این برنج رو درست کردم خوب شد. البته خودش هم خوش پخته
    یه بار بپزین دستتون میاد
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

This is my first English post, so excuse me If it is not completely correct.
    1- If you have aticket by turkish airline and you want to be sure that you can bring all your two 32 kg pieces luggage in the whole rout you should see " pcs" in your ticket as the option of allowed baggage.(if it is Kg that means you can not bring two 32 kg pieces) If you have pcs in your ticket and you have ademostic connection flight by Delta or AA they should check in your luggage without any extra paymentt , So dont accept to pay extra money and if they told you should pay tell him/her that you want to talk with his/her manager.
    2- dont keep your shampoo and conditioner in your Bag which you are gong to keep with you in the plane.
    3-For girls: Do not be worried about how you can carry your heavy suitcases all the people are overthere to help you
    4- you may find your skin dry during after the flight because the air in the plane is very dry you can use creams, and you should drink tanks of water.
    5- The cart is 3$ in Us airports and 2 lire in Turkey
    Have a good trip

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط NNaser54
    من یه سوال در مورد استفاده از پلوپزهای اینجا (آمریکا) دارم. من یه دونه Black & Decker گرفتم که روش فقط یه دکمه Cook داره و یه دکمه Warm. وقتی روشنش می کنی شروع می کنه به پختن و وسط کار یهو میره رو warm! و برنج نصفه می مونه. امروز یه کوفته برنجی باهاش درست کردم بیا و ببین! ;D
    کسی تجربه ای داره؟ پیشنهادی؟
    به نظرم پلوپزتون خرابه.ببرین عوض کنین .چون من هم همچین مشکلی رو ندارم باهاش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)