صفحه 19 از 162 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627282969119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 1613

موضوع: سوال در مورد وسایل مورد نیاز برای بردن به آمریکا

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد وسایل و مدارک مورد نیاز در سفر به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar2008
    از خانمهای عزیز میخواستم بپرسم که اگه دستگاه silk-epil یا همون اپی لیدی را از ایران ببریم اونجا قابل استفاده هست؟ (مثلا مارک Braun) اگه مبدل بخواد اونجا پیدا میشه یا بهتره از همونجا بخریم؟
    ممنون میشم جواب بدین
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahin
    من اونی رو که از ایران داشتم با خودم بردم. اینجا میتونید کانورتر بگیرید و همه جا هم پیدا میشه. بگید کانورتر ای یو (اروپا) به یو اس میخواهید. چون دو شاخه های ما مثل اروپاییهاست.

ولی من شنیدم این مبدل ها به دستگاه آسیب می زنه.
    اگه چیزبرقی می خواین بخرین این کار رو تو کشور مقصدتون بکنین. مگه اینکه داشته باشین که اون طوری به صرفه تره که با خودتون ببرین.

در مورد آسیب: شما که می خواین وسیله رو بزارین برین! حداقل این طوری بازده ش براتون بیشتر میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
    بله گوشت حلال هم هست. البته معمولا" کمی گرونتره
    ببخشید شاید سوالم رو نباید این جا می پرسیدم. این جا به گوشت چرخ کرده چی می گن؟ یعنی با چه نامی باید دنبالش باشیم. راستی توی فزوشگاه های wallmart گوشت حلال هست یا باید دنبال یک جایی که فقط گوشت حلال داره باید باشیم. من یک مدل گوشت دیدیم نوشته بود turkey ایا میتنونه اسلامی باشه؟
    اگر علم در ثريا باشد مرداني از پارس آن را به چنگ خواهند آورد.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdinaser
    ببخشید شاید سوالم رو نباید این جا می پرسیدم. این جا به گوشت چرخ کرده چی می گن؟ یعنی با چه نامی باید دنبالش باشیم. راستی توی فزوشگاه های wallmart گوشت حلال هست یا باید دنبال یک جایی که فقط گوشت حلال داره باید باشیم. من یک مدل گوشت دیدیم نوشته بود turkey ایا میتنونه اسلامی باشه؟
    میگن: Ground meat یا Minced meat
    turkey = بوقلمون. بله میتونید از فروشگاههایی که ذبح اسلامی دارند تهیه کنید.
    راستش تا جایی که من دیدم wallmart کوشر داره
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    سوال خیلی خوبیه! می‌تونید آفتابه نیارید و این جا یک آبپاش کوچک بخرید که وظیفه خطیر آفتابه رو به عهده بگیره. اما یکی از دوستان من چند وقت پیش یک کشف مهمی کرد و اون شلنگی بود که به راحتی روی توالت فرنگی نصب می‌شه و روی خودش هم شیر داره و خلاصه تمام احساس زندگی در غربت رو برطرف می‌کنه! قیمتش حدود ۳۰-۴۰ دلاره ولی واقعا به قیمتش می‌ارزه! البته نمی‌دونم همه جای آمریکا چنین چیزی رو می‌شه پیدا کرد یا نه، ولی به هر حال در جنوب کالیفورنیا پیدا می‌شه.
    ببخشید، ممکنه بیشتر در مورد این محصول توضیح بدید؟!! آیا با اسم خاصی میشه تو وب جستجو کرد؟ یا اینکه مارک خاصی داره؟

Senior Member

من 1 سوال داشتم.
    معمولا طلا و جواهر اگه همراهمون باشه، کجا بايد بزاريم که خيالمونم راحت باشه؟
    همشو به خودمون بزنيم؟؟!! (يه جورايي به نظرم ضايع مياد)، توي چمدون بار بزاريم؟ يا توي carry on? من شنيدم که تا حد امکان وسايل فلزي با خودمون و توي carry on همراه نداشته باشيم وگرنه توي بازرسي و جاهاي مختلف دردسر ساز ميشه. طلا و اينام اونجاريه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط niva
    من 1 سوال داشتم.
    معمولا طلا و جواهر اگه همراهمون باشه، کجا بايد بزاريم که خيالمونم راحت باشه؟
    همشو به خودمون بزنيم؟؟!! (يه جورايي به نظرم ضايع مياد)، توي چمدون بار بزاريم؟ يا توي carry on? من شنيدم که تا حد امکان وسايل فلزي با خودمون و توي carry on همراه نداشته باشيم وگرنه توي بازرسي و جاهاي مختلف دردسر ساز ميشه. طلا و اينام اونجاريه؟
    Niva جان
    نه اصلا" بد نیست. من که همینطور آوردم طوری بیار که مشخص نباشه

ApplyAbroad Champion

من همشون رو گذاشته بودم توی یک جعبه نقره و توی کیف دستیم بود.. هیچ جا هم ازم نپرسیدند که چیه ..
    به نظرم به خودتون آویزون نکنید .. چون هم توی پرواز اذیت می شید، هم بیشتر جلب توجه می کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط ordibehesht
    من همشون رو گذاشته بودم توی یک جعبه نقره و توی کیف دستیم بود.. هیچ جا هم ازم نپرسیدند که چیه ..
    به نظرم به خودتون آویزون نکنید .. چون هم توی پرواز اذیت می شید، هم بیشتر جلب توجه می کنه
    سلام
    من هم گفتم طوری ببنند که مشخص نباشه.

Junior Member

سلام.
    کسی میدونه چقدر cash با خودمون میتونیم ببریم آمریکا (بدون اینکه تو فرودگاه اونجا مالیات بدیم)؟
    هرگز در راه رسیدن به آرزوها محافظه کار نباشید!

Junior Member

من از دو سال پيش که فيلم ترمينال رو ديدم رفته تو ذهنم که براي ورود دارو به آمريکا بايد نسخه داشته باشيم! من دو تا داروي خاص دارم. اگر کسي از آقايون و خانمهاي دکتر اطلاعاتي داره لطفن راهنمايي کنه. داروهاي من يکي "لوراتادين" (آلرژي) و ديگري "راکوتان" (آکنه) هست. بايد با خودم داشته باشم. اگر نسخه پزشک لازمه همين نسخه معمولي قبوله يا تشريفات خاصي داره؟
    در خرابه، زنگ بزنيد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)