صفحه 26 از 162 نخستنخست ... 16171819202122232425262728293031323334353676126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 1613

موضوع: سوال در مورد وسایل مورد نیاز برای بردن به آمریکا

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد وسایل و مدارک مورد نیاز در سفر به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Nili
    می شه راهنمایی کنید که وکیوم بگ را دقیقآ از کجا می شه گیر آورد. دیدم دوستان گفتند بازار قسمت پلاستیک فروش ها. ولی یعنی اینقدر فراونه؟ اگر لطف کنید آدرس دقیقتر بدید ممنون می شم.
    خیر فراوان نیست. ولی اگه برید اون حوالی و از خود مغازه دارها بپرسید راهنمایی میکنن کجا برید. من از چندتاشون پرسیدم تا پیدا کردم. وکیوم آلمانی هم بود نه ایرانی.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

ApplyAbroad Champion
    zari آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Nili
    می شه راهنمایی کنید که وکیوم بگ را دقیقآ از کجا می شه گیر آورد. دیدم دوستان گفتند بازار قسمت پلاستیک فروش ها. ولی یعنی اینقدر فراونه؟ اگر لطف کنید آدرس دقیقتر بدید ممنون می شم.
    سلام
    میتونید در خیابان جمهوری (پایین تر از سه راه جمهوری) قسمتی که مربوط به فروش لوازم آزمایشگاهی هست، به وفور پیدا کنید.
    Whether you think you can or you think you can't, you're right

Junior Member

سلام دوستان
    من میخواستم بدونم که ایا میشه نمونه های ازمایشگاهی پودری شکل رو همراه خودم به امریکا ببرم؟ در واقع یک سری سمپل هستند در میکرو تیوب و رنگشون هم روشن هست. یکم نگرانم که با مواد مخدر اشتباه نگیرند. من چه کنم؟
    ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط zari
    سلام
    میتونید در خیابان جمهوری (پایین تر از سه راه جمهوری) قسمتی که مربوط به فروش لوازم آزمایشگاهی هست، به وفور پیدا کنید.
    این سه راه جمهوری کجاست؟ همونجاست که ساختمان پلاسکو هستش؟ آخه من از چندنفر پرسیدم، چنین آدرسی را تو خیابان جمهوری نمیشناختند!

نقل قول نوشته اصلی توسط he
    این سه راه جمهوری کجاست؟ همونجاست که ساختمان پلاسکو هستش؟ آخه من از چندنفر پرسیدم، چنین آدرسی را تو خیابان جمهوری نمیشناختند!
    سه راه جمهوری تقاطع جمهوری و ولی عصر هست. پلاسکو که استانبول ه
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

ApplyAbroad Champion
    zari آواتار ها

خیابون ولیعصر رو رو به پایین باید برید دیگه. پایین تر از دانشگاه امیر کبیر. چهار راه ولیعصر رو رد میکنید و اسم چهار راه بعدی، سه راه جمهوری ه
    در واقع میشه تقاطع خیابون جمهوری و خیابون ولیعصر، اوکی؟
    بعدش پایین تر از این چهار راه (تو خیابون ولیعصر) مغازه ها و شرکتهای فروش لوازم آزمایشگاهی قرار دارند.
    دیگه کاملتر از این نمیشد آدرس بدم!

Banned

خیابون ولیعصر رو رو به پایین باید برید دیگه. پایین تر از دانشگاه امیر کبیر. چهار راه ولیعصر رو رد میکنید و اسم چهار راه بعدی، سه راه جمهوری ه
    در واقع میشه تقاطع خیابون جمهوری و خیابون ولیعصر، اوکی؟
    بعدش پایین تر از این چهار راه (تو خیابون ولیعصر) مغازه ها و شرکتهای فروش لوازم آزمایشگاهی قرار دارند.
    دیگه کاملتر از این نمیشد آدرس بدم!
    آهان! پس اینجایی که میگید، همون جاییه که کلی لباس فروشی هم سرش هست. درسته؟ فکرکنم از ایستگاه مترو مجلس هم تا اونجا 100قدم پیاده راه باشه. نه؟

سلام
    شما خودتون از اینا استفاده کردین؟ من سوالی که برام پیش اومده اینه که وقتی چیزایی مثل لحاف رو با اینا وکیوم می کنیم، بعدش برمی گرده به حالت اولش؟؟ کلا چه چیزایی رو می شه اینجوی وکیوم کرد؟ مرسی

ApplyAbroad Champion
    zari آواتار ها

آهان! پس اینجایی که میگید، همون جاییه که کلی لباس فروشی هم سرش هست. درسته؟ فکرکنم از ایستگاه مترو مجلس هم تا اونجا 100قدم پیاده راه باشه. نه؟
    نه!!!!!!!!!!!!! شما یه چهار راه پایین تر رو میگید! بی زحمت take a look at a map!

نقل قول نوشته اصلی توسط Robin
    شما خودتون از اینا استفاده کردین؟ من سوالی که برام پیش اومده اینه که وقتی چیزایی مثل لحاف رو با اینا وکیوم می کنیم، بعدش برمی گرده به حالت اولش؟؟ کلا چه چیزایی رو می شه اینجوی وکیوم کرد؟ مرسی
    نه راستش. من خودم استفاده نکردم. اون آدرسی رو هم که گفتم دوستانم 1-2 سال پیش زمانی که نیاز به وکیوم بگ داشتند از اونجا تهیه کردند.
    هیج اتفاقی برای لباسها نمیفته خیالتون راحت باشه. کلا میتونید لباسها، پتو و کلا هر چیزی که امکان کاهش حجم داره رو با اینا بسته بندی کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    آیا بردن نرم افزارهای مورد نیاز که البته کپی هستند مشکلی ایجاد میکنه؟
    یکی به من گفت زندانیت میکنند ولی تا حالا شده cd های داخل چمدان را چک کنند ؟

متشکرم
    برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم<br /><br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0}<br /><br />Every step that I take in my life, God is with me<br />Thanks to God

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)